Benim nasil bir babam var böyle

böyle düşünmenizi anlayamadım ebeveyinler çocuklarına örnek olmalılar onlara doğru öğretmeliler en önemliside onları rencide etmemeliler çocukluk ve ergenlik dönemimizde maruz kaldığımız davranışlar bizim özgüvenimizi ve pisikolijik sağlığımızın temelini oluşturmaktadır ebeveyinlerin bu şekildeki davranışları yüzünden özgüven eksikliği ve iyi karar veremeyen birey yetişiyor ve buda onların hayatta bi çok yanlış kararlar alıp ömür boyu çekmelerine neden oluyor hiç bir mazeret babanın çocuğuna şiddet uygulamısını haklı çıkarmaz çocuğunun ilerde bozuk pisikolijiyle yanlış kararlar verip vebalini ömrü boyunca çekmesini sağlamasını haklı çıkarmaz baba demek sığınacak kucak demektir baba demek doğruyu öğretecek insan demektir baba demek sırtını dayayabileceğin kişi demektir baba dediğin böyle olması gerek ama malesef bi çok kişi bundan yoksun

inan bana senin durumundan daha kötüleri de var:teselli: Benim babamın yaptıklarını duysanız dudağınız uçuklar Üzülme kaderimiz buymuş:1no2:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…