benim kocam aldatmaz demeyin

ve
cocuğuyla ailesinin yanına mı sıgınsın....
Hiç bir kadın hak etmez ama
evli erkeklerle olan kadınlarda suçlu
evli oldugunu gizleyen erkeklerde suçlu
ve erkeklerde başka kadınlara ( kadınlarda olmayan ) baktıran hormonlarda suçlu
Canım çok güzel söylemişsin yaa hormonlar alınır mıki bu hormonlar yaw:))

pislik!
utanmaz,tek ayak üstünde bin dolap..
koy kapıya donuna kadar da al..
çocukların böyle adamla yaşayarak iyi yetişecekse de ayrılma..
kararı sen ver..
pislik ötesi mahluk,aldatıyor..buluşuyor ısırığından bile utanmıyor..
kussaydın üstüne rahatalasaydın..

böyle ihanet haberlerini okudukça evlilikten korkuyorum
herkes güvenerek, severek evleniyor aksi olsa hayatının rotasını değiştirip evlenirmi ?

Allah sabır versin ne diyim. okuyorum böyle yazıları. birgün diyorum benim başıma böyle birşey gelse ne yaparım?
bırakıp gidemem. cok seviyorum kocamı. belki yaptıklarını düşündükçe azalır sevgim. ama; kızımı babasız koymam.. onu boynu bükük büyütmek istemem. ne kadar içim de yansa bu oyunu sürdürürüm (evlilik değildir artık adı) hayatta hiçbirşeyin garantisi yoktur. ha eşim ayrılmayı ister bırakmam. kız yedirir miyim başka karıya onun paralarını? zor o biraz...

çocuklar seni neden suçlasın ki
mutsuzsan onlarıda mutlu edemezsin.
ama şunu bilki,bir erkek iyi bir eş olmayabilir
ama iyi bir baba olabilir.
ayrılsanda çocukların babalarını hep iyi bir baba olarak bilsinler
ama eğer ayrılmayacaksanızn eşin bin pişmansa ona bir şans ver
çocukların yanında hiç kavga etmeyin yeter.
onlara yansıtmazsanız mutsuz olmazlar.

Benim eşimin ilk eşi çocuğunu babasına düşman yapmaya çalışıyo..çocuk annesinin korkusundan ne babasının evine gelebiliyo nede benim çocuğuma kardeş diyebiliyo...sırf çocuğu fitlese iyi,konu komşuya arkadaşlarına herkese eşimi kötülüyo..benim eşim bi kadının başına gelicek en güzel şey oysakii...öyle olmasa bile kendi kinini kendi içinde yaşayabilir,çocuğada aşılamaya çalışması çok çirkin ve tehlikeli..eşimin morali bozuluyo yok yere..canım benim yaa :KK43:(

bugün affetsen arkani döndüğün
her an da şüphe içinde yaşayacaksin ve yine ayni şeyleri er veya geç yapacaktir...
Huylu huyundan vazgeçmiyor maalesef...

bu hala benim kocam yapmaz diyenlere de akıl sır erdiremiyorum ben medi-menevi her anlamda çevremden fazlasıyla takdir alan bir insan olmama rağmen asla böyle bir söz kullanamam ilginç doğrusu...

canım kocana güvenmenin senin maddi manevi çevrenden takdir almanla ilgisi yok,önemli olan çevrendekilerin düşüncesi değil burda..

ben kocamın bana nasıl baktığını iyi görebiliyorsam,nasıl sevdiğini biliyorsam,nasıl içinin titrediğini biliyorsam,eşimin benim arkamda nasıl sıkı sıkı durduğunun farkındaysam,onu kendim gibi tanıyorsam ve bende bu duyguları ona besliyorsam kocama güvenirim .

zaten güven olmadan sağlıklı bir ilişki yürümez bence.asıl bir kadın kocam beni aldatmaz diyemiyorsa, yada bir adam karım beni aldatmaz diyemiyorsa işte ben o ilişkiye ilginç derim.

yoksa çevreyle felan bi alakası yok

ama her güvenende hakkettiğini bulmuyor ayrı konu,eşlerimizi iyi tanımamız lazım

canım kocana güvenmenin senin maddi manevi çevrenden takdir almanla ilgisi yok,önemli olan çevrendekilerin düşüncesi değil burda..

ben kocamın bana nasıl baktığını iyi görebiliyorsam,nasıl sevdiğini biliyorsam,nasıl içinin titrediğini biliyorsam,eşimin benim arkamda nasıl sıkı sıkı durduğunun farkındaysam,onu kendim gibi tanıyorsam ve bende bu duyguları ona besliyorsam kocama güvenirim .

zaten güven olmadan sağlıklı bir ilişki yürümez bence.asıl bir kadın kocam beni aldatmaz diyemiyorsa, yada bir adam karım beni aldatmaz diyemiyorsa işte ben o ilişkiye ilginç derim.

yoksa çevreyle felan bi alakası yok

ama her güvenende hakkettiğini bulmuyor ayrı konu,eşlerimizi iyi tanımamız lazım
Kesinlikle katılmıyorum sana sonuçda erkek ve hayatta hiç bir şeyin garantisi yok mutlaka güveniyorsun güvenmediğin bir insanla evlilik yapamazsın zaten canım ama kesinlikle aldatmaz lafı çok komik. Kocanda öyle bir niyet olmayabilir ama bu başka bir kadının kocanı baştan çıkarmıyacağı anlamına gelmez ki maalesef bunu bir çok örneğini görüyoruz çevremizde.:KK43:(

katılmıyorum ben buna
bir kadın sadece cocuklarini buyutmeye odaklanmis sevmeden ve sevilmeden yasamak zorunda mi yani kocasi boyle diye??? bi kadın bunu hakeder mi lutfen ya

cnm tabiki kadınlar böyle birşeyi haketmez.ama kadının bir çocuğu var diğeri doğmak üzere neyapmasını bekliyoruz.tamam sen beni aldattın herşey bitti sen yoluna ben yoluma mı diyecek keşke bu kadar kolay olsaydı.ama insan başına gelmeden bilemez.ama ben boşanırım diyenede karşı değilim.ne güzel başarabildiyse.evlilikler artık eskisi gibi değil.insan bir kere böyle birşey yaşadımı inanılmaz bir güven bunalımına düşüyor.ne eşinede nede boşadıktan sonra başka bir erkeğe güvenebiliyor.çokda iyi ediyor.buarada benim söylediklerim her haltı yiyip karılarını boşamayan erkekler için.madem boşamıyor.oda benimle yaşamanın azabını çekecek.sevmeden sevilmeden.

Heralde bunu kabul etmesı ıcın bırıyle yatakta yakalaman gerekıyordu yoksa herseye bır kulp buluyor beyfendı..
ben herzaman sunu soylerım kımseye guvenmeyın yapmaz demeyın asla ve asla.. ben kocamı cok sevıyorum askla evlendık bır de yavrumuz oldu sımdı daha cok yenı ama asla ve asla hala ona yapmaz demem dıyemem ben bunun acısını cok yakından yasadım o yuzden kocama asla o konuda guvenmem her zaman acık bır pay bırakmak gerek..
Allahım kımsenın yuvasını dagıtmasın bu dısarıdakı mahluklarda ne var anlamıyorum ya anlayamıyorum nedır cekıcı olan.. o kur yaptıgı bayanlardan bırıyle evlense yenı bır hayata baslasa o da ancak bır sure gıdecek bu sefer daha baska brılerını arayacaklar.. bu mantık nerden gelıyor neden boyle serefsızce ıslıyor anlamıyorum Allah ıslah etsın.. Arkadasım Allah yardımcın olsun hakkında herseyın hayırlısını ıste Allahtan.. ama sunu unutma 1 kere yapan 1000 kere yapar.. o AR yırtıldımı bır daha sonu gelmez..

canım cok üzüldüm allah yardımcın olsun ayrılsan sanırım cocuklara nasıl bakarım die düsünüyorsun haklısın ama hayat senin tekrar düzen kurabilirsin yeterki kendine inan ama seçim senin ayrılmasan kabullenmek zor ayrılsan yasamak zor allah yardımcın olsun

ya arkadaşım bunu bir kere yapan affedersen bi süre sonra yeniden yapar.yanlış anlama ben sana ayrıl demiyorum ama eğer affedersen unutabilecekmisin yaptıklarını ona güvenebilecekmisin.benimde en çok düşündüğüm konu bu ya ayrılmalıyım yada çocuklarımı düşünüp affetmelimiyim çok zor çok allah sana kolaylık versin

Kesinlikle katılmıyorum sana sonuçda erkek ve hayatta hiç bir şeyin garantisi yok mutlaka güveniyorsun güvenmediğin bir insanla evlilik yapamazsın zaten canım ama kesinlikle aldatmaz lafı çok komik. Kocanda öyle bir niyet olmayabilir ama bu başka bir kadının kocanı baştan çıkarmıyacağı anlamına gelmez ki maalesef bunu bir çok örneğini görüyoruz çevremizde.:KK43:(

Evet hayatta hiçbirşeyin garantisi yok ne kadının aldatmayacağından ne de erkeğin aldatmayacağından :1closedeyes:

kişilik meselesidir bu iş...kişilikte problem var ise aldatırsın yok eğer kişilik tam anlamıyla sağlam ise aldatmazsın...

çevremizde örneklerinin çok olması herkesin eşinin aldatacağı anlamına da gelmez...

evet ben diyorum ''benim eşim aldatmaz '' komikse komik..ben de böyle diken üstünde duranlara komik diyorum o zaman...:1closedeyes:

eğer adamın içinde yoksa ister karşısına dünyanın en çekici kadını gelsin,gene aldatmaz,dönüp bakmaz bile canım...

yok eğer adamın eli işte gözü oynaştaysa,kadınlardan alamıyosa gözünü hele hele içinde de varsa bu adilik aldatır..bi kere de aldatır on kere de aldatır...

Bence daha güzel açıklanamaz bu konu tebrik ederim sizi kesinlikle katılıyorum ve bu hala benim kocam yapmaz diyenlere de akıl sır erdiremiyorum ben medi-menevi her anlamda çevremden fazlasıyla takdir alan bir insan olmama rağmen asla böyle bir söz kullanamam ilginç doğrusu...

Ben de benim kocam yapmaz diyenlerdenim :nazar:

kocama güveniyorum...onun sevgisinden aşkından sonuna kadar eminsem,hareketlerinden şüphe duymuyorsam,bana her konuda destek olduğunu görebiliyorsam,bana olan duygularını gözlerine baktıkça okuyabiliyorsam neden güvenmeyim ki...
Güven olmadan bir ilişki ne derece sağlıklı olur merak konusu tabiki :nazar:
her dakika içinde şüphe,soru işaretleri ..nereye kadar...
Eşlerden biri diğeri hakkında benim eşim aldatır diebiliyorsa ben o ilişkinin geleceği ve sağlamlığı açısından şüphe ederim :1closedeyes:

Ayrıca eşe güvenmenin çevreden destek almakla alakası nedir yahu? ilginç ...

Onu bırakmaz devam edersen,onunla ama onsuz bi hayatın olucak.. Ama bırakır gidersen, o da sensizliği tadıcak.. Sensizliğin acısını yaşat ona bence..

Evet hayatta hiçbirşeyin garantisi yok ne kadının aldatmayacağından ne de erkeğin aldatmayacağından :1closedeyes:

kişilik meselesidir bu iş...kişilikte problem var ise aldatırsın yok eğer kişilik tam anlamıyla sağlam ise aldatmazsın...

çevremizde örneklerinin çok olması herkesin eşinin aldatacağı anlamına da gelmez...

evet ben diyorum ''benim eşim aldatmaz '' komikse komik..ben de böyle diken üstünde duranlara komik diyorum o zaman...:1closedeyes:

eğer adamın içinde yoksa ister karşısına dünyanın en çekici kadını gelsin,gene aldatmaz,dönüp bakmaz bile canım...

yok eğer adamın eli işte gözü oynaştaysa,kadınlardan alamıyosa gözünü hele hele içinde de varsa bu adilik aldatır..bi kere de aldatır on kere de aldatır...

kocama güveniyorum...onun sevgisinden aşkından sonuna kadar eminsem,hareketlerinden şüphe duymuyorsam,bana her konuda destek olduğunu görebiliyorsam,bana olan duygularını gözlerine baktıkça okuyabiliyorsam neden güvenmeyim ki...
Eşlerden biri diğeri hakkında benim eşim aldatır diebiliyorsa ben o ilişkinin geleceği ve sağlamlığı açısından şüphe ederim :1closedeyes:

Canım senin bu çevre takıntını anlıyamadım benim çevreden ne kastediğimi anlayan anladı zaten üzgünüm sana anlatmak içinde vakit kaybetmeyeceğim. Herkesin eşi aldatır diyen yokki zaten burda büyük lokma yiyip büyük söz konuşmamaktan bahsediliyor.Sen böyle polyanacılık oynayarak mutluysan böyle ol güzelim kimene:)))

iki tane çocuğunuz varmış..bence eşiniz bi dönemeçten geçiyor...
allah ıslah etsin gibi sözler kullanmayalım...eşiniz sizi ve cocuklarını sevmese eğer siz bitti dediğinizde oda kabul ederdii..hadi eşinizi geçtim de bunu yapan bayanlar nasıl bir vicdanla evli bir erkeğin üstelik cocuğu olan birinin koynuna giriyor çok özür dilerim ama böyle pislikle olduğu sürece daha çook yuvalar yıkılır!!!
:teselli:

fazla bişey eklemeye gerek yok..Sadece İMZA...a.s.:1hug:

ben olsam ne yapardım acaba?iki çocuk var ,onların babasız büyümesi var...kalbimde kocaman bir kırık var tamiri mümkün olmayan...param yok işim yok....sanırım o evde kalırdım ama kan kusup kızıcık şerbeti içecegin kesin canım artık kalan sürede..GÜVEN RUH GİBİDİR GİTTİ Mİ GERİ GELMEZ..

action tamam canım şimdi anlayabilirim seni

yani "ben herkesin kocaı aldatır demiyorum,sadece büyük lokma ye büyük konuşma diyorum" demişsin eğer düşüncen buysa seni nlayabilirim.

ama hakkaten bende kocama sonuna kadar güveniyorum bu sana komik geliyorsa yada ilginç buluyorsan işte bunu asla anlayamam.

X