benim gibi idrar testinde öğrenmeyen kimse varmı

asi__

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Nisan 2010
18
0
slm kızlar ya benim adetim hiç şaşmaz hep beklenen adet tarihinden dört gün önce gelirdi bazen 3 veya 2 gün öncede olurdu ama bugün günüm olduğu halde olmadım. dün test yaptım akşam tek çizgi çıktı bugün sabah ilk idrarla yaptım yine çıkmadı daha doğrusu mercekle baksan anca görürsün misali bi çizgi daha var ama çok ama çok dikkatli bakılırsa var yani ben şimdi kan tathlili yaptırsam çıkarmı ayda benim gibi idrar testinde öğrenmeyip kanda öğrenenler varmı??

Olur mu olur hadi hayırlısı =))) Kanda da belli olmaz ben gecikmenin 6. gününde yapmıştım 2 tane kırmızı çok da netti..Bence bekle birazcık )

en kötüsüde bu beklemek ya kaç gündür bekliorum zaten..dayanamıcam ben galiba kafayı yemek üzereyim bugün saat bir buçukta sağlık ocağında kan testi yaptırıcam sonuçta yarın belli olur inşşş vardır

Rabbim gönlüne göre verir inş. e heyecan olacak o kadar =))) ama sakin ol kendine gerginlik yapma =)) Hayırlı haberlerini bekliyorum.. İNŞ. GÜZEL bir haber ile yazarsın buraya..Ama olmaz ise de üzülme Hayırlısını dileyelim..

cok sağol ya güzel dileklerin için allah isyeten herkese nasip eder inşallahhhhh..... çıldırıyorum yaaa :84:

canım kanda belli olurr...
aynı durumu gecen sene ben yaşadımm...
son adet tarihim 6 kasımdı 2 aralıkta belirtilerim vardı idrar testi negatif çıktı hemen kaç testi yaptırdım hamileydimm...tabi düşürdüm ama şuan bellidir bence kan testi yaptır hemenn...

inş güzel sonuçlarla dönersin bizeee....

Ben Adetime 3 Gün Kala Öğrendim İdrar Testinden Sabah Yapmıştım İlk İdrarla
2 Dakikada Belirginleşmişti
Eğer Geç Döllenme Olmadıysa İdrarda Çıkması Gerek Diye Düşünüyorum
Ama Geç Döllenme İse İdrarda Çıkmaz Kanda Çıkabilir Rabbim Gönlüne Göre Versin İnşallah Kendini Daha Fazla Strese Sokma Hemen Sağlık Ocağının Yolunu Tut Arkadaşım

Amiiiiin inş.

Heheh =)) sakin ol sakin ilk sanırım kaç aylık yıllık evlisin..

ilk değil 4 yıllık evliyim gecen sene hamileydim bebegimin kalbi durdu aldırmak zorunda kaldım...
gecen sene buzamanlarda hamile oldugumu ögrendim.. simdi diyorum yarama dermanmı geldi diyorum acabaaaa

inşallah canım yaa... allahımdan tek dilegim bi bebegimin olması. sana da cok gecmiş olsun dilerim allahtan seninde gönlüne göre versinn

ay inşallahh yaaaaa...... gec döllenme olsunda olsun ya... hemen yolunu tut diyorsun ya zaten su 4 gün gecmek bilmedi saat 1:30 u beklemek azab gibi geliyor zaman gecmiyor... ama zaten sonuc yarın cıkacak allahım yarına kadar yine bekleyecemmm

inşallah canım yaa... allahımdan tek dilegim bi bebegimin olması. sana da cok gecmiş olsun dilerim allahtan seninde gönlüne göre versinn

canım bende senin gibi gecen sene bu zamanlar hamileydimm 10+4 de kalp atışları durdu aldırmak zorunda kaldımm...

sana da çok gecmiş olsunn..umarım bebişin sana yeni yıl hediyesi olarak gelmiştir..

ilk değil 4 yıllık evliyim gecen sene hamileydim bebegimin kalbi durdu aldırmak zorunda kaldım...
gecen sene buzamanlarda hamile oldugumu ögrendim.. simdi diyorum yarama dermanmı geldi diyorum acabaaaa

Rabbimin izni ile olur inş. Gerçekten zor bir durum çok üzüldüm..Ama nasipten öte bir adım bile yok..Moralini bozma sakın inş. Bebek yola çıkmıştır..Rabbim gönlüne göre hayırlısını nasip eder inş.

canım bende senin gibi gecen sene bu zamanlar hamileydimm 10+4 de kalp atışları durdu aldırmak zorunda kaldımm...

sana da çok gecmiş olsunn..umarım bebişin sana yeni yıl hediyesi olarak gelmiştir..

çok üzüldüm yaaaa inşallah canım bu yıl benim unutamayacagım tek yıl olur.. Allah isteyen herkese nasip eder inşallahh kimseyi anne olamamakla sınamasın yarabbimm

evet zor.... Allahım azınızdan duysun.. çok sağol canımmm .. inşallah inşallahhhhhh

Bende Gidicem Bugün Sağlık Ocağına Aşı İçin 1.30 u Bekliyorum Bende
Ne Kadar Heyecanlı Ve Sabırsız Olduğunu Anlayabiliyorum Bol Bol Selavat Çek
Çok Rahatlatır Seni

çok üzüldüm yaaaa inşallah canım bu yıl benim unutamayacagım tek yıl olur.. Allah isteyen herkese nasip eder inşallahh kimseyi anne olamamakla sınamasın yarabbimm

amin canım aminn...
allah isteyen herkese nasip etsinn...

güzel haberlerini bekliyoruzzz....

Bende Gidicem Bugün Sağlık Ocağına Aşı İçin 1.30 u Bekliyorum Bende
Ne Kadar Heyecanlı Ve Sabırsız Olduğunu Anlayabiliyorum Bol Bol Selavat Çek
Çok Rahatlatır Seni

sen hamişmisin yoksaaaa.... ne güzelll.. inşallah bende aynı duyguları yaşarım seninle..... ve isteyen herkesleee

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…