Benim Derdim Bambaşka

fashionn2

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
27 Ağustos 2024
24
11
21
Herkese selamlar iyi akşamlar.Surekli olarak ağladığım günler geçiriyorum hiç iyi değilim buraya yazmak istedim psikologa da gidiyorum ama içimdeki acı geçmiyor ben 27 yaşındayım y
Ve bu yaşıma kadar hiçbir hayalim gerçek olmadı çok acı dolu bir hayatım oldu .Ailede dayak okulda zorbalik hiç gün yüzü görmedim üniversiteye zar zor girdim mühendislik okudum ama bostayim isim yok .Çok üzülüyorum bu hayatı hiç yaşayamadım çok güzel yerlerde olacağımı hayal ettiğim 20 li yaşlarımı gözyaşları ile sonuna geldigim donemdeyim ne param var ne üniversite hayatı yaşadım baskıcı ailem yüzünden ne bir şehir gezebildim .Yaşadığım şehrin dışına bile çıkamadım bu yaşıma kadar çok çok üzgünüm neden yaşıyorum ki ben iş arıyorum iş bulamıyorum bir arkadaşım bile yok hayatın hiçbir alanında yüzüm gülmedi

37 yaşımda küllerimden yeniden doğdum. Geçmişi bırak bugün senin doğum günün olsun. Giden yılların kalan yıllarından daha az belki, bilemezsin. Onlarda mı gitsin. Hadi kalk ayağa silkelen. En yükseğe sıçrayabilmen için en dipte olmalısın unutma. Kalan ömrün, geçen ömründen çok daha güzel olsun.canım benim, seni sımsıkı kucaklıyorum, iyi varsın🥰🥰😘😘😘

Sorunuz varsa anlamadım. Başarı hikayesi mi okumak istersiniz yoksa takma kafana deyip geçiştirilmeyi mi?
27 yaş sanırım. Bizim de hayatımız harika geçmedi. Sürüne sürüne düşe kalka devam ediyor. Herkes harika hayatlar yaşamıyor. Bakış açısını değiştiriyor sadece.
Şu an ihtiyacınız olan iş gibi. Çalıştıkça, kendi ayaklarınızın üstünde durdukça her şey değişir. Alanınızda bulamıyorsanız başka alanlara yoğunlaşın. Bir sorun olduğunda bunlar olmuştudan çok ne yapabilirim deyin. Kimse sizin için yapmayacak. Tek başımızayız hayatta.

İngilizce geliştir, yüksek lisans yap. Aynı zamanda herhangi bir firmaya düşük ücretle başla tecrübe için. Çok zor değil. İlla ki iş bulursun. Mühendis maaşları genel olarak kötü değil. Hatta bazı alanlarda çok iyi kazanıyorsun. Azim şart. Koca bulma sakın bu dönemde.

Yaşımın geçtiğini düşünüyorum tüm güzelliklere çok geç kaldığımı
böyle düşünmeye devam edersen düşündüğün şey kaderin olacak , dua yerine de geçer söylediklerin o yüzden sertifika almaya çalışın boşta kalmayın evde işsizim diye değerlendirin bu zamanı dil öğrenın. Şöyle bir ayeti kelime var. “İnsan hayra dua eder gibi şerre dua eder. İnsan çok acelecidir” (İsrâ Suresi 11. ayet).

böyle düşünmeye devam edersen düşündüğün şey kaderin olacak , dua yerine de geçer söylediklerin o yüzden sertifika almaya çalışın boşta kalmayın evde işsizim diye değerlendirin bu zamanı dil öğrenın. Şöyle bir ayeti kelime var. “İnsan hayra dua eder gibi şerre dua eder. İnsan çok acelecidir” (İsrâ Suresi 11. ayet).
Evet sertifika almayı düşünüyorum bende farklı sektörlerde çalışmak istiyorum

Vallahi şu 33 yaşına gelene kadar geçtiğim sınavları acıları bir bilsen belki haline şükredersin 😀
Değiştirebileceğin şeyler için fazla yaş tutuyorsun
Çok güzel yerlerde olacağımı hayal ettiğim 20 li yaşlarımı gözyaşları ile sonuna geldigim donemdeyim bu yüzden çok üzülüyorum

İngilizce geliştir, yüksek lisans yap. Aynı zamanda herhangi bir firmaya düşük ücretle başla tecrübe için. Çok zor değil. İlla ki iş bulursun. Mühendis maaşları genel olarak kötü değil. Hatta bazı alanlarda çok iyi kazanıyorsun. Azim şart. Koca bulma sakın bu dönemde.
Evet herşeyi çok saldım iş bulamayinca tüm gün evdeyim

37 yaşımda küllerimden yeniden doğdum. Geçmişi bırak bugün senin doğum günün olsun. Giden yılların kalan yıllarından daha az belki, bilemezsin. Onlarda mı gitsin. Hadi kalk ayağa silkelen. En yükseğe sıçrayabilmen için en dipte olmalısın unutma. Kalan ömrün, geçen ömründen çok daha güzel olsun.canım benim, seni sımsıkı kucaklıyorum, iyi varsın🥰🥰😘😘😘
Çok teşekkür ederim ❤️❤️❤️ yazdıklarınız çok iyi geldi ❤️❤️❤️❤️

Ne mühendisinin? Mühendis olacak kapasite varsa gerisini de çok kolay getirirsin. Biraz fazla dram yapmıyor musun sence de? 27 yaş aslında hiçte geç kalınmış bir yaş değil.
tüm mühendislikler yüksek puanlı vs olmuyor bazılarında iş bulmak zor olabilir ve şartları ağır olabilir. iyi bir üniversiteden mezun değilsen farklı alanlara yönelmeni öneririm canım ufaktan başlayıp zamanla iyi noktalara gelirsin inşallah içini karartma kendini geliştir ingilizce özellikle önemli ingilizcen iyiyse sektörüne göre bir yabancı dil daha edinirsen çok kolay iş bulursun

Çok güzel yerlerde olacağımı hayal ettiğim 20 li yaşlarımı gözyaşları ile sonuna geldigim donemdeyim bu yüzden çok üzülüyorum
Öncelikle daha 20 li yaşların bitmesine 3 sene var. Bu kadar zamanda neler neler olur.
Ayrıca sayılara çok takılıyorsun. 34 yaşıma bir kaç ay kaldı,yemin ediyorum en güzel senelerim 4 senedir yaşıyorum.
Bir sürü kötü anıyla geçti 20 lerim. Eeee ne oldu? 30 larda altın çağıma başladım reSmen

tüm mühendislikler yüksek puanlı vs olmuyor bazılarında iş bulmak zor olabilir ve şartları ağır olabilir. iyi bir üniversiteden mezun değilsen farklı alanlara yönelmeni öneririm canım ufaktan başlayıp zamanla iyi noktalara gelirsin inşallah içini karartma kendini geliştir ingilizce özellikle önemli ingilizcen iyiyse sektörüne göre bir yabancı dil daha edinirsen çok kolay iş bulursun
Ne kadar girmesi kolay olursa olsun, bitirmesi zordur mühendislik fakültelerini. Kızın belli bir kapasitesi ve pratik zekası var, bu yüzden fazla dram yaptığını söyledim. 27 yaşında gencecik insan, her istediğini yapabilir ama önce kalkıp silkelenmesi lazım.

Ne kadar girmesi kolay olursa olsun, bitirmesi zordur mühendislik fakültelerini. Kızın belli bir kapasitesi ve pratik zekası var, bu yüzden fazla dram yaptığını söyledim. 27 yaşında gencecik insan, her istediğini yapabilir ama önce kalkıp silkelenmesi lazım.
Derslerim hep çok iyiydi aslında Tıp kazanabilirdim ama yaşadıklarım yüzünden mühendislik kazanabildim .Çocukluktan itibaren hiç mutlu günüm olmadı bu yaşıma kadar üst üste çok acı olay yaşadım .27 yasinda olmam da çok acı geliyor bana en güzel yaşlar bitti

X