Benim de bir derdim var.... Aslında çok derdim var :(((((((

bu konuyla ilgili tam 3 topik açmışsın maşallah hangine yazalım ?????????????

hayırlısı olsun. böyle anaya baybaya bağlı yaşamak da nereye kadar.

canım tamamda ayrılırsan ne olcak

ayrılırsam aslınd adahada kötü olcak :1no2: yabilmiyorum sağlıklı bişey düşünemiyorum hiç hangiis daha iyi bilmiyorum:1no2: offf sağlıklı hiç bişey düşünemiyorum ben eşimi kaçdefa karşıma aldım konuştumm kaç defaaa ama o hep kandırıyoo benii:kızgın:

ya ben pek anlayamadım.kayınvalidenizlemi oturuyosunuz.kiraya onun içinmi çıkmak istiyosunuz.kusura bakmayın...sorun ne....:uhm:

kayınvalidem kayınpederim kaynım eşim ben oğlum eltim öteki akynım çoşukları hepimiz bi evdeyiz evin herişini yapan kahrını çeken ezilen cvp veremeyen aç kalan ezilennn perişan olan ben prdan oraya sürüklenen ben :1no2: çalışıyorum ve paramızda var kenarımızda ama eşim kiraya çıkmıyo yani kaynanam kovuyo bizi çıkmıyo annem kovuyo çıkmıyo öel ezilmeye mahkum yaşıyom işte:1no2:

mutlu deyilim ben eşimle 5 senedir uğraşıyorum ama düzelmiyooo yaa hiçhemde beni hep ezdiriyorrr beni koruyamıyo çocunu koruyomuyooo artık biriktiii bunaldım sağlılı karar veremiyom bennn

1 gün sadece 1 gün önce :1shok::1shok::1shok::uhm:

benim en mutlu olcağım gün kayınvalidemle oturan bi bayanım aslında bi annemle bi kayınvalidemel otruyorum aslında 1 hafta orda 1 hafta annemde eşim yazı bekle dedim ayrı eve çıkçaz hem işten çıkıcam hem benimde bi evim olcak :lepi: hemde ikinici çocuk için işlemlere başlıcazkaydirigubbakcemile2 bana dua edinde şu ağustos hayırlısıyla gelsin olumru gelsinde özlediğim hayata kavuşayım :teytey:

tatlım neler oldu ne değişti 24 saat için de anlat ki fikir vermeye çalışalım

Son düzenleme:
ya hayat o kadar kolay değil ama bilmiyorum büyük konuşmakda istemiyorum ancak evlenmeden önce bilmiyormuydunuz bu kadar kalabalık oturacağınızı?yani kayınvalide ile oturmayı biryere kadar anlarım ama elti kayın torun torba oturulurmu oyle yaa..vala bunların problem olacağı baştan belli kimse uyarmadı mı sizi?aşkımdan öleyim istersem yinede o kadar kalabalığa gelin gitmem..siz kendi başınızı yakmışsınız.allah kolaylık versin moralinizi bozmak gbi olmasın ama eltinle aynı evdeysen siz o evden braz zor çıkarsınız..gelen kalmış baksanıza

diğer konuna yazmıştım ama buraya da yazayım ;

evlenirken kayınvalide yanına evlendin ve çocuk yaptınız....

sanırım çocuk yapmadan evvel evliliğini rayına oturtmayı düşünmedin....

şimdi ise katlanamıyorsun ...
isteklerin çok normal şeyler ama keşke baştan kabul etmeseydin...

zaten ağustos ayında ayrı eve çıkıyormuşsunuz sık dişini ağustosa ne kaldı canım :KK66:

1 gün sadece 1 gün önce :1shok::1shok::1shok::uhm:

benim en mutlu olcağım gün kayınvalidemle oturan bi bayanım aslında bi annemle bi kayınvalidemel otruyorum aslında 1 hafta orda 1 hafta annemde eşim yazı bekle dedim ayrı eve çıkçaz hem işten çıkıcam hem benimde bi evim olcak :lepi: hemde ikinici çocuk için işlemlere başlıcazkaydirigubbakcemile2 bana dua edinde şu ağustos hayırlısıyla gelsin olumru gelsinde özlediğim hayata kavuşayım :teytey:

tatlım neler oldu ne değişti 24 saat için de anlat ki fikir vermeye çalışalım

eşim hergün bana başka bişeyle geliyooo bende onun herdediğine inanıyorummm artık ne derse o doğru diyorum :1no2: mantıklı karar veremiyom bigün geliyo tmm kiraya çıkıyoz diyoo bigün geliyo araba alcam kira şimdi yok diyo bigün geliyoo annenlere taşınalım diyoo ordan kovulunca tmm gel hadi benim anneme gidelim diyorr bende ne düşüncemi neye inancamı neye üzülcemi biliyommm hiççççççç :1no2: hergün karar değiştiriyo yanii ya hangisi doğru bilmiyom bende :1no2: benim isteğim artık kovulmak istemiyorummmmmmm ordan orayaaaa bıktım yanii çıkar yol arıyommm

Ya sardunya_zakkumda sormuş gerçi ama ağustos diye gün belirlemişsiniz.
Ne olmuşta fikri değişmiş eşinin sormadın mı canım.
Hem kovuyolar gitmi diyosun. Nasıl bi eş bu ya sayip çıkmıyo karısına çocuğuna.
Sesini birazdaha yükselt canım. Baktın olmuyo bekleme başlarını. Bu yaşadıklarına sinir dayanmaz ya.

para getirecek bir mesleğin var mı?

ailen arkanda değil bunu biliyorum...

yani sıfıra sıfır elde var sıfır....

üzgünüm ama kocana katlanmak ve onu ikna etmeye çalışmaktan başka çaren yok görünüyor

:kızgın:
ya hayat o kadar kolay değil ama bilmiyorum büyük konuşmakda istemiyorum ancak evlenmeden önce bilmiyormuydunuz bu kadar kalabalık oturacağınızı?yani kayınvalide ile oturmayı biryere kadar anlarım ama elti kayın torun torba oturulurmu oyle yaa..vala bunların problem olacağı baştan belli kimse uyarmadı mı sizi?aşkımdan öleyim istersem yinede o kadar kalabalığa gelin gitmem..siz kendi başınızı yakmışsınız.allah kolaylık versin moralinizi bozmak gbi olmasın ama eltinle aynı evdeysen siz o evden braz zor çıkarsınız..gelen kalmış baksanıza

evlenmeden önce başladı zaten oyunları evlenin hemen 3 ay sonra ayrı eve çıkarcaz dedileruzakta bi yerde evleri vardı o satılcak deiler onunla ev alırız size dediler meğersem numara yapmışlar ben evet diyim diye :kızgın: 3 ay geçti ev satıldı ogün çok sevinmiştim sonra kayınpederim geldi dedi o para bana lazım iş kurucam dedi parayı aldılarrr iş kurdu kendineee kaynım evlendi o eve geldi çocuk oldu offf karmakarışık işteee:1no2:

evde başka bir erkek çocuk varsa tamamını sizin eşiniz için harcayamazlar..olursa ikisinede olur..sonuç olarak napmışlar diğer gelini de yanlarına almışlar.sizi ezmelerinin altında sizin ailenizin sizin arkanızda olmayışı olabilir.ordan güç alıyorlardır.arkadaşlarında dediği gibi ya ikna etmeye çalışçaksınız ya da kabullenip olayları akışına bırakçaksınz

Ya sardunya_zakkumda sormuş gerçi ama ağustos diye gün belirlemişsiniz.
Ne olmuşta fikri değişmiş eşinin sormadın mı canım.
Hem kovuyolar gitmi diyosun. Nasıl bi eş bu ya sayip çıkmıyo karısına çocuğuna.
Sesini birazdaha yükselt canım. Baktın olmuyo bekleme başlarını. Bu yaşadıklarına sinir dayanmaz ya.

ecmell eşimle çok konuştumm hep konuşuyorum ama o herşeye ilgisiz kalıyoo hep görmemezlikten geliyoo :1no2: yani hep kulak ardı yapıyoo vurdumduymazzzlık yapıyooooo off bilmiyorumm sordumda çok seviyorum diyorrrr hemde böle yapıyorrr :1no2:

canım o biriktirdiginiz para üzerinde senin söz hakkın bulunmuyormu? eşin bi, araba alcam diyor bi babama makina alicam diyor bu kararları verirken sana danışmıyormu? bir insan nasil kovuldugu yerde kalır, insanlarla yüz göz olmamak lazım ama eşin için bu önemli birşey değil anladigim kadarıyla

edo24 canım saklambaçmı oynuyoruz anlamadım ben....:uhm:
hangi topiğe ne yazdım karıştırdım saf oldum...kafamçokkarıştı
nereyi tıklasam sen çıkıyorsun....fisfisfis
bence şuan neyse derdin derdim son diye son bi topik aç ordan faydamız doğrultusunda yardımcı olmaya çalışalım...
aksi takdirde hangi güne ne yazdım nereye ne yorum yaptım karmaşası oldu millette bilgine canım....:mymeka:

kendini neden ezdiriyorsun ki üzerlerine gelmemeleri için kendini korumak adına biraz asi ol kendini ezdirme ama sen de kimseyi ezme

sana saygı duymalarını sağlayabilecek bir psikolojide değilsen o zaman (ssk lısın umarım) devlet hastanesi uzmanlarına başvur sana psikolojik destek versinler ve kendine güvenmeyi öğren

edo24 canım saklambaçmı oynuyoruz anlamadım ben....:uhm:
hangi topiğe ne yazdım karıştırdım saf oldum...kafamçokkarıştı
nereyi tıklasam sen çıkıyorsun....fisfisfis
bence şuan neyse derdin derdim son diye son bi topik aç ordan faydamız doğrultusunda yardımcı olmaya çalışalım...
aksi takdirde hangi güne ne yazdım nereye ne yorum yaptım karmaşası oldu millette bilgine canım....:mymeka:

ya :KK43: ben tam anlatamadım galiba tamam şimdi herşeyi düzgünce anlatan bir topik açayım

eşin seni hiç dinlemiyo anlaşılan. kendi kafasına göre hareket ediyo.
ben asıl kayın validen ve kayın pederini de anlayamıyorum. ev kaç oda. kaç ev üst üste. ev eve üstüne olmaz derler. görmüş geçirmiş olmalılar haliyle daha yaşlılar. nasıl müsade ediyorlar. oğullarının eşi ve çocuklarıyla bir evde yaşamalarına. bir de istanbulda yaşıyorsunuz. hiç mi çevreden etkilenmiyorlar
evet çocuklar anne bablarının bakımına muhtaç ama belirli bir yaşa kadar. evlendikten sonra da bırkamak gerekir kararlarına saygı duymak gerekir.

:1no2:kızlar beni iyi dinleyin herşeyi olduğu gibi anlatıyorumm uzunn uzunn.....
kayınvalidemle oturuyorum ben evde eltim de var kayınvalidem öteki kaynımı daha çok seviyo rve eltimi ve öteki torununu çünkü kaynım eşini hiç ama hiç ezdirmiyo zaten eltim dillii 24 yaşınd aoda ama bi görsenizzz :eek:klava:eli maşalı yanii çalışamdna önce evin işini gücünü geçimini herşeyini biz karşılıyoduk eltim açlışıyodu çocuna ben ve kaynanam bakıyodu ben bütün gün evde çocuna bakayım temizlik yapayım çocumu sokağa atayım aman misafir gelcek ama kahvaltı aman yemek çocuğum ezilsin horlasın ben eziliyim kül kedisinden farkım yoktu yani halen öle ama :1no2: neyse ben bigün dayanamadım evde bişey yok herkez biyerde çocuğum aç ben aç baktım herkez yukarı çımmış yemeğe yemek hazıramışlar herkez orda ama ben ve oğlum yok bana sölememişler evde yemek olmadınıda biliyolarbenneyaptımkitesadüf oğlum yukarı çıktı ben onu almaya diye gittim bi baktım yemek yiyolar beni gördülerr önce şaşırdılarr sonra 10 dk sonra gel otur istersen benim ve oğlumun aç oldunu biliyolar :çok üzgünüm:çok kötü oldum hemen oğlumu aldım eve indim ve evde vaktım 1 ekmek var aldım onu yarıya böldüm üstümde picamalarla attım kendimi sokağa mahalleden elimde koca ekmek oğlumla yiyeyie ağlaya ağlaya çıktım parka eden çıtımda saat 1 di 5 e kadar parkta oturdumm ağladım ağladım ve ertesi günü iş aramaya çıktım 3ay hergün aradım ve buldum gittim işe ve başladımm önceleri ağır gelmedi anneme şimdi ağır geldi bundan 4 ay önce kaynanamdan kovulunca anneme gittim o tmm ben bakrım dedi bende maaşımı alınca bi yardım yapıyom anneme elimden geldiği kadarınca eşim hergün başka bişeyle geliyo karşıma bigün araba bigün ev bigün kiralık ev hergünde vazgeçiyoo en son yazın kiraya kabul etti zorla ama meğersem etmemiş oan evet demiş şimidede makine alcam diyo babamın yanına koycam diyoo o bize paar vercek diyoo önceden bölel bi olay yaşamıştık kavgalı ayrıldılar bile bile bana makine alcam diyoo ben artık neye inancamı neye evet dicemi şaşrıdım 2 hafta önce annemde kovdu git kaynanana dedi şimdi yine kaynanamdayım ama od akovucak diye ödüm kopuyoo hiç bilmiyorum sağlıklı düşünemiyom ne yapçam ben işime devam etsem oğlumm ortada kalıyo annem istemiyo kaynanam şimdilik bişey demiyo ama yine başlıcak gidin diye işten çıkmama eşim izin vermiyoo offf bunaldım çokk delikafadulden eşimin artık yalanlarına inanmak istemiyom sizce ne yapayım işi bırakayımmı devam mı edeyim ne yapayımm bi çare ee

X