Beni kaynanamdan kurtar özleem

Mesafe koymak, mesafeyi anlamıyorlarsa ağızlarına dıçmak bu kadar zor değillll inan o zaman hayat daha güzel oluyor
İnan neler yaptım ya neler yaptım bunlar çok kalabalık ve hepsi birbirini destekliyor yüzlerine gidip ne biçim insanlarsınız mı demedim konuşmayımı kesmedim her şey bak en son bugün kendim delirdim saçımı başımı yoldum valla çıktım gidiyorum olmuyo burda kalıyorum olmuyo hiç biri olmuyor benek küçük 42 günlük daha ekstra bakıma ihtiyacı var. Daha yeni zehirlendik kv deidki sen kendin zehirleniyorsan zehirlen benim oğluma ne diye yediriyorsun. Valla bu işin sonu ne olacak çok merak ediyorum çünkü ben artık sağlıklı değilim.

İnan neler yaptım ya neler yaptım bunlar çok kalabalık ve hepsi birbrini dedtekliyor yüzlerine gidip ne biçim insanalrsınızmı demeidm konuşmayımı kesmedim her şey bak en son bugün kendim delirdim saçımı başımı yoldum valla çıktım gidiyorum olmuyo burd akalıyorum olmuyo hiç biri olmuyor benek küçük 42 günlük daha ekstra bakıma ihtiyacı var. Daha yeni zehirlendik kv deidki sen kendin zehirleniyorsan zehirlen benim oğluma ne diye yediriyorsun. Valla bu işin sonu ne olacak çok merak ediyorum çünkü ben artık sağlıklı değilim.
Aman dikkat edin bebegin doktoruna da danistiniz mi emziriyorsaniz?

İnan neler yaptım ya neler yaptım bunlar çok kalabalık ve hepsi birbrini dedtekliyor yüzlerine gidip ne biçim insanalrsınızmı demeidm konuşmayımı kesmedim her şey bak en son bugün kendim delirdim saçımı başımı yoldum valla çıktım gidiyorum olmuyo burd akalıyorum olmuyo hiç biri olmuyor benek küçük 42 günlük daha ekstra bakıma ihtiyacı var. Daha yeni zehirlendik kv deidki sen kendin zehirleniyorsan zehirlen benim oğluma ne diye yediriyorsun. Valla bu işin sonu ne olacak çok merak ediyorum çünkü ben artık sağlıklı değilim.
Bacım yeteri kadar sesini çıkartmış olsan inan ki yüzüne bakamaz bile. Tavsiyem eşinin parası varsa al parasını git çatur çutur tatil yap, kafa dinle. Parası yoksa da ailenin-bir arkadaşın varsa arkadaşının evine git 3-5 günlüğüne uzak kal kafa dinle daha çok kudursunlar sende isyan bayrağını çek

Kiraya çıkın ya böyle ömür mü geçer hiç ev alamazsan orda mı yaşlanacaksın
Zaten kira daha beter oluyor maaşın yarısını oraya vermiş oluyoruz. Aslında bi şekilde halolur bebek 8 aylık olunca işe başlayacagım. O şekilde ancak ayarlayabilirim ama şu an çalışmam imkansız. Yedi ayada bunlar bizi
Çiğ çiğ yer

Görümceler küsmeyince kaynana tek başına yapacak bunu zaten?
Beni sinirlendiren bir allahın kuluda o kız öyle biri değil kapı açmama ne demek diye beni savunmamış bile hepsi buna inanmış ya ben böyle bi insanmıyım. Gerçekten bu durum beni delirtiyo. Kaynanam tek kalsa sorun değil bunalr ordu gibi kapı kapı gezip beni
Kötülüyolar. Hiç tanımadığım insanlar bile bana öyle bi bakıyoki laf sokuyolar saçma sapan. Sanki birini öldürmüşüm gibi bütün herkes beni dışlıyor ve sürekli o konu konuşuluyor. Bi süre sonra manipüle oluyorum zaten kafamın içinden o sesler çıkmıyor.

Beni sinirlendiren bir allahın kuluda o kız öyle biri değil kapı açmama ne demek diye beni savunmamış bile hepsi buna inanmış ya ben böyle bi insanmıyım. Gerçekten bu durum beni delirtiyo. Kaynanam tek kalsa sorun değil bunalr ordu gibi kapı kapı gezip beni
Kötülüyolar. Hiç tanımadığım insanlar bile bana öyle bi bakıyoki laf sokuyolar saçma sapan. Sanki birini öldürmüşüm gibi bütün herkes beni dışlıyor ve sürekli o konu konuşuluyor. Bi süre sonra manipüle oluyorum zaten kafamın içinden o sesler çıkmıyor.
Bu ne biçim sülale ya her konunda ayrı şaşırıyorum. Bu insanları nerden buldun eşinle nerde tanıştın

Bacım yeteri kadar sesini çıkartmış olsan inan ki yüzüne bakamaz bile. Tavsiyem eşinin parası varsa al parasını git çatur çutur tatil yap, kafa dinle. Parası yoksa da ailenin-bir arkadaşın varsa arkadaşının evine git 3-5 günlüğüne uzak kal kafa dinle daha çok kudursunlar sende isyan bayrağını çek
Tatil için bütçem vardıda bebek küçük böyle tatile gidememki yani giden tnaıdıgınız varmı korktum biraz

Bu ne biçim sülale ya her konunda ayrı şaşırıyorum. Bu insanları nerden buldun eşinle nerde tanıştın
İşyerinde ikimzde öğrenciydik part time çalışıyorduk öyle tanıştık. Ve bir tek bana böyle değiller dışarıdan herkese karşı böyle yaklaşıyolar. Görümceme gititk bi gün. Görümcemin görümcesi gelmiş. Kv kadının agzına sçtı yani kadın şok nefret ediyolar dışarıdan gelen herkese kadın kalktı gitti dayanamadı

Tatil için bütçem vardıda bebek küçük böyle tatile gidememki yani giden tnaıdıgınız varmı korktum biraz
Ben bebeğim 7 günlükken ankaradan istanbula gittim, bebeğimin 40’ı çıkınca da geziyordum vallahi. Havalar soğuktu benim zamanımda şimdi sıcak, gidebilirsin niye gidemeyesin

arkadaşlarınızı çağırıp güzelce yapın mevlidinizi
anneniz vs de gelsin
benim şaşırıp kaldığım hala o evde neden oturduğunuz

Havuz adenize girerken beneğin sesini duymam diye korkuyorum.
Kız zaten yanında tanıdık biri yoksa bebeni bırakıp havuza/denize girmeyeceksin ben onumu diyorum 🤣 mesela al bebeni git bir bungalova veya başka bir yere,otur sessiz sakin çayını iç kahveni iç bebenle ilgilen, kitabını oku rahatla.

Eğer görümcelerin anneleri gibi değilse telefon açıp durumu anlat. Ama yerinde olsam hiçbiriyle muhatap olmam. Şahsen böyle insnalarin küsmesi benim işime gelir.Kapatır kapımı evimde bebeğimle ilgilenirim. Kayınvalide gelse bile yanında oturmam gider mutfakta bir işimi yaparım. İlk fırsatta da taşınırim o binadan.

X