Benden 11 yaş büyük ve artık ondan hoşlandığımı biliyor! ( 2.bölüm)

Daha önce konu acıldıgındada yazmıstım yine yazıyorum. cok sacma bi dialog.
erkek:ver bi gıdı
kız: ı ıhhh vermemm
erkek: iyi vermessen vermee
kız: neden vereyimmmm

yani bitmeside istenmiyor. devam etmeside. ıyyyyyyyyyyyyyyyyyy

ben döndüm.ama atılgan beyin yeni mcaerelarını anlatmaya değil size hayatıma nasıl mutlu devam ettiğimi anlatmaya :)

en son bunu simiştim .çünkü ilaç tedavisi görmeye başlamıştım.ve psikiyatra bu dingili anlatmıştım.oda bana sen çevrenden intikam almak için o adamdan vazgeçmiyorsun.ilaçlarla bi kendine gel yaptığın yanlışı sende göreceksin demişti.ki öylede oldu 15günün sonunda bunu yolladım.mezun oldum.ve tabi ülkemin durumu işsiz kaldım.ama gururmla namusumla işsiz kaldım :) onun kucağına oturup iş bulmaktansa böylesi daha gururluydu... sonra bir markete girdim evde kalmamak için malum annemle aram çok kötü..şiddetli geçimsizlik var :)) markete girince biriyle tanıştım adı yusuf! ve onunla çıkmaya başladım :) yaprak dökümünde bir sahne vardı.neclaya ferhunde bişi dmeişti.cem doğru olan ama onda oğzuun verdiği tutku yok die.durumumda biraz öyle.bizimkisi ço kendi halinde iyi sevecen korumcı birisi.bana kol kanat ger,yor.istediğim gibi yani.atılgan gibi sürükleyici değil ama bu sefer ben heyecen aramıyorum zaten :)

markette reyoncu olmak bana koyuyordu açıkçası.ailem para getir baskısı var ama ben boşuna bu 4 yılı okumadım...
zaten huzursuzdum ve 5 para etmez cahillerle muhatab oluyordum..25ağustos günü tepem attı ve çıktım.2gün sonrada aksarayda bir sigorta acentesinde iş buldum.biraz delice bişi yaptım.düşündüm ben bu sigortacılık mesleğini gerçekten seviyorum.ve bu işi yapmak istiyorum dedim ve 4 yıllık eğitimimi silip sıfırdan başlamaya karar verdim.ilk 2 ay maaşsız stajer olarak ama ondan sonra maaşlı ve normal eleman statüsünde çalışmaya devam edicem.ama işi öğreniyorum.kendime ait masam internetim herşeyim var.patronda iyi birisi.sürekli tepemizde gezmiyor :))

sevgilim yusuflada güzel gidiyor.kızkardeşimle tanıştırdım.gerçi daha 1.5 ay oldu ama bu dananın aksine evlenilecek adam.çok iyi paylaşmacı güven veren... tmm çok aşık değilim ama dediğim gibi aşk değil huzur arıyorum bu sefer..ve umuyorum ki bu sefer olacak :)

hepinizi öptüm ablalarım :))

Son düzenleme:
hadi hayırlısı bakalım:)

sağol :)) zaten bnm gidişim ona koymamış bile.bir 10 gün facebookuna baktım.bu salak yunanaistana taşınan bir arkadaşından bir adet anastasia sipariş etmiş.ne diyim artık...

onunla kalıp olduğum yerde sayıklamaktansa ilerleyip hayatıma devam ediyorum :)

akıllandım sonunda :)))

sağol :)) zaten bnm gidişim ona koymamış bile.bir 10 gün facebookuna baktım.bu salak yunanaistana taşınan bir arkadaşından bir adet anastasia sipariş etmiş.ne diyim artık...

sen demişsin ya, zaten gidişim koymadı diye.
32 yaşında bi adamdan onu çok fazla bekleyemezsin, senin kadar kanı kaynamaz zaten.
ha üzülmez demiyorum ama kontrolü eline alır zaten.
ay neyse sen hayatını kurmuşsun ben niye atladım böyle:)

Son düzenleyen: Moderatör:
valla dizi mizi degilde kizim sen birazdaha aklini basina almazsan bu atilgan sana bir atlar aklini sasarsin -tatlicadiarzu- gencecik bir genc kizin heba olusunu adim adim izleyecekmiyiz :1no2:
:Saruboceq:

Atılgan,katılgan bırak ne hali varsa görsün ..
Paraladın kendini kızım yaaa..
Onun sende gözü yok belli,sadece kullanmaya çalışıyor.
ısim bir kere ofsaytttt.ATILGAN..Kendini ele veriyor anlasana:mymeka:

yaa kızlar sabah sabah iyi güldüm yaaa :roflol::sm_cool:

bence o atılganla yaşadığın bi ilişki bile değildiki malesef sen aşıktın o bunun farkındaydı resmen oynadı seninle sende çok müsaittin buna zaten duygu olarak.neyse kurtulduğuna sevindim.

ıyyy en iğrendiğim erkek tipi....
Resmen pis egolarını şişirmişsin adamın o kadar....:hulya:

dilek benzer bir şeyi yakın dönemde yaşamış biri olarak okudum konunu.
üzgünüm ancak sonunda ben de senin gibi yapmıştım.

aşık olmadığım biri ile ilişkiye başlamıştım.
huzur için.

sonra o döndü,
senin hikayedeki atılgan yani,

benim dengem bütünüyle alt üst tabii.
bildiğim ne varsa unuttum, yapılabilecek her türlü hatayı yaptım.
erkek arkadaşımı üzdüm, ailemi karşıma aldım. arkadaşlarımı keza öyle.

umarım sen bu yusufla mutlu olursun,
benden geçti ama sen yapopuyorumnanaktan

sen demişsin ya, zaten gidişim koymadı diye.
32 yaşında bi adamdan onu çok fazla bekleyemezsin, senin kadar kanı kaynamaz zaten.
ha üzülmez demiyorum ama kontrolü eline alır zaten.
ay neyse sen hayatını kurmuşsun ben niye atladım böyle:)

cnm bi gelgiti içimde yaşadım.onun doğumgünü 26 temmuzda.hatta yusufla ilk haftamızda...ama bu sefer farklıydı...hani bi iletisi vardı onun bir şarkı sözü.gidişini görmetense kör olmayı yeğlerim diye..bende bana yazdı sanmıştım mutlu olmuştum hani.. :gitme: ama bu aslında başka bi kıza yazmış ve beni salak yerine koymuştu...bu cidden içimi acıttı bnm....

şimdiye gelirsek ben sevgilime hitaben bişi yazmıştım iletime..
"ve sen sensiz geçen hergünde gerçekliğini kaybedip bir hayale dönüyorsun...diye...2 hafta bir dargınlığımız olmuştu o yüzden yazmıştım...ama bu üstüne alınmış!bana cvp olarak iletisinde "burdaydım..." yazmış. küfür etsem yeridir.üstüne alnıyor cvp yazıyor.yada yine oynuyor bnmle...ama iki durumdada mide bulandırıcı...

bu arada bişi dicem.msnde dedim ya.o zaman ben faceden silmiştim ama kendim tekrar eklerim dayanmam die msnden onn silmesini beklmiştim oda silmemişti.bende bnm silmem abes olur ki arksından ağlamadımı görsün die silmeidm kaldı.4aydır kouşmuyoruz ama öylece duruyor...bana kızmayın yani :)

boşver silmesen de fark etmez.
seyretsin senin mutlu olduğunu...

haklısın seninki biraz oyun oynamış. çocukca davranmış.
ilişkin güzel gider umarım.

boşver silmesen de fark etmez.
seyretsin senin mutlu olduğunu...

haklısın seninki biraz oyun oynamış. çocukca davranmış.
ilişkin güzel gider umarım.

yok yok mantıklı düşününce anladımki o gene bi kıza yazmıştır.bnmlede kafa bulmaya çalışıyordur...

açıkçası silmicem.ben nasıl aptal yerine koyduysa bende onu aptal yerine koyucam...iletime yazmak için bişi düşünüyorum.sevgilime yazdım ama onu mors edecek bişi...

senle birlikte sevdim bende, sevmeyi bilmiyormuşum meğer geçmişte, iyiki varsın hayatımda ve yanımda
gibi bişi yazabilirsin

senle birlikte sevdim bende, sevmeyi bilmiyormuşum meğer geçmişte, iyiki varsın hayatımda ve yanımda
gibi bişi yazabilirsin

önerin için sağol cnm ama ben daha fena bişi yazmak istiyorum.

Günler sonra yeniden kokunu duyabilmek...bir daha gitme yada gidersen dönme...

ay açık açık belli adamın niyeti sen resmen çocukluk yapıosun veya adamın gönlü olmadığı gerçeğine kendini inandırmak istemiyorsun.canımcım adam tüm ii niyetiyle yazmış çizmiş.sen sanki bi adam bi ilişkiye mecburmu gibi adama kızıon sitem edion afra taftaralar yok efendim the end ler falan ne çocukca ya..kendini o konuşmaya bile getirmemen lazımdı:adama nie kızıosun kırgınım diosun ki mecburmu adam sana karşılık vermeye.sen sen ol gururunu daha fazla ayaklar altına alma hem 11 yaş çok fazla ilşkiniz oluşsada bi gün bi yerde fikir çatışmalarınız ortaya çıkacak.boşver yaa sen en iisi

Dilekcim yazdıklarını kısmen okudum, konu hakkından az çok bilgi edindim.
Sen gerçekten çok akıllı bir kızsın, ileride mükemmel bir satış müdürü olabilirsin, çünkü insanları bir şekilde kendine çekmeyi başarıyorsun.
Fakat bana şuan uğraştıkların .(yani erkek konuları) boş geliyor, neden kafanı boş şeylere yoruyosunki çünkü yaşın daha çok genç yapabileceğin çok şey var. ılk önce hayat düzenini kurup kendini garantiye alıp, sonra aşık olmayı denesen bence çok daha ii olacak... (Sana akıl vermek gibi olmasın bunlar benim nacizane fikrim) ıleride emin ol kariyer yaptığın takdirde çok daha iileri karşına çıkacak, lütfen bu zekayı boş işlerde kullanma bi yerlerden kariyerine başla...

Sen gerçekten çok akıllı bir kızsın, ileride mükemmel bir satış müdürü olabilirsin, çünkü insanları bir şekilde kendine çekmeyi başarıyorsun.
Fakat bana şuan uğraştıkların .(yani erkek konuları) boş geliyor, neden kafanı boş şeylere yoruyosunki çünkü yaşın daha çok genç yapabileceğin çok şey var. İlk önce hayat düzenini kurup kendini garantiye alıp, sonra aşık olmayı denesen bence çok daha ii olacak... (Sana akıl vermek gibi olmasın bunlar benim nacizane fikrim) İleride emin ol kariyer yaptığın takdirde çok daha iileri karşına çıkacak, lütfen bu zekayı boş işlerde kullanma bi yerlerden kariyerine başla...

alkisalkisalkis

Fakat bana şuan uğraştıkların .(yani erkek konuları) boş geliyor, neden kafanı boş şeylere yoruyosunki çünkü yaşın daha çok genç yapabileceğin çok şey var. İlk önce hayat düzenini kurup kendini garantiye alıp, sonra aşık olmayı denesen bence çok daha ii olacak... (Sana akıl vermek gibi olmasın bunlar benim nacizane fikrim) İleride emin ol kariyer yaptığın takdirde çok daha iileri karşına çıkacak, lütfen bu zekayı boş işlerde kullanma bi yerlerden kariyerine başla...

ÖĞÜTLERİN İÇİN ÇOK SAĞOL CİMCİME ABLAM :)

İLTİFATLARIN İÇİNDE AYRICA TEŞEKÜR EDERİM :)

TEKRAR BURADA YAZINCA SANKİ HALA DEVAM EDİYORMUŞ GİBİ OLDU AMA 13.SAYFADA 4 AYDIR ONUNLA GÖRÜŞMEDİĞİMİ VE HAYATIMI YOLUNA KOYDUĞUMU YAZMIŞTIM.AMA GÇRÜLEN O Kİ YENİ BİR BAŞLIK AÇMAM GEREKİYORMUŞ.ARTIK SAPIK BİRİNE AŞIK DEĞİLİM DİYE :)

SATIŞ MÜDÜRÜ OLABİLECEĞİMİ HİÇ SANMIYORUM...ÇÜNKÜ TAM KEKEME DEĞİLDE BİR KONUŞMA BOZUKLUĞUM VAR.DOĞRU TELEFFUZ EDEMİYORUM KELİMELERİ BAZEN.
ZATEN SATIŞ ELEMANI BAŞVURULARIM BU YÜZDEN OLUMSUZ SONUÇLANDI.AMA PESETMEYEĞİM DİKSİYON KURSUNA BAŞLICAM.ÖNÜMÜZDEKİ AY.

BÖYLE İŞTE HAYAT
opuyorumnanaktan

X