bende mart annesi olucam!!

arkadaşlar ben de dün doktordaydı.. bebek gayet iyi... fakat hiç kilo almamışım... buna biraz üzüldüm ama bebeğin sağlıklı olması rahatlattı... cinsiyetini de öğrendim.. KIZ... doktorum yüzde yüz emin değil çok yüksek ihtimalle kız olacak dedi:) ben merakımı bi nebze giderdim... darısı diğer meraklıların başına....

cnmmm cok sevındımmm hadi hayırlısı olsun allah sağlıkla kucagına almayı nasip etsin inşallah:dance::dance:

çok sevindim canım bende görmek için can atıyorum ama randevu 28 zinde allah sağ salim kucağına almayı nasip etsin...........

çok sevindim canım bende görmek için can atıyorum ama randevu 28 zinde allah sağ salim kucağına almayı nasip etsin...........

Eder eder merak etme. Hiç stres yapmıyorum valla herşeyi doğal akışına bıraktım inşallah o da anlar da doğal yollardan gelmeyi seçer :)

Arkadaşlar, hepinize MERHABA:sm_cool:

Ben de 17 haftalık hamileyim. Bu platformda biraraya gelmemiz çok güzel. Bundan sonra ben de aranızdayım. Bebeğimizin cinsiyeti çarşamba günü kontrole gittiğimde belli olacak:dance: Tabii önemli olan sağlıklı olması.
Hepimizi Allah kurtarsın

AMİN CANIM ANKARA DA HANGİ HASTANE VE DOKTORA GİDİYORSUN

mrb kızlar inşallah bende mart 9 gibi doğum yapıcam allahtan bişey çıkmazsa...cinsiyeti henüz öğrenemedim.bu arada şuan bebişini hisseden var mı?

mrb kızlar inşallah bende mart 9 gibi doğum yapıcam allahtan bişey çıkmazsa...cinsiyeti henüz öğrenemedim.bu arada şuan bebişini hisseden var mı?
Merhaba,
Bu tarihlerden itibaren bebeğini hissedenler varmış ama ben bişey hissetmiyorum ya da bana öyle geliyor belki... Ben de cinsiyetini öğrenemedim kesin. İçime erkek doğuyor ama bakalım kısmett

merhaba kızlar bende mart 8 de anne olucam inşallah.Cinsiyetini öğrenmemizede 1 hafta kaldıı.

benim de 8 mart.. gördüğüm kadarıyla bir kaç arkadaşla aynı haftalardayız... ben cinsiyetini öğrendim... kesin olmamakla beraber kız dedi doktorum... 18. haftada kesinleşirmiş... benim içime hep erkek doğuyodu ve çevremde beni görenler erkek olacak diyodu.. doktor kız dedi... bakalım hayırlısı.... ikisi de çok güzel...iyice netleşdiği zaman hazırlıklara ve isim düşünmeye başlıycaz...

kızlar son adet tarihime göre 2 martta doğum gözüküyodu ama bugün doktor ultrasondan hesaplayıp 4 mart son gün dedi

walla ben de ultrasonu anlamış değilim.. bugüne kadar hiç bir kontrolümde son adet tarihime göre hesapladığım gebelik haftasıyla ultrasondaki gebelik haftası tutmadı...

canım öncelikle hayırlı olsun...
ben de bebeğimin cinsiyetine il 15+6 da baktırmıştım kesinlikle kız demişti..ama benim içime erkek doğuyordu..sonra 17+5 de başka bir doktora gittim ve erkek dedi..yani 15. haftalarda yanılma payları biraz yüksek oluyor..gerçi biraz da dokoruna bağlı..hayırlısı tabi Allah gönlüne göre versin..

Handecim, ben gebelik takibim için Kadın Doğum Uzmanı Ahmet BOSTANCI'YA gidiyorum. Kendisi Ank. Hast. de çalışıyor ama ben o hastanede doğum düşünmüyorum. Ahmet Bey'in anlaşmalı olduğu ve önerdiği bir hastanede yapmayı düşünüyorum.
Sen hangi doktora gidiyorsun? doğumu nerde yapmayı düşünüyorsun??

canım ben fatih ünv.hast. gidiyorum..iyi bi doktor bulamadım..ben şimdi sezeryan olmak istiyorum ama bunu doktorumunda kabul etmesini istiyorum..o yüzden arayış içerisindeyim..senin doktorun sezeryana nasıl bakıyor..ılımlı mı yani?

Şöyle bi baktımda foruma mart ayı bebişleri enelde erkekmi ne :) Bizde 12+3 olduk bugün mart sonu sanırım muhtemel doğum tarihimiz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…