bende mart annesi olucam!!

yaseminsen

rabbım sen evladımı koruu
Kayıtlı Üye
30 Haziran 2007
1.488
12
38
ALLAH izin verirse bende martın
4 fılan doğum yapıcam sırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şeyya sizler?
bakalım martın kaçında hangimiz
doğuma gidiyor ?
hangimizinkiler aynı
güne denk geliyor
yazalım paylaşalım kızlarr
bide bebişlrinizin cinsiyeti belli oldumu merak ediyorm
:sm_cool:

bir kaç gündür kiralık ev arama sıkıntısından dolayı siteye girememiştim... sitede değişiklikler olmuş walla:) benim doğum da 7 mart görünüyo.. cinsiyetleri belli oldu mu sizde... ben yarın doktora gidiyorum... umarım öğrenirim....

sitedeki değişiklikler daha yeni oldu zaten çok fazla bişey kaçırmadın:)
cinsiyetimiz tam kesin değil ama drumuz erkek dedi ama emin değilmiş üç hafta sonra dr konturolüm var o zaman kesinleşir hehalde sağlıklı olsunda cinsiyeti ufak bi ayrıntı o kadar değilmi mohini cnm

Bende mart annesi olucam inşallah ama daha ultrasona girmediğim için sadece son adet tarihimden yola çıkarak 18 martta doğum yapmam gerekiyor...

Bende Mart Annesiyimmmmmmm Cok Merak Ediyorum Bebişimin Meleğimin Yüzünü Inşalh 11 Ekimde Cinsiyetini öğrenicem Gösterirse Tabi Yumucak :))) DOĞUMUM 13 VEYA 14 MART GÖZÜKÜYO

haklısın... ama insanın elinde değil... merak işte... bi de herkes soruyo:)

ewet mohini haklısın canım merak insanı delirtiyo dimi bide etrafındakilerin yarısı kesin kız diyo diyer yarısıda erkek diyor herkez doktor kesildi başımızı valla:):)

Bende Mart Annesiyimmmmmmm Cok Merak Ediyorum Bebişimin Meleğimin Yüzünü Inşalh 11 Ekimde Cinsiyetini öğrenicem Gösterirse Tabi Yumucak :))) DOĞUMUM 13 VEYA 14 MART GÖZÜKÜYO

bebeğinin yüzünü görürsün inşallah canım bu arada az kalmış cinsiyetni öğrenmenize hadi hayırlısı olsun bizede haber ver tamam mı tatlım cinsiyetini öğrenince...bakalım dünya güzeli bi kızmı? yoksa prens gibi yakışıklı bi erkek evladın mı olucak a.s. allah hepimize sağlıklı evlatlar nasip etsin inşallah

herkese merhaba allah kısmet ederse insallah bende mart annesi olucam benim beklenen dogum tarihim se 16 mart

bende mart annesi olucam allah izin verirse cinisyetini öğrenemedik merakta ediyo insan ama sağlıklı olması önemli doğumum 6 mart hepimiz bebeklerimizi sağ salim kucağımıza alırız inşaallah...........:1hug:

inşallah cnm sağlıkla bi gelselerde rahatlasak

ayyy ne güzel kızlar yaaa martta maşşallah büssürü anneadayı varmış doğum yapcak ohh yokmu başka mart annesi kızlarr duyurun sesinizi:)::)

doğum tarihlerimiz aynı allah izin verirse aynı zamanda doğum yapıcaz nasıl gidiyo hamilelik?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…