bende mart annesi olucam!!

Handecim Ahmet Bostancı'nın muayenehane telefonu:0312 442 35 50
(Atakulenin yanı). Çok tecrübeli ve çok bilgili.Gözüm kapalı tavsiye ederim. Ayrıca hastane hiç mühim değil. Birçok hastane ile anlaşması var. Hangisinde istersen onda yapar.Bana da aynen boyle soyledi. ayrıca
bu adrese bi göz atarsan insanların nasıl memnun kaldığını anlarsın:) bu arada bi değişiklik oldu ,oğlumuz oluyormuş, sağlıklı ve hayırlısı olsun hepimizin hakkında. kendine Dikkat et! Özlem

hande nerelerdesin? merak ettim. bu arada senin doktorunun ismi ne? ve neden memnun değilsin doktorundan? herşey yolunda mı?

Ben de martın ilk haftası anne olmayı bekleyenlerdendim ama kısmet değilmiş. 18 haftlıkken bebeğimi kaybettim.
Allah herkesin bebeğini sağlıkla kucağına almayı nasip etsin.
Merak edenler için kucağımdaki bebek yiyenim.

Ben de martın ilk haftası anne olmayı bekleyenlerdendim ama kısmet değilmiş. 18 haftlıkken bebeğimi kaybettim.
Allah herkesin bebeğini sağlıkla kucağına almayı nasip etsin.
Merak edenler için kucağımdaki bebek yiyenim.

ahh canım cok uzuldum ya cok zor bısey allah sabrınıda versın sana ya yaranı desmek ıstemıyorum ama neden olmus yanı 18 haftalık bı bebek baya buyuk yani
ama cok uzuldum canımm:çok üzgünüm::çok üzgünüm:

ahh canım cok uzuldum ya cok zor bısey allah sabrınıda versın sana ya yaranı desmek ıstemıyorum ama neden olmus yanı 18 haftalık bı bebek baya buyuk yani
ama cok uzuldum canımm:çok üzgünüm::çok üzgünüm:

29 Eylül de bebeğin cinsiyetini öğrenmeye gittiğimde doktorum bebekte yaygın şekilde ödem olduğunu söyledi. Tıptaki adı hidrops fetalis. Büyük ihtimalle bir süre sonra karnında ölecektir dedi. Beni Fetus araştırma ve tanı merkezine yönlerdirdi Bağdat Caddesinde. Ben de ailemin yanına Bursa da başka doktora gittim o da aynı şeyleri söyledi. Amniyosentezle kesin tanı konulacaktı ki bebeğin kalbi durmuş ve sonra hastaneye yattım düşük yaptım falan filan işte...

Dünyada kısmeti yokmuş. Hep söylüyorum, sebep aramıyorum Allahtandır. Bir daha ki sefere sağlıklı bir çocuktur dileğim inşllah.

Allah sabır versin, aslında tehlikeli haftalar bitmişken boyle bir şey yaşamak çok üzücü. Allah herkese sağlıklı, hayırlı bebek nasip etsin, tabii sana da.

29 Eylül de bebeğin cinsiyetini öğrenmeye gittiğimde doktorum bebekte yaygın şekilde ödem olduğunu söyledi. Tıptaki adı hidrops fetalis. Büyük ihtimalle bir süre sonra karnında ölecektir dedi. Beni Fetus araştırma ve tanı merkezine yönlerdirdi Bağdat Caddesinde. Ben de ailemin yanına Bursa da başka doktora gittim o da aynı şeyleri söyledi. Amniyosentezle kesin tanı konulacaktı ki bebeğin kalbi durmuş ve sonra hastaneye yattım düşük yaptım falan filan işte...

Dünyada kısmeti yokmuş. Hep söylüyorum, sebep aramıyorum Allahtandır. Bir daha ki sefere sağlıklı bir çocuktur dileğim inşllah.

canım cok uzuldum allah bıdahıkı bebegıne saglık sıhat versın hersey allahtan sen takma kafana :teselli:

KIZLAR MERHABA BEN ARANIZA YENİ KATILIYORUM. BENDE MART ANNESİYİM. BANİDE ARANIZA ALIR MISINIZ.:dance::dance::dance:

hosgeldın seher yıldızııııı bı mart annemız daha olduuuu
almazmıyız kız askolsun valla alındım sımdı k
adınlarkulubunun kapısı butun kadınlara acıkk

adınlarkulubunun kapısı butun kadınlara acıkk[/QUOTE
CANIM TEŞEKKÜR EDERİM. AMAN KİMSE ALINMASIN.
NASIL GİDİYOR HAMİŞLİK UMARIM HAYIRLISIYLA BEBİŞLERİMİZİ KUCAĞIMIZA ALIRIZ ALLAH NASİP EERSE. ALLAHIM İSTEYEN HERKESE VERSİN İNŞALLAH.:dance::dance::dance::dance:

adınlarkulubunun kapısı butun kadınlara acıkk[/QUOTE
CANIM TEŞEKKÜR EDERİM. AMAN KİMSE ALINMASIN.
NASIL GİDİYOR HAMİŞLİK UMARIM HAYIRLISIYLA BEBİŞLERİMİZİ KUCAĞIMIZA ALIRIZ ALLAH NASİP EERSE. ALLAHIM İSTEYEN HERKESE VERSİN İNŞALLAH.:dance::dance::dance::dance:

inşallah canım allah kimsenin kucağını boş bırakmasın herkese hayırlı ve sağlıklı evlatlar nasip etsin :nazar:

ya kızlar hamılelıgımın basında actıgım konuya rast geldım ve cok duygulandım herkesın bebişi dogmus ıcım bı tuhaf oldu allah hepımızın bebıslerını bızlere bagıslasın ınsallah

X