Bencepembe'nin çeyizleri ^_^

kızlar bir iğne bile alınsa mutlu oluyorum ve bugünkü migros ganimetim :)

Keramika baharatlık setim. Rengarenk olmasına bayıldım :)

renkli baharatlıklarını bende çok sevdim canım ne güzel güle güle kullan

bugunn ganimetleri :)

dökme pembe şekerlik: tantitoni
kesme tahtası : tantitoni
Tepsi: Migros
limon sıkacakları: Forbes :)

baharatlıklarına da son aldıklarına da bayıldım; sorması ayıp ama sorucam banane :) ne kadara aldın baharatlıkları :)

ne ayibi sekerim olur mu oyle sey :) migrostan aldim 21liradan 17 liraya dusmustu anneler gunu sebebiyle. su an 21dir fiyati. cok begenerek aldim ben de :) keramika kutahya markasi.

çeyizlerin çok güzel canım zevkli parçalar hepside aşkla mutlulukla kullan inşallah

Sağol şekerim, bunu da indirimden aldım diye tedarik sorunu yaşar mıyım soruları kafamda. :)

morhipodan aldım ihtiyacın varsa fiyat çok uygun. 47tl. 97den inmiş.

Sağol şekerim, bunu da indirimden aldım diye tedarik sorunu yaşar mıyım soruları kafamda. :)

morhipodan aldım ihtiyacın varsa fiyat çok uygun. 47tl. 97den inmiş.

Tesekkur ederim tatlim benim var bitane tabi ablama hediye gelmisti bi 4 5 sene once iki tane vardi ikincisi bana kaldi beyaz kirmiziyi kendi aldi .s

Canm herseyin cok güzel Güle güle kullan Bernardo daki kahve fincanina bayiliyorum ama pahali gelio suan o kadar masrafimiz var ki

Canm herseyin cok güzel Güle güle kullan Bernardo daki kahve fincanina bayiliyorum ama pahali gelio suan o kadar masrafimiz var ki

haklısın şekerim belki de en son alıncakları ilk başta aldım :)
Teşekkür ederim. İnşallah alırsın sen de. Çok şıklar.
eski fiyatlarına döndü sanırım
bernardo :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…