Bencepembe'nin çeyizleri ^_^

Trendyoldan aldığımız vok tava gelmeyince, nişanlım da bunları aldı bize :KK16:

Schafer vok tava, mutfak tartısı,tefal 12'li muffin kalıbı, sarımsak ezici, pasta dekorasyon seti ve közmatik

Son düzenleyen: Moderatör:
Kızlar ikea ya gittim;

Ne zamandır almayı düşündüğüm flamingolu bardaklardan 6 tane aldım. Peçeteleri de varmış ama bulamadım :KK43: ve gitmişken günlük kullanacağım çkb seti ile pizza kesici aldım. taşıyabileceğim kadar aldım. Malum yürüyerek bunları taşımak bile zordu. :) Sizin ayılıp bayıldığınız pembe fenerlerden göremedim, fener adına sadece beyazlar vardı. bir çok şey gözüme kestirdim yine ama bir dahakine ^^

işte ikea cicileri:

(ilk işim şu peçetelerden bulmak olacak :) ) (fotoğraf alıntıdır.)

yeni cicilerini güle güle kullan canım bizim burada onun peçeteleri falan vardı demek ki her şubesinde olmuyor yada çabuk bitmiştir. bir dahaki gidişine inş bulursun.

yeni cicilerini güle güle kullan canım bizim burada onun peçeteleri falan vardı demek ki her şubesinde olmuyor yada çabuk bitmiştir. bir dahaki gidişine inş bulursun.

evet canım bulamadım :/ bazı şubelerde bardaklar çabuk bitiyormuş.

güle güle kullan çok güzeller :nazar:

sağol canım benim. ama tantitoniden cupcakeli saklama kabı almadan çıktım ya aklım orda kaldı :)

oys bayıldım valla çok güzel ya:KK16::KK16::KK16: demekki orada bitmiş fener :26:

üzülme canım benim bulursam alır yollarım sana :) çok yakın bana ikea gider gider dururum. gözüme kestirdiğim bazı şeyler de var. bu arada bu pembiş flamingolu bardaklar yaz için üretilmiş. :) beğendiysen kaçırma derim tanesi 1.99 :)

üzülme canım benim bulursam alır yollarım sana :) çok yakın bana ikea gider gider dururum. gözüme kestirdiğim bazı şeyler de var. bu arada bu pembiş flamingolu bardaklar yaz için üretilmiş. :) beğendiysen kaçırma derim tanesi 1.99 :)

ay çok teşekkür ederim düşünmen yeter :KK16: salı günü bende gidicem Allah nasip ederse o zaman bakıcam bu aldıklarınızın hepsine harika şeyler alıyorsunuz dibim düşüyo :KK1: fiyatıda uygunmuş yahu :KK52:

ay çok teşekkür ederim düşünmen yeter :KK16: salı günü bende gidicem Allah nasip ederse o zaman bakıcam bu aldıklarınızın hepsine harika şeyler alıyorsunuz dibim düşüyo :KK1: fiyatıda uygunmuş yahu :KK52:
ve sana bir bomba daha çkb seti de 25 lira :) günlük çatalsız kaşıksız kalmaya değmez. :) pembeli var bernardodan ama o yetmeyebilir diye bir tane daha günlük aldım ben işte. :)
misafir içini ise malum yemek takımıyla alıcam :) ikea evin de her şeyi bütçelerin de her şeyi :)

günün çeyizleri :)

günlük kullanmalık 6 lı su bardağı aldım

ve kupalara doyamadım:

Canıım çok güzeller :nazar:
Ojenin rengine de bayıldım bu arada :KK1:

:):) teşekkür ederim canım. bencepembe demiştim. ^^

bu arada şu aldığım su bardaklarından daha önce madame cocoda mı vardı ? o kadar tanıdık geliyor ki. mağazaya girer girmez o bardakların yanında buldum kendimi.

bardağın çok şirin canım kupalara bende bayılıyorum aşkla kullan:KK16:

X