Ben savcıyım diyerek kayınpederim dolandırıldı🥲

6. yılım burda abla .her zaman burda samimi duygularımı dil getirdim acılar paylaştık mutluklar .kendi cabamla bişiler taclar duvar süsleri yaptım sağolsun kızlar aldılar destek oldular yine de yaparım. burda başka arkadaşlara da umut oldum pes etmeyin mücadele edin dedim hep .Çok üzüldüm mune abla hani ben para vermeyim onu çözeriz de o borç nasıl ödenir iyi kötü eşimin ailesi eşim dün uyuyamadı bile napacaz şimdi diye

Cok geçmiş olsun
Bencede parayı vermeyin nasıl biriktirmeye çalıştıgımızı bizzat yaşıyorum başka şekilde destek olmaya çalışın.

parayı vermedik hemen de böyle durumda kalakaldım hani direk o parayı ver demediler ama paramız olduğu birikim yaptığımız aile tarafından biliniyor

parayı vermedik hemen de böyle durumda kalakaldım hani direk o parayı ver demediler ama paramız olduğu birikim yaptığımız aile tarafından biliniyor
Vermek zorunda değilsiniz, o sizin için çok önemli.
Ayrıca şöyle düşünün, madem kredi cekebiliyorlar niye size çekip vermediler tüp bebek için? Lütfen vermeyin. Söyleyen olursa bebek için biriktiyoruz onu hesaba katmayın de.

Çok imza

Tüm tedavi paranızı vermeyin. Siz zor durumda olduğunuzda varını yoğunu verirler miydi size? Kredi çekecek kadar her şeyi biliyorlarmış keşke size tedaviniz için destek olsalarmış. Eşiniz için zor evet anne babası olabilir ama sizin geleceğinizde söz konusu. Ufak tefek destek olursunuz ama tüm parayı saymayın bence

Ah be ablacım biz de sana üzülüyoruz, kayınpederle kayınbiraderin hatasını niye sen ödemek zorunda kalacaksın ki

Tamam profesörler dahi kandırıldı, kayınpederini de anlıyorum yaşlı adam o an kafası durmuştur inanmıştır hatta paniklemiştir, ki zaten bu dolandırıcılar aradıkları kişileri paniklesinler de hata üzerine hata yapsın diye sıkıştırarak konuşuyorlar insanlar sağlıklı düşünemiyor bir an durup düşünmesine fırsat verilse dolandırıcı olduklarını anlar ama yine vicdan yapıp parayı versen o para kolay kolay gelmeyecek, önce borç alacakları diğer kişileri aradan çıkaracaklar, kayınpederin 12 bin lira maaşıyla, kayınbiraderin de an itibariyle en fazla alacağı asgari ücretle 250 bin lira borç kaç yılda ödenir? Sana kaç yılda sıra gelir?

denemişti de kredi çıkmıyordu dün nasıl çıktı 12 bin tl maas alan adama .gelirini yüksek göstermişler

Emekli maaşından başka gelirleri yok
Alik kaynin calisip odesin senin 3 kurusuna goz dikmesinler. Hadi kp yasli anlamadi. Kaynin akli beyni yok mu? Sosyal medyada olsun tvde olsun her yerde cayir cayir uyari yapiyorlar.

Kuzum benim arkadan gizli gizli mal gibi is çevirirken sana mı sordular. Sizi arayıp akıl almak yerine paşa paşa çekmişler kredileri. Öderken de sizden medet ummasinlar. Adı üstünde Sizin birikiminiz! Kendimi kazanmış koymuş kenara?

Hayir zaten sizin birikiminizde epi topu 60 bin, bugun tup bebek tedavileri 100-150 binden asagi tutmuyor, bunlar size asla parayi odeyemez, geriye kalan borçlularina oncelik verip sizi sona birakirlar, belki de hic odemezler. Vermeyin, herkes kendi hatasinin bedelini odesin. Millet bas bas bagiriyor, telefonda sizi savci diye kandirip kimse para istemez diye, hala daha buna dusen varsa ceksin cezasini... siz niye umutlarinizdan olasiniz?

bende böyle düşünüyorum çok mantıklı teşekkür ederim

Nedense bu işte kaynın parmağını olduğunu düşündüm
Değil birikim, 1 kuruş bile vermezdim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…