Ben onu çok sevdim

Oğlak,aslan,terazi,yay olayı değil.
Seven ve sevmeyen olayı.
Seven değer verir ihmal etmez arar ilgilenir
Sevmeyen umursamaz akıl etmez ilgilenmez.
Olay bundan ibaret.
Alın şimdi bu iki gruptan hangisine koyarsanız koyun bu beyefendiyi

Siz sevmişsiniz o da sizin sevginizden hoşlanmış. El altında tutmak için kırmış dökmüş özür dilemiş,yapmış bozmuş özür dilemiş. İyi ne güzel özür dileyince geçiyormuymuş herşey. Hayatının baharındasın yaşandı bitti de önüne bak.

Haklısınız valla ne diyeyim.

Düzgün bir özür bile değil işin kötüsü. Sanki yanlışlıkla bana çarptı da onun özrünü diliyor.

Düzgün bir özür bile değil işin kötüsü. Sanki yanlışlıkla bana çarptı da onun özrünü diliyor.
Çünkü sevmiyor. Seven insan saçının teline kıyamaz, üzülmene kıyamaz, ağlamana kıyamaz.
Bazen sevilmediğini kabullenmek gerekir. Bu kötü bir şey değil, onurlu bir duruştur.

Gerçekten de çekici gelecek belirgin bir özelliği yok. Bunun farkında aslında.
Kendinden daha çekici bir kadın onu beğenince kendini pickup artist filan zannetmiş galiba.

Aslında burada daha önemli bir mesele var. Bu adam öküz, yakışıklı değil, zannediyorum 20 cm de değildir. Niye aşık oldunuz bu adama, hiç düşündünüz mü? Romantik partnerlerimizi kendimize verdiğimiz değerle doğru orantılı olarak seçiyoruz. Bilinçli olarak olmasa bile mesela, çok daha düzgün ve ideal olarak görebileceğiniz bir erkeğe duygularınızı, hatta iletişim yollarını tamamen kapatıyor olabilirsiniz, bilinçaltınızdaki "ben bu adama layık değilim" düşüncesinden dolayı. Bu özelliksiz adama bilinçaltınızda daha ulaşılabilir olduğunu bildiğiniz için duygularınızı ve sevgi ihtiyacınızı açmış olabilirsiniz. Aşkın da bir algoritması var bence, öyle mistik bir şey değil.

Neden aşık oldum valla bilmiyorum. Böyle çarpılmış gibiydim. Çok sevimli geliyordu, bayılıyordum adama ya. Onu benden ayrı düşünemiyordum. İlk buluşmalardaki şapşallığımı görmeniz lazımdı. Masaya kollarımı dayayıp ellerimle yüzümü avuçlayıp bakıyordum. Adamı utandırmıştım en son bakma öyle ya demişti.
Galiba kendimi layık görmüyorum, haklısınız.
Hayatıma çok yeni biri girdi. Yanlış anlaşılmasın, ona da münasip bir dille ilişki modunda olmadığımı söyledim, kimseyi boynuzlamıyorum. Kendisi hala etrafımda ama, kendi seçimi. Benim için bir şeyler yapmaya çalıştığında izin vermiyorum. Ya minicik bir çikolatayı bile kabul etmemeye çalışırken yakaladım kendimi.

Oğlak lanetini en iyi ben bilirim. Ne eksik ne fazla aynılarını ben yaşadım iki buçuk yillik ilişkide. O kadar inatci dik basli sadece kendi dediklerini dikte eden. Kendinde asla hata görmeyen ama devanli karsiyi suçlayan. Bogmadigim halde özgürlük istiyorum diyen. Şaka yapıp yapıp cildirtip aglatip zirlatip şakaydı bidaha yapmicam diye manipülasyon yapan defalarca hemde her seyi özüne kadar inkar eden ve dahası ama en çokta en son telefonda ben ağlarken gülmesi beni yerle bir etti. Bir ay oldu ayrılalı asla ses seda yok. Çok üzülüyorum doğru pişman olsun sürünsün istiyorum. Lanetler aynilari

Çünkü sevmiyor. Seven insan saçının teline kıyamaz, üzülmene kıyamaz, ağlamana kıyamaz.
Bazen sevilmediğini kabullenmek gerekir. Bu kötü bir şey değil, onurlu bir duruştur.
Yok, kabullendim zaten. Bugün yani dün, bunun son konuşmamız olduğunu belirttim. Anlamaya çalıştım, nasıl boğmuşum da depresyona girmiş sordum. Özür bile diledim. İyi günlerimiz için de teşekkür ettim.

Tabiri caizse insanın canına okuduktan sonra gönül alsa ne?

1.seven insan sevdigini kirmaktan cekinir. Bu adam resmen sensiz daha mutluyum demis. Bazi insanlar ayrildiktan sonra eskileri yoklar. Hangisi hala bana ilgi duyuyor buna bakip, yedege atar. Dikkatli olun.
2.tepkisiz insan cileden cikartip, cinnet gecirtir. Tahammul etmesi gercekten zordur

Ya ne kadar iyisiniz. Hâlâ boynuzlamıyorum filan deyip kendinizi suçlu hissediyorsunuz. O kadar değmez ki, inanın...

Ya ne kadar iyisiniz. Hâlâ boynuzlamıyorum filan deyip kendinizi suçlu hissediyorsunuz. O kadar değmez ki, inanın...
Bu yeni kişi bir şeyler yaptıkça şaşırıyorum. Love bombing mi ya bu diyorum. Halbuki adam eve falan bırakıyor. Gözlerin güzel vs. diyor. O kadar alışmamışım ki...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…