Ben onu çok sevdim

Adiniza cok uzuldum ama anlattiginiz kadariyla zaten devam etse de sizi mutlu etmeyecekti. Son noktayi koyma cesaretini gosterdiginiz icin tebrik ediyorum.

İlişki boyunca resmen istenmemişim. Bunu düşündükçe deli oluyorum. Berbat bir his. Buradan çıkamam ben. Şans olmaz bu sebeple.

İlişki benlik değil yeaaa diyenler gibi aynen .
Bir şekilde hayatında olacakmışım güya. Öyle buyurdu beyefendi.
Başka bir isteği de var mıymış Paşa'nın:))

Helal olsun, bir daha asla ulasamasin sana. Oğlak olmakla alakası yok. Adamda iş yok.

Bugünkü konuşmaya kadar ne yaptığının, dediklerinin bende yarattığı yıkımın farkında bile değildi. Öyle diyeyim.
Uykusundan uyandırdım bir nevi.
Siz zaten elinizden geleni yapmışsınız anladığım kadarıyla da çok iyi de bir konuşma yapmışsınız. Şimdi atsın takkesini önüne kendi düşünsün ben ne yaptım diye.

Gerçekten bir kere daha anladım ki burçlara inanmadığım kadar varmış.

Kaç tane oğlak tanıdıysam sorumluluk sahibi, eşine/sevgilisine aşırı kıymet veren insanlardı.

Konudaki erkeğe gelince sevgisiz/saygısız.

Zararın neresinden dönerseniz kârdır…

Biz kadınlar ne kadar da naif, düşünceli, sefkatli varliklariz. Sevdigimiz tarzda sevilmeyi bekliyoruz. Malesef bu ince davranışlarınızı anlayıp karşılığını veren bir insan değilmiş. Eminim hakettiginiz ilgiyi gösteren ve yeniden çok aşık olacağınız birisi karşınıza çıkacaktır.

32 yaşında Limon Hanım.
O açılmıştı ilk, sevgilim diyen de oydu ilk. Ben yapışmadım ki ona.
O yaşta ilişkilerden beklentisini, ne istediğini bilmiyor yani, ve dengesiz. Ya da tamamen bencil, karşısındakini insan yerine koymayıp duymak istediklerinizi söyleyerek sizi kullanmış, belki cinsel olarak

Hatta kadın düşmanı bile olabilir bence. Böyle abuk ilişki taktikleri veren kadın düşmanı podcastler oluyor. Onları takip ediyor bile olabilir.

Bir b*k olmazmış bence bu adamdan. Unutun gitsin. Hatırlanmayı bile hak etmiyor.

Siz zaten elinizden geleni yapmışsınız anladığım kadarıyla da çok iyi de bir konuşma yapmışsınız. Şimdi atsın takkesini önüne kendi düşünsün ben ne yaptım diye.
Gülümsedim bile. Şöyle bir baktım ilk aşkıma son kez. Çok üzgündüm, kavga edecek halim yoktu zaten.
Zaten neye itiraz edeyim ki şu noktadan sonra. Adam senden kurtulduğuma sevindim, rahatladım diyor.

İlişki boyunca resmen istenmemişim. Bunu düşündükçe deli oluyorum. Berbat bir his. Buradan çıkamam ben. Şans olmaz bu sebeple.
İnsanın umudu bazen hiç bitmiyor, ilişkinin içindeyken kendini çok kötü hissetsen de her şeyin iyiye gideceğine inanabiliyorsun. Bu sefer başka olur, bu sefer ben sınırlarımı daha belli ederim, bu sefer bana daha çok değer verir, anlamıştır kıymetimi yoksa neden yazsın diye diye kendimizi kandırabiliyoruz. Aslında kimse düzelmiyor kimse değişmiyor. Gelsin pişman olsun tatmin olayım duygusunu bile arkamızda bırakmak gerek kendi yolumuza konsantre olmak için. Ne güzel kabullenişe geçmişsiniz bundan sonrası güzel olur dilerim ki.

Çok alışmıştı benim sevgime sanırım. Hep varmış gibi gelmişti, nankörlüğü ondandı. Hor gördü sanırım.

Kendisi sevgiliyken boğuluyormuş. Ama böyle free takılınca bayılıyormuş bana. Aynen böyle dedi.
Bence kendisi bile bu kadar sevilmeye layık olduğunu düşünmüyordu. Siz de ona değer verince bi yerleri kalktı.
Kendinize saygı duyup o adamı terk ettiğiniz için gerçekten sizi tebrik ediyorum, eminim kendiniz gibi düşünceli ve sizi çok seven birini bulacaksınız.

Ay Rosa Hanım ben sizi çok takdir ettim ya. Gerçekten duygunuz da bana geçti ve bu mantıklı hareketiniz de burayı okuyan fakat sizin gibi davranamayan bütün kadınlara umut olur. Gerçekten acısı geçiyor birçok şeyin acısının geçtiği gibi. Siz yeter ki aynı kararlılıkla metanetli durun.

Kendisi sevgiliyken boğuluyormuş. Ama böyle free takılınca bayılıyormuş bana. Aynen böyle dedi.
G.tüm. Bunlara boy toy veya boymen diyorlar olgunlaşmamış ergen oyuncak oğlan veya ergen erkek- oğlancık bence.

Türkiye’de herhalükarda erkek doğmak lazımmış Doğu kültüründe erkeksen mikecek oğlum diye gelin bulunuyor, evi kiralanıyor çamaşırı bulaşığı yıkanıyor, kafasına eserse gece tatmin oluyor .
Batı tarafında 40 yaşına kadar iş bulmadan evde abla ben sıkıldım, hafta sonu beni eve al kafasıyla, iş güç olmadan hayatı yaşıyor. Üniversite bitiriyor kafasına esiyor dil kursuna yazılıyor. Hayat bunlara güzel.
Diğerlerine de anne baba elinde ne varsa kız çocukları görmezden gelip bunlara sıvıyor.

Normal azıcık entelektüel olanlar da böyle buldumcuk halinde ne dediğini bilmeden, bomboş konuşup, kızlara tavır takınıp tartışmayı bekliyor.

Son düzenleme:
Hiçbir özelliğim sevilesi değil diye kendi diyordu, doğru bildiniz aslında.

Ben teşekkür ederim anladığınız için.
Değişik bir acı içerisindeyim. Bağırıp çağıracak halim kalmadı. Zarifçe yıkıldım bildiğiniz.

Ben de oğlak burcuyum. Ve bir oğlağa 4 senemi verdim aynı davranışlar . Ben de bir oğlak olarak birini hırs yaparız her şey elde edene kadardır. Elde ettikten sonra böyle umursamazlıklar başlar hele erkekleri… bizi elde etmek istiyorsan zor olacaksın ulaşılmaz olacaksın başka çaresi yok

Başlığa bakarak devamı gelecek gibi hissediyorum. Belki erkek arkadaşınız kendine çeki düzen verir. İkiniz de bitirmek istemiyorsunuz gibi geldi.

Başlığa bakarak devamı gelecek gibi hissediyorum. Belki erkek arkadaşınız kendine çeki düzen verir. İkiniz de bitirmek istemiyorsunuz gibi geldi.
Ona gelen ağam giden paşam. Gülben Ergen'in de dediği gibi, ona hiçbir şey olmaz. Olan bana oldu işte.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…