Ben onu çok sevdim

Çok alışmıştı benim sevgime sanırım. Hep varmış gibi gelmişti, nankörlüğü ondandı. Hor gördü sanırım.
sana eski bir şarkıyla anlatayım durumu kuzum:sevil deeee sevmee ağlama ağlatttt.yoksa zehrolurrr bu tatlı hayattttt

Derler ki unutmalı
Zamana bırakmalı
Nasıl olsa sarılır yaralar birgün
Benimki kalbine sürgünnn.diriririm

Zaten bir şaşırdı Visenyaa ben sakin sakin veda edince. Bugün ses yok kendisinden. Mutlaka arar sorarım diye bekliyordur o şimdi bence.
Öfke boyutunu geçtim ben bir de. Böyle çok üzüntü, hayal kırıklığı, parçalanma hissi oluşuyor.
Engellemedim de zaten öylece duruyor.

Nasil tanistiniz bu zat-i muhteremle? Iyi bir kariyeri olan, rahat bir cocukluk yasamis, her seyin kendi hakki oldugunu dusundugu icin duygusal zekasi ortalama alti olan ama farkinda olmayan, ve dating app'de tanistiginiz bir erkek vibe' i aldim.
İşi vesilesiyle tanışmıştık Margeret Hanım. Ben ondan hizmet aldım bir konuda. Sonra ben ona bir şey sormak için mesaj attım, sonra yardımcı oldu ve sohbet etmeye başladık. 2-3 günden de flört başladı. O açıldı, o istedi ilkin. Bahsettiği gibi ben boğmadım, yapışmadım.
Çok zeki bir adam zaten eğitimi falan on numara.

Gelismeler olursa çıtlat yaz buraya. Simdi gözün gönlün kapanır yine senin allah korusun kendine getiririz burda

"Oglak laneti" diye bir sey yok. Astroloji tamamem hurafe bir sey. Yildizlarin insanlara hicbir etkisi yok. Sevdiginiz kisi ile uyumunuz yok. Niye sevdiginizi bile bilmediginizi soyluyorsunuz. Boyle bir iliskinin husranla bitmesi kadar dogal bir sey yok. Gelecek sefee daha uyumlu bir kisi bulursunuz umarim

Çok kötüyüm aslında Visenya. Çok bomboş hissediyorum.
Behlul gibi yasandı ve bitti moduna gir, bihter gibi takılıp kalma. Taze su an her sey ister istemez hissediyosun her şeyi. O son söylediklerini düsüne düşüne sogu kendisinden. Ben mesela öyle yaparım. Söyledikleri igrenc seyleri düsünürüm.

Dedikleri yeterince iğrenç ama bu üzüntümü hafifletmiyor işte Visenyaa.
Bir de bugün başka şeyler de oldu, sinirlendim.

Oğlak talibim vardı görünüş olarak bana da hitap ediyordu. Sonra baktım bi tutarsızlıklar bi gitgeller. Hemencecik kapının önüne koydum. Özürler havada uçuştu ama umrumda değil. Bence artık önüne bakmalısın. Hayat bunlara harcanlayacak kadar kıymetli.

oğlak erkeği cidden ıyy soğuk nevaleler ruhsuzlar ama bunun burçlarla alakası yok pek. sana değer vermeyen ve fazlalık gören bir adam var. yolla geç umursama

oğlak erkeği cidden ıyy soğuk nevaleler ruhsuzlar ama bunun burçlarla alakası yok pek. sana değer vermeyen ve fazlalık gören bir adam var. yolla geç umursama
Öyle yaptım zaten. Ben iletişimi koparıyorum, bitiriyorum her şeyi, hani son sözlerimi söylüyorum.
Beyefendi o esnada hala offf püff diyordu. Hala benim dırdır yaptığımı falan sanıyordu.
Ben böylesini 30 senelik ömrümde görmedim. Hayatımdaki tüm exler bir yana, bu bir yana.

boş ver umursama köpek olur kapında.

Ya gizli narsist, ya da youtubede üç beş k*çıkırık redpill kanallarından aldığı taktikleri uygulamaya çalışıp alfa erkeklik kasan tipitip.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…