Ben nasıl bana göre birini bulacağım?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Farkında mısın kadınlara basit kız, yollu dedi rainy okuduğunu anlıyorsan nasıl destek olabiliyorsun.
Yalnız canım bütün kadinlara demedim okuduğunu analyabiliyorsan
Yollu olduğunu kabul etmek de bir şereftir belki eger yollayan.

Ne demek yollu ya. Terbiyesizlik yapmayın.
İnsanlar hoşlanır, sever. Elini tutar öpüşür. İsterse sevişir. Zamanla yürümezse ayrılır. Bu nedenle kimse yollu olmaz. Hayat böyle bir şeydir çünkü. Hayatını kendine göre olağan yaşayan insana yollu demek size düşmez.
Ben mesela elini bile tutmayacağım insanla sevgili olmam. Kalkıp bu nedenle hakaret eden insanın terbiyesizliğidir bu

foto atan kadınlara yollu dedin. bu senin kötü düşünce yapın.
başka insanlar için foto atmak normal olabilir ama sen aşağılık bir kelime kullanıyorsun belli bir kesim hakkında.
ben öyle düşünüyorum adı altında herkes herkesi yollu, orspu vs diye iğrenç kelimelerle etiketlesin.
hala debeleniyorsun şerefmişmiş.. aynen şerefli-şerefsiz onun onayını da sen verirsin.
komiksin.

Ya mesela bir erkek benim gereksiz bulduğum şekilde foto istese ben atmayabilirim.E onun da işine gelmez.Basit kızlara yonelir
Çıplaklık içeren fotoyu kocama bile atmam, gereksiz ve tehlikeli buluyorum ama atan insanlara basit demek pek olmamış.

Hayır madem çok namuslusun, flört işlerine bulaşma. Ailen birisini bulsun sana, İslami koşullara uygun şekilde bir süre görüş, evlen.

Ben iç Anadolu’da bir asliye ceza hakimiyim. Senin cümlelerin hakaret suçunu oluşturuyor ve benim mahkememin görev alanına giriyor. Burada çok var Böyle birbirine orospu,yollu , kaşar filan diyenler ve böyle hakaret eden kızlarımıza erkeklerimize ceza verirken ayrı bir mest oluyorum çünkü 2024 yılında olduğumuzu Türkiye cumhuriyetinin laik bir ülke olduğunu medeni kanunu benimsediğimizi ve hakaretin cezası olduğunu o zaman farkediyorlar.
Pişman mısın diye soruyorum usul gereği daha sözünün arkasında duran görmedim. Seni de uyarıyorum internet ortamında olman cezadan bağışık olduğun anlamına gelmez.
Ben evlenmeden önce sevgiliyken senin günah dediğin fotoğraflardan gönderdim. Şimdi bana tekrar söyle bakalım yollusun diye ?

Dur bak şimdi nasıl geri yapacak. Açık açık desin bakalım bana yollu.

Dur bak şimdi nasıl geri yapacak. Açık açık desin bakalım bana yollu.

Ben de normal bir yorum yazdım konuya kavgayı sonra gördüm Peki hakime hanım, ben de konu sahibesine kızıp cevaben o..u da sensin k.hpe de sensin yazarsam ceza alıyor muyum? Malum ağır tahrik var

Kimseye diyemezsin böyle şeyler. Ahlaksızlık göt açmakla bilmem neyle olmaz. Iki insan razıysa ve bu bizim gözümüzün önünde olmuyorsa her şeyi yapabilirler. Ahlaksızlık bunun ahlaksızlık olduğunu düşünmekle olur. Dinen bize uymayabilir evlenmeden seks filan ama asla bunu ahlaksızlık diye tanımlayamayız. Yolluluk belki de insanları kategorize etmektir? Insan diyip geçmek dururken...

Güzel de bahane uyduruyorsun.
Sanki biz her gün çiçekler saçarak işe gidiyoruz.
Kalbimiz bin parçayken uyanıp sürüne sürüne gittiğimiz oluyor.
“Yaz kızım gereğinden fazla düşünüldü ve değmeyeceğine karar verildi ” derken içimiz, dışımız mecbur “ müştekinin daha önce alınmış adli raporu olup olmadığının belirlenmesi için şehir hastanesine müzekkere yazılmasına karar verildi “ diyor gsgsgsgsgsgsgs

Sen şu 20 yaşında olup evlenme derdinde olan kız mısın yoksa ? Sırf cinsellik hasretinden evlenicem diye tutturan kız ?

Yok, o işi gücü olan okula giden bir kızdı. Sen de yeni üyesin ama fırtına gibiymişsin yiğidim adın sanın nedir dhsdfgdhdfhd foruma hoşgeldin demiş olayım böylece

Ama en azından "kimse beni istemiyooooo" diye ağlamıyoruz

Ama en azından "kimse beni istemiyooooo" diye ağlamıyoruz
Valla ben de istemem böylesini.
Kendi tercihidir böyle bir evlilik süreci yaşamak istiyordur o zaman flört aramayacak. Annesine babasına beni everin diyecek kendi kafa yapısına uygun birini bulacak. Hem sevgili arayıp hem sevgili gibi olmamayı tercih eden kendisi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…