Makyaj Ürünleri Ben de topiklendim! Naçizane bunlar da benden (By Princess of Rain)

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
ayhhhh tutorialini yisinlerrrrrr:asigim:
emegine saglik cnm cok güzel olmus opuyorumnanaktan

hayirlii olsunzemuszemus

makyaj yapmak kolay biyerde teknikleri bildikten sonra ama yakismayincada insan sinir oluyo yani, bende kuaförüm makyaj yapiyorum ama terzi kendi sökügünü dikemezmis hesabi yaptigim makyajlar güzel oluyo ama kendime yakismiyo napalim. .yerimseniben

topic açarken açıyorsun ama sırnaşık şey banane annamadım resim istiyorum dermişimm kaydirigubbakcemile3 canım güzel anlatmışsında yetenek olacak işte boshayallersmile

arkadaslar hepinize cok ama cok tesekkur ederim netimde sorun vardi giremedim dunden beri cildiracaktim neredeyse yahu

tivitim deme bule giiii zor valla resimle anlatmak hayatim inan sende evde dene bos vakitlerinde alisirsin.

madam tospa yorumlariniza bayiliyorum topige ayri bir hava katiyorsunuz cok tesekkur ederim.

tezer bende bir baskasina makyaj yapamiyorum malesef yani hic denemedim

tesekkur ederim fistigim ,albatrossum,ve ebrucugum.

bak tatlim kesinlikle cok guzel bir renk siddetle tavsiye ederim yalniz waterproof oldugu icin temizligi biraz zor bilgine:ecrin_bebek:

hayatim denen waterproof rimel kullanma ne illet birsey o rimeller onceden bende cok kullaniyordum ama tovbe ettim vallahi kullanma bir daha:umursamaz:

ayyy bu kalem güzelmis ama ben bu marke yi hic duymadim niyeyse acaba douglas da v:uhm:armidir

sakami bu hayatimkaydirigubbakcemile3bourjois avrupanin en buyuk kozmetik markalarindan biri her yerde vardir sekerim arastir bi senkaydirigubbakcemile5

piyasada genelde hep waterproof var canım normal bulamayacakmışım gibi geliyor bundan sonrakini normal alayım madem :)

anladim canim ben normale gectim artik alip evime bastirmam artik sempatiksalakcinni

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…