Makyaj Ürünleri Ben de topiklendim! Naçizane bunlar da benden (By Princess of Rain)

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
yeni fotograflar eklemişsin canım onlarda harika gözlerin güzel olunca bi kalem bile yeter kocamanından bi maşallah da benden

tesekkurler felistacim yalniz yazin cok kucuk olmus bebisim bir dahakine guzel yorumlarini normal yazi boyutunda yazarsan cok sevinecegim canimin iciopuyorumnanaktan

oyyy kuzu neye alerjin vardida olyle oldun bidenem rabbim acil sifalar versin

tabiki her daim sukredelim aldigimiz her nefese yasadigimiz her gune tatlisim.

oyyy kuzu neye alerjin vardida olyle oldun bidenem rabbim acil sifalar versin

tabiki her daim sukredelim aldigimiz her nefese yasadigimiz her gune tatlisim.

amiinn abLacımm amiiinnn çikolataa yedimm bu araa çok :gitme:
babam geLdii yaa oraLardaaann kaydirigubbakcemile3hep tatLı getiriyoo dayanamıyorumm sonuç böylee oLuyoo senağlama

tabiki abLacım şükretmemizz gerekiyoo..

ben şimdii çıkıyorumm yatıp dinleniceeemm ağlamak üzreymm dayanamıyorumm :gitme:

ÇooOOoo...kk seviLiyorsunn suLtanımmm

Görüşmek üzeree..

HayırLı akşamLarınız oLsunn inş. opuyorumnanaktan

amin canim.

yat dinlen biraz bol bol banyo ol

az cikolata ye buranin cikolatalari feci yagli oluyor bebem dikkat et abartma ona gore he

Prensesim o makkajında yeşil tonu mu kullandın siyah mı?
Ay gözümü alamadım vallaboshayallersmile

tesekkur edrim islandim makyajimda mat siyah ve simli bej renk kullandim canim.

ancak ozel gunlerde yapiyorum canim boyle makyajlari disarida kullanamiyorum bebegim :sinifsinif:

amin canim.

yat dinlen biraz bol bol banyo ol

az cikolata ye buranin cikolatalari feci yagli oluyor bebem dikkat et abartma ona gore he

ben geLdiimmm suLtanımmm a.s.

canımın içi çok yemiyorumm ama az yediğim halde karaciğerim kaLdırmıyoo :gitme:

normalde pek şerbetli tatlılar felan yemem ama çikolataya da hayır denmez kii dimii delikafadulden

canim hosgeldin ben seni tatilde zannediyordum ne zaman gidiyorsun tatile?
anliyorum canim bende hic sevmem sekeri felan ama cikolata bu dayanamiyorum ozellikle mor ineklim milkaya:kedi:sempatiksalakcinni

offf masallahhh bayildim ben buna yaaaaaaaaaa opuyorumnanaktan

canim benim cok tesekkurler bu makyaj senin gozlerede cok hos olur eminim boshayallersmile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…