Makyaj Ürünleri Ben de topiklendim! Naçizane bunlar da benden (By Princess of Rain)

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

Maşallah canım harika olmuş gerçekten çok beğendim alkisalkisalkis

Ayrıca göz yapın Tuba Büyüküstün'e çok benziyor,
başlığa girdiğimde o zannettim delikafadulden

Hayırlı uğurlu olsun topicin gülüm a.s.

waayy süper...Göz rengine bayıldım =)

Teşekürler

ben tesekkur ederim canima.s.

ahh biLiyorduumm güLmm uğrar mutLaka buraya diiee .. :icecream:

ben de senii o al nanakLarındaaan öperiimm

ugramazmi bademim herkesin gonlunu yapmasini bilir cicemmmopuyorumnanaktan

ni dimek beklerim makyajlarini heaklinialirimsmilebegenmene sevindim balimopuyorumnanaktan

neredeyse kacacam vallaayslandim:sinifsinif:dediklerini yapmaya calisacagim gulum elimden geldigince:lepi:yalniz o video isini aklindan sil yapamam cicek heruf baldirima sIkar valla:sinifsinif:hemd eben beceremem kamera karsisinda,emegine saglik bu arada

aaa tek tek geLinn bndan sonra randevuu veriiciiimm randevusuz kabuL etmiyooruuzz..

seans başı 30 tL bunu da iyiliğinz için alıyoruuzz kaydirigubbakcemile3

sıraya geçinnn :roflol:

sus kiz:mymeka: bereketi kacacakdelikafadulden

hayırLısı oLsun bitanem bebeğim benim....ilk başLardada iyimişsin ama ün geçtikçe çok çok güzeL oLmuş...sen süpersin tatLım..Göksm iyi k öncüLük etmişsin....

tesekkurler denizim canim sagolasin hersey o cimcimenin basinin altindan ciktisositososito

Çok güzeller maşallah sizleri gördükçe aa benim yaptıklarım makyaj mı diyorum
Hayırlı olsun bu arada topiğin..

herkesin makyaji guzeldir gulum guzel goren sizin gozleriniz tatlim:kedi:

Offffff diyorum baska biseyde demiyorum..
Hastayim senin göz sekline.. ve son zamanlarda yaptigin makyajlarina :lepi:
Allah nazardan saklasin.. süper göz seklin var vallahaaa

tesekkurler cicemmmm bende sana hayranim balim

topikin hayırlı olsun kuşummm:içelim:
maşallah göslerine de emeğine dee

sagol kkontesim askumopuyorumnanaktan
opuyorumnanaktan

cok tesekkurler ilk defa boyle bir benzetme duydum ve cok mutlu oldum.:kedi:

Son düzenleme:
Uyyhh prensesim kaçma gıı sen sade gözünü eklesen yeter bebeğimm:kedi:
Enişte kıskanç dimek ama haklı yaneeaklinialirimsmile
Bu topiği boşlama sakın çok iyi oldu açmankaydirigubbakcemile5

Topiğin hayırlı olsuna.s. Bir kaç önerim olacak öncelikle fotolar bana biraz karanlık geldi aydınlık olursa çok daha güzel olacağına eminim. İkincisi de fotolarda süsleme kullanıyorsun evt göze hoş geliyor ama süslemeden dolayı makyajı fazla seçemiyorum. Yani yapmaya kalksam zorlanırım ayrıntıları göremiyorum. Süslemeden koymak istemiyorsan yine o zaman gözünü biraz daha uzaktan çekebilirsin mesela. İlk fotolarda net olmuyo makyajlar ama sonlara doğru koyduğunda süsleme daha az daha anlaşılır olmuş çok daha güzel olmuş. Gayet güzel makyajlar yapıyorsun ama foto çok önemlidir gösteren foto oluyor çünkü bu güzelliği engellemesin diye diyorum opuyorumnanaktan

prensesim günaydınlarrr öneri istemişsin resimler için nacizane bende birşeyler söyliyeyim kaydirigubbakcemile3

bundan sonraki resimlerinde kullandığın makyaj malzemelerinide yaptığın makyaj resmiyle beraber eklersen ii olur bizlerde faydalanırıssempatiksalakcinni

vaktin olduğunda da bence makyajlarını kademe kademe de fotolarını çek nasıl yaptığınıda anlamış olurus belki bişeyler öğreniris canım olumunekankayizsmile eğer direk video ile başlamak istenmmiyorsan önce böyle başlayabilirsin a.s.

topigin hayirli ugurlu olsun canimm..makyajlarin cok güzell kendini bayagi gelistirmissinn.. mahsalllah senin gözlerin yetiyor ztn makyaj yapmasandaaopuyorumnanaktan

ya ben şimdi babamı öye kozmetikcilere felan sokamam asLa girmeez

marketlerde bulamaz mıyız (

goksum babacigin buradami kizkaydirigubbakcemile2bak superdrug oyle tek kozmetik uzeri bir magaza degil kisisel bakim magazasi desek daha iyi olur rahatlikla girip alisveris yapilir bebembayanssulusmile

hayirli ugurlu olsun güzel gözlüm masallah sana

tesekkurler guzel kirpiklimopuyorumnanaktan

Uyyhh prensesim kaçma gıı sen sade gözünü eklesen yeter bebeğimm:kedi:
Enişte kıskanç dimek ama haklı yaneeaklinialirimsmile
Bu topiği boşlama sakın çok iyi oldu açmankaydirigubbakcemile5

heminde nasil kiskanc burayi actimi soyledim burnundan duman cikti sempatiksalakcinnicok fenaydi vallakaydirigubbakcemile3

canim onerilerin icin cok ama cok tesekkurler evet ilk fotolar karanlik cunku onlar cep telefonuyla cekildi son donem yaptiklarim daha iyi gibi geliyordu bana cunku onlar foto makinesiyle cekildi.karanlik resimleri photoshopla aydinlatabilirim ama onuda ben sevmiyorum yapmacik geliyor makinemle guzel resimler cekmek istiyorum bakalim basarabilicemmi.susleme isinide yapmicigim sefkilimkaydirigubbakcemile5

süper makyajlar. bayıldım.. elerinize sağlık.

tesekkurler canimopuyorumnanaktan

cakkalim sagol hayatim onerini dikkate alicigim makyaji yaptigim malzemeleri beraberinde cekip eklerim amma velakin su kademeli anlatim resimleri beni sIkar biraz cunku hic vaktim yok be gulum.mafoldumben

topigin hayirli ugurlu olsun canimm..makyajlarin cok güzell kendini bayagi gelistirmissinn.. mahsalllah senin gözlerin yetiyor ztn makyaj yapmasandaaopuyorumnanaktan

cok tesekkurler hayatim opuyorumnanaktan

Maşallah canım çok güzel makyajların..vereliniortak
Şu KK da ne yetenekler var beee..opuyorumnanaktan
Hayırlı olsun topiğin..
Allah bin bereket versin..:Saruboceq:

Topiğin hayırlı olsun makyajların da hepsi çok güzel bence çok hoş olmuş..Yalnız birşey dikkatimi çekti:Eyelineri ve göz kalemini taa gözünün içine çekmişsin biraz tehlikeli değil mi? Ne bileyim o boyalar gözün mukozasına bulaşır gibi geldi bana, Allah korusun sağlık sorunlarına yol açmasın yani.... :1no2:

papatyaaamm bnimmm çok özledim seni 2 günd yauu

babişm orda kalmıyor da iş gereği sık sık orda bulunuyorr.. onan şey ettm

annemi kandrırısam babama aldırttırırım ordan hehe tamamdr bu iş

ayrıntılı olarak sorarım ben ana şimdi şunları b kandırmam gerek

Maşallah canım çok güzel makyajların..vereliniortak
Şu KK da ne yetenekler var beee..opuyorumnanaktan
Hayırlı olsun topiğin..
Allah bin bereket versin..:Saruboceq:

tatligacim cok tesekkur ederim bidenem sende o yeteneklerin icindesin bebek aklinialirimsmile

aslinda kullandigim malzemeler marka yani goze ve goz uyumuna kotu etkilecegi bir durum yok ama yinede dediginiz gibi kimyasallarin hepsi zararli.yerimseniben

güzelim benim,tebrik ederim seni...hayırlı olsun topiğinhihoyyytyeni resimlerini bekliyoruz hayatımŞeniz

tesekkur ederim afroditim gelecek insallah yeni resimler:kedi:

anladim canim aldirirsin ozaman bende seni ozlemisem beopuyorumnanaktan hafta sonu online olamiyorum gezmeler oluyor bol bol kaydirigubbakcemile2

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…