Makyaj Ürünleri Ben de topiklendim! Naçizane bunlar da benden (By Princess of Rain)

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

10 mu:1shok: allah seni emi kaydirigubbakcemile3 bende cok bisey dicen zannettim
kizim ben abartiyorum diyorumya ,valla 100 falan cok oldugu zamanlar oluyo
suan bi tane var yeminle bi 70 den fazla varsempatiksalakcinnieyvahedigeldismile

10 mu:1shok: allah seni emi kaydirigubbakcemile3 bende cok bisey dicen zannettim
kizim ben abartiyorum diyorumya ,valla 100 falan cok oldugu zamanlar oluyo
suan bi tane var yeminle bi 70 den fazla varsempatiksalakcinnieyvahedigeldismile

70-100 n ediyon la oyle akannehirbende 10 cok diyordumohaoldumsmile

kizlar her turlu yorumunuza ve onerilerinize acigim sizlere sormak istedigim bir konu var resimlerimden memnunmusunuz?resimlerim icin onerilerde bulunursaniz yada nasil olmasini soylerseniz sevinirim.

Madam_Tospaa cok tesekkurler mesajini ve bana verdiginiz guzel repleriniz icin, sizin tarafinizdan takip edildigimin farkindayim ve bunun icin cok mutluyum...

ceylan gözlüm hayılrı uğurlu bol fotolu olsun sevdiceğimmm

çok sivindim göksu çıtıtırını da ayrıca öperim vesile olduğu için

princıscım hayırlı olsun topik hayatım opuyorumnanaktan çok güzel olmuş , göz şekillerimiz beziyor senden kopya çekerim haberin olsuun aklinialirimsmile
en çok bihter makyajını beğendim delikafadulden rahmetli mafoldumben

Prensesimm madem öneri istiyon sen kaşındın güzelim
Şimdi gözler hep makyajın önüne geçiyor maşallahh gözlerin güzelliğinden makyaja bakamıyorum Fotoları az daha makyaja odaklı çekersen daha eğitici olabilir biizm için gölgelemeler falan daha net belli olur.
Makyaj tekniğin çok hoş gözün yapısını çok iyi kavramışsın ama biraz da uç renkler, tezat renkler denemeni isterim farklı eyeliner denemeleri olabilir:hulya:
Sonracığıma bir ara bu perfecto makyajları yaptığın malzemelerin fotosunu isteriz biz meraklı karılar sorar dururuz gözümüze kestiğimizi.
Hee bi de senin video ekleme vaktin gelmiş de geçiyii
Bunların üzerine prenses bu topiği kapatmazsa iyidir.kaydirigubbakcemile3

Çok güzeller maşallah sizleri gördükçe aa benim yaptıklarım makyaj mı diyorum
Hayırlı olsun bu arada topiğin..

aaa tek tek geLinn bndan sonra randevuu veriiciiimm randevusuz kabuL etmiyooruuzz..

seans başı 30 tL bunu da iyiliğinz için alıyoruuzz kaydirigubbakcemile3

sıraya geçinnn :roflol:

hayırLısı oLsun bitanem bebeğim benim....ilk başLardada iyimişsin ama ün geçtikçe çok çok güzeL oLmuş...sen süpersin tatLım..Göksm iyi k öncüLük etmişsin....

Offffff diyorum baska biseyde demiyorum..
Hastayim senin göz sekline.. ve son zamanlarda yaptigin makyajlarina :lepi:
Allah nazardan saklasin.. süper göz seklin var vallahaaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…