Makyaj Ürünleri Ben de topiklendim! Naçizane bunlar da benden (By Princess of Rain)

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
canımmm prensesim hayırlı olsun topiğin a.s.a.s. neleri topik açmış buralarda güzel gözlüm sen çok geç kaldın bence :1hug: iyi günlerde konuşmak ve güzelmakyajlarını görmek dileğiyle

Kaşına gözüne kurban oliyimmŞeniz
Gözlerindeki ışıltı hiç sönmesin.
Gözlerin de makyajlar da harikaa

canımmm prensesim hayırlı olsun topiğin a.s.a.s. neleri topik açmış buralarda güzel gözlüm sen çok geç kaldın bence :1hug: iyi günlerde konuşmak ve güzelmakyajlarını görmek dileğiyle

oylemi diyon kiz ohaoldumsmileben yinede tereddutteydim acarken ki hala oyleyim bakalim ne olacak sagol yafrum beni yalniz birakmadin bebemŞeniz

Kaşına gözüne kurban oliyimmŞeniz
Gözlerindeki ışıltı hiç sönmesin.
Gözlerin de makyajlar da harikaa

Amin cumlemizin yarabbim tesekkurler islandim her daim beklerim unutma arkani
aklinialirimsmile

maşallah kaş göz süper
makyajlarada bayıldımm tebrik ederim :)

cok tesekkurler arkadasim yalniz beni yalniz birakmadiginiz icin tesekkurler hepinize:lepi:

hayırlı olsunn topiğin :) çokk güzell olmuşş ,vesile olduğu için gKsu ya da teşekkürler,ondan da bekliyorum

Wayyyy hayırlı olsun princesss,çok güzeller hepsi deyerimseniben

sagol matematikcim guzelim nerelerdesin sen makyaj eklemiyorsun bayadir.alkisalkisalkisekle ekle ekle

hayırlı olsunn topiğin :) çokk güzell olmuşş ,vesile olduğu için gKsu ya da teşekkürler,ondan da bekliyorum

petitem hosgeldin valla kandirdi beni gksu tatlisi bakalim ne olacak durumumboshayallersmile

canmmm beniiimm ikna edene kadar canımm çıktıı
ve sonunda buralara geldiikkk princess'mlee hihoyyyt

ama ben o kadar ilerleyemedim henüzz
şimdi burda bu kdar üstad varken kendme yakıştırmam topici..

vkti zamnı gelincee oLr inş.. opuyorumnanaktan

canım 1 aydır ders çalışıom finaller bitti,şimdi bütler war ders çalışmaktan bitap düştümm
bi ara eklerim canısımmm

tatlicadi ne olcakzemuszemus

hayırlısı olsun cnm takipteyim seni olumunekankayizsmile

her zaman beklerim masum guzlelim:kedi:

canım 1 aydır ders çalışıom finaller bitti,şimdi bütler war ders çalışmaktan bitap düştümm
bi ara eklerim canısımmm

oyy canim anlarim seni bende aynen cok sukur bitti az kaldi besempatiksalakcinni

Hayırlı olsun tatlım opuyorumnanaktan
Esmer güzelisin süpersin yeminle...boshayallersmile
Çok güzel makyajların canım!

Hayırlı olsun tatlım opuyorumnanaktan
Esmer güzelisin süpersin yeminle...boshayallersmile
Çok güzel makyajların canım!

Allah razi olsun canim opuyorumnanaktan
o senin guzelligin birtanem cok naziksin:kedi:
tesekkurler yorumun icin bitanemkaydirigubbakcemile5

prensesim canim topigin hayirli olsun
derlerya nerdeennn nereye diye ,seninkide boyle oldu
daha ilk yaptiklarini eklememisin onlarida eklesydin herkes oncekiyle simdiki arasinda ne kadar cok fark fark var gorurdu

kuzum senin gozlerin yeter zaten ,makyaj yapmasanda harika duruyo
ah soyle cigil cigil bi yanan gozlerim yokkki :)
ve accayip derece gelistirdin kendini son makyajlarin harika otesi olmus tonlamalar falan
artik takibe aldim seni
bende devmli yapiyorum cekiyorumda buraya eklemiyorum
yavas yavas bloga ekliyorum
dahada fazlaini bekliyoruz, artik topic acmisken

sempatim hosgeldin canim benimopuyorumnanaktanevet nerden nereye asksim ekledim ilk yaptiklarimida 1. sayfa giristeki ilk yaptiklarim hepside 2.kisimdakiler yeni olanlar

yapma bari beni yeme cigil cigil yanan gozu yokmus yersensengözlerimebaksanab

burayada ekle burada daha baska oluyoraklinialirimsmile

ben eklemiyorum bloga eklemiyecegimd esanirsam:sinifsinif:

gerci bloga baktigimda yok ya neyse okulum kapandi sayilir....zemuszemus

aman da aman hayırlı olsun topiğin cnm kaşına gözüne bayılıyorum zaten makyajların da mükemmel cok yakışıoo göz yapına makyaj

aslinda suan makyajla falanda cok ilgilenemiyorum
blogada daha oncekilerini ekliyorum ozel yaptigim bisey yok
neden bloga eklemek istemiyosun ,herkes gormesin ,orasi biraz daha ozel herkes biliyor gibimi
tabikiki kendi dusuncen, zaten burayi acmisin guzel olmus

yapinca eklemeye clisirim insallah
aslinda yapiyorum resim cekiyorumda ,bide ben resim cekerken cok abartiyorum okadar resim cekiyorumki icinden tek tek sec onlari kesip yap duzenle derken birazda eriniyorum dogrusu

aman da aman hayırlı olsun topiğin cnm kaşına gözüne bayılıyorum zaten makyajların da mükemmel cok yakışıoo göz yapına makyaj

sochicim gelmis kaydirigubbakcemile5kaydirigubbakcemile5nerdesin giiii sen ozlettin kendini valla

nedeni yok eklemek istemiyorum icimden gelmiyor o kadar belki ilerde fikrim degisir belli olmaz ne yapcagimaklinialirimsmile

valla bende en fazla 10 foto cekiyorum sonra iclerinden iyilerini secip ekliyorum.sempatiksalakcinni

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…