Makyaj Ürünleri Ben de topiklendim! Naçizane bunlar da benden (By Princess of Rain)

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
yarisma bittigine gore Podyum makyajimi ekleyeyim benim topige buyrun hanimlar.

2054.jpg

tesekkur ederim tatlisim nerelerdesin ozledim o gizemli gozlerini be anam,

takma kirpigi bende pek beceremiyorum. takmasi cok zor makyaji bozmadan takacam diye sekilden sekile giriyorum senpazeler gibikaydirigubbakcemile3

evet tatlım uzak kaldım biraz malesef arayı kapatcam inş. bu mu zorlanmış halin bebeğim yaaa resmen konuştrmuşsun yine makyajı

senin okul devam ediyormu seker?

okul felan oldumu makyaja firsat kalmiyorki gulum bende yapamaz oldum makyaj felan, okul ev derken kosturuyorum vallahi evli olunca hersey dahada zor oluyor.bende dil ogrenmek icin koleje gidiyorum.makyaj yapmayi o kadar ozledimki bende bayadir yapmiyorum hafta sonuda ev isleri, yemek ve gezme derken gun bitiyor.

kendini fazla ozletme sochic ozledim o gozleri gercekten makyaj topigine taze kan lazim haberin ola:KK1:

evet devam ediyo canım daha 2.5 senem var:KK1: bi de haftada 3 gün staj yapıorum, cmrtsi de kurs derken pestilim cıkıo sabah gözümü açamıorum bi rimel al sana makyaj ah nerde o eski sürüp sürüştrdm günlermafoldumben neyse formdan düşmemek lazım kokoşluk foreverlülülülülülü

al bendende o kadar sabah 6.30 da kalkiyorum lenslerimi zor takip cikiyorum vallahi bir rimel birazda allik okadar.bende seviyorum kokoslugu ama bazen mecalim kalmiyor seker.

bebegım mor makyajın harıkaydı burdan yazayım dedım...bende puf nokta topıgımde mor makyaj orneklerı vermiştım..ıstersen orayada yukleyebılırsın bunu ..cunku guzel taşımışsın tatlım..bu arada cok soran oldu bılıyorum ama ben kaçırdım kıprıklerının markası ve bulunabılırlıgı ne ben koleksıyon yapıyorum hernekadar nadıren taksamda buda cok dogalmış..sevgıleropuyorumnanaktan

tesekkur ederim canim bende cok seviyorum moru bu makyajimida cok sevdim gozumde lale var sankim:KK1:
canım öncelikle tebrik ederim vereliniortak
her zamanki gibi çok güzeldi yine makyajın :lepi:
sen yazınca farkettim ,gerçekten andırıyor lale figürünü,kafamı eğip baktım özelliklea.s
bende hatta bir lale yapmaya çalışmıştım birkaç gün önce ,insan yaratmaya görsün neleri çıkıyor elinden ..
ellerine sağlık :1hug:

eline sağlık çok güzel yapmışsın ya gözlerine de bayıldım maşallah :)

tesekkur ederim canim begenmene cok sevindimopuyorumnanaktan

bebegım mor makyajın harıkaydı burdan yazayım dedım...bende puf nokta topıgımde mor makyaj orneklerı vermiştım..ıstersen orayada yukleyebılırsın bunu ..cunku guzel taşımışsın tatlım..bu arada cok soran oldu bılıyorum ama ben kaçırdım kıprıklerının markası ve bulunabılırlıgı ne ben koleksıyon yapıyorum hernekadar nadıren taksamda buda cok dogalmış..sevgıleropuyorumnanaktan

canim cok tesekkurler makyajimi begenmene ve onerine sevindim gonul rahatligiyla topigine yukleyebilirsin makyajimi benim icin sorun degil.kaydirigubbakcemile5

kirpikleri bende cok sevdim ama sunu soyleyeyim gorundugunden daha cok hacimli ve uzunohaoldumsmilemarkasi ardell american lashes 105 black canim tatligaci ebayde buldugunu soylemisti.bir bak istersen sende ebayeboshayallersmile

evet tam bir laleyi andırıyo zaten yarışmada gördüğümde ilk aklıma o gelmişti kaydirigubbakcemile3

sendende heccc birseyler kacivermiyor anacigimsempatiksalakcinni

canım öncelikle tebrik ederim vereliniortak
her zamanki gibi çok güzeldi yine makyajın :lepi:
sen yazınca farkettim ,gerçekten andırıyor lale figürünü,kafamı eğip baktım özelliklea.s
bende hatta bir lale yapmaya çalışmıştım birkaç gün önce ,insan yaratmaya görsün neleri çıkıyor elinden ..
ellerine sağlık :1hug:

tesekkurler canim senide tekrar tebrik ederim tam bir mankendin haniaklinialirimsmileevet senin lalede cok hostu insan istemesin yeter herseyi yapabiliyor senin dedigin gibi bidenemboshayallersmile

tesekkur ederim tatli gacim opuyorumnanaktan benim icin onemli olan birincilik degil eglenmekti ve fazlasiylada eglendim.

zaten bir dahada katilmayacagim galiba yarismaya felan tek gozle yarisma olmuyormus bunu anladim.
gorsellikte goz makyaji kadar onemliymis tatlim.boshayallersmile yuzumu ekleyemeyecegime gore emegime yazik olmasin degilmi?

ayrica kirpikleri aldinmi canim memnunmusun?

princessimmm harika harika harikaaaaaaaaaaa:asigim:
tek gözünle bile yarismalara damgayi vuruyosun opuyorumnanaktan

X