Makyaj Ürünleri Ben de topiklendim! Naçizane bunlar da benden (By Princess of Rain)

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Prenses maşallah canım bayılıyorum makyajlarına süpersin...
Çok yardımcı oldu bu bant olayı da opuyorumnanaktan

cok tesekkur ederim canim biliyorum cok yardimci olacak herkese cunku onceden bende hic cekemiyordum eyelineri.ohaoldumsmile

princess cnm tutorial gercekten cok aydinlatici olmus:)
ellerine emegine saglik cnm opuyorumnanaktan

3983.jpg
bu arada bu makyajina hastayim boshayallersmile

merhaba canlar benim on sayfadaki resimleri siz gorebiliyormusunuz?

oncaaa ekledigim resimler nereye uctu yahu? bilen varmi hepsi yok olmus sanki anlamadim ya ben bu isi

editte yokki düzeltesiiiinn, valla ben göremiyorum acaba bende mi bi sorun var, bikac kisiye daha sor onlardada yoksa modlara basvur cnm fotolarini geri eklemeleri icin rica etsen??

bu arada makyajin cok hos olmus opuyorumnanaktan

ilarzuya da olmuştu mesaj sayıdsı belli noktya gelince silinyormuş diye duydum bir kaç topicte daha bundan bahsediliyordu.keşke dosy yapsaydın canım elinde kalmadı mı hiç yoksa:1shok:

ya kizlar ilginiz icin tesekkurler ama neden gorunmuyor resimler ya ne oldu anlamadim.gece kusum elimde dosya var tatlim.
benim anlamadigim son eklediklerim gorunuyor ama oncekiler yok ya modlara basvursam onlar eklerimi acaba en bas sayfaya?

valla canım mod olayını bilmiom da ilarzu da gelmişti topiğe kızlar resimlerim yok die dediğim gibi bikaç kişide de olmuş bu. dosyaladıysan sorun yok bi daha yüklersin kürpüklerini yediğimm:içelim:

gece kusum yukledigim hostin sitesinde resimlerin omru dolmus canim 3 aylikmis hostingleri o yuzden resimlerim yok inanilir gibi degil.once resmi tekrar yukleyecegim.

Son düzenleme:
Resimlerimin hosting sitesinden suresi dolgu icin silinmisler ilk sayfadaki resimlerin hepsi ve daha fazlasi bu sayfa ve ilerleyen sayfalarda olacaklar sevgilerimleopuyorumnanaktan

catyesilmakyaj.jpg

mavibuyu.jpg

kolaymakyaj.jpg

kahverengimakeup.jpg

deepmormakyaj.jpg

mavigrimakyaj.jpg

yesilmakyaj.jpg

bakirmakyaj.jpg

mormakyaj.jpg

pembismakyaj.jpg

rimmelkalemmakyaji0.jpg

sademakyaj.jpg

siyahvekahvemakyaj.jpg

sleekmakyaj.jpg

surmlimakyaj.jpg

susammakyaj.jpg

yesilbuyumakyaj.jpg

20100402test0024.jpg

bmakyaji.jpg

blaaaaa.jpg

pembeli.jpg

sssen.jpg

cumbus.jpg

deneme1.jpg

diyetmakyaji.jpg

eyelinerk.jpg

fishr.jpg

kirpikkk.jpg

springlook.jpg

gidismakyaj.jpg

kahvel.jpg

kahveruyasi.jpg

missl.jpg

mix2q.jpg

navymakyaj.jpg

pembemor.jpg

cnm makyajlarini tekrar görmek iyi oldu:)
hepside süperrrrrr opuyorumnanaktan
cnm imageshackten yüklesene fotolarini orda süresi dolmuyo bildigim kadariyla

X