Makyaj Ürünleri Ben de topiklendim! Naçizane bunlar da benden (By Princess of Rain)

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
simmakyaj.jpg

simq.jpg

cok güzel gercekten =)

princess sey sorucam ya resimleri özel bi programlami yapiyosun?

banada anlatirmisin ?

resimlerle bu sekilde oynamayi cok seviyorum cünkü...

cok hosuma gitti farkli farkli cercevler kullanmissin sanirim ?

nasil yaptigini anlatabilirmisin acaba =)

bu arada Allah nazardan saklasin tütütü =)

cok güzel gercekten =)

princess sey sorucam ya resimleri özel bi programlami yapiyosun?

banada anlatirmisin ?

resimlerle bu sekilde oynamayi cok seviyorum cünkü...

cok hosuma gitti farkli farkli cercevler kullanmissin sanirim ?

nasil yaptigini anlatabilirmisin acaba =)

bu arada Allah nazardan saklasin tütütü =)

merhaba canim evet resimlerimde duzenlemek,isim yazmak,cerceve ve bazen aydinlik katmak ici bir program kullaniyorum.
photoscape diye bir program netten indirebilirsin kullanimida cok kolay ayrica turkce menusude var.

sevgilerimle optum herzaman beklerim topigimeopuyorumnanaktan

merhaba canim evet resimlerimde duzenlemek,isim yazmak,cerceve ve bazen aydinlik katmak ici bir program kullaniyorum.
photoscape diye bir program netten indirebilirsin kullanimida cok kolay ayrica turkce menusude var.

sevgilerimle optum herzaman beklerim topigimeopuyorumnanaktan

cok tesekkür ederim hemen baktim indiriyorum insaAllah kullanmasini becerebilirim : ))

tabi ki ugrarim bu güzelligi kacirmak na mümkün : ))

Sultanıııımm opuyorumnanaktan

nerelerdesin guuuu?:nazar:

cok tesekkür ederim hemen baktim indiriyorum insaAllah kullanmasini becerebilirim : ))

tabi ki ugrarim bu güzelligi kacirmak na mümkün : ))

becerirsin merak etme cok kolay bir program:ecrin_bebek:
ayrica tesekkurler canim iltifat ediyorsun, o senin guzelligin sekeropuyorumnanaktan

opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan:nazar::nazar:

canim tesekkur ederim ayrca tebrik ederim kardes geliyormus kuzuna Allah tamamina erdirsin gulum.hayirlisiyla kucagina almayi nasip eylesin optumopuyorumnanaktan

süper süper süperrrrrr:asigim:
su renklerin uyumuna, uygulayisa bak harika kaydirigubbakcemile2

cok tesekkur ederim fistigim yapiyoruz iste birseyler bidenesiopuyorumnanaktan

Hepsine bayıldım mükemmel..

tesekkur ederim canim begenmenize cok sevindim opuyorumnanaktan

su siralar topigimi cok bosladim biliyorum,ama oturup afilli bir makyaj yapacak vaktimde cok olmuyor.sizler icin iki tane gunluk makyajimi cekmistim gecen hafta onlari eklemek istedim nacizane beni unutmamaniz icin:KK3:

turkuazgnlk.jpg

yesilgnlk.jpg

unutmak mi:KK30: ne unutmasi :KK20: sen unutulur musun ya :KK19:
yine cok güzel olmus cnm herzamanki gibi süpersin:81:
ne zaman yeni makyajlar gelcek:KK3: en afillisinden bi gece makyaji istiyorum senden :KK66:

Antep fistigim benim cok tesekkur ederim.

su siralar cok yogunum ama insallah en yakin zamanda yapacagim en afillisinden bir gece makyaji sadece senin icin:KK12:

ne kadar güzel makyajlar bunlar böyle hepsine bakamadım ayrıca yoruma geçeyim dedim hepsini tek tek inceleyeceğim

hoşbuldum canım:KK3:beğenilmeyecek makyajlar değilki hepsi bibirinden güzel herkez göz yapımı beğensede ben far uygulayamıyorum :KK14:

canimcigim cok sagolasin o senin guzelligin :KK23:far uygulamasi biraz zor ama uygulaya uygulaya insan alisiyor ilk etapta parmaklarinla uygulamayi dene canim daha sonra yumusak fircalarla yapmaya basla onlar zaten sen surdukce yolunu bulurlar:13:

ben nıye yapamıyorum yaaaaaa:84:

hayatim bol bol alistirmalar yap emin ol basarirsin:KK31:

X