Makyaj Ürünleri Ben de topiklendim! Naçizane bunlar da benden (By Princess of Rain)

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
tesekkur ederim tatli gacim opuyorumnanaktan benim icin onemli olan birincilik degil eglenmekti ve fazlasiylada eglendim.

zaten bir dahada katilmayacagim galiba yarismaya felan tek gozle yarisma olmuyormus bunu anladim.
gorsellikte goz makyaji kadar onemliymis tatlim.boshayallersmile yuzumu ekleyemeyecegime gore emegime yazik olmasin degilmi?

ayrica kirpikleri aldinmi canim memnunmusun?
niye böyle düsündügüne bi anlam veremedim cidden kafamçokkarıştı

:KK70: askitonun makyajinda görsellik fazlasiyla vardi:asigim: ama sen tek gözle 2.ci o 3.cü oldu :hulya:

yani tek goz ve makyajda yeterli diyorsun oylemi fistikimbayanssulusmileopuyorumnanaktan valla sende cok hostun bana yaz mankenlerini hatirlattin soyle miamide olanlar var ya onlardan rengarenktin guzelim:lepi:

yani tek goz ve makyajda yeterli diyorsun oylemi fistikimbayanssulusmileopuyorumnanaktan valla sende cok hostun bana yaz mankenlerini hatirlattin soyle miamide olanlar var ya onlardan rengarenktin guzelim:lepi:
tabii cnm öyle olmasa 2.ciligi almazdin kaydirigubbakcemile5
sagol balim sizinkilerin yaninda pek bi sönük kaldim:roflol: ama maksat eglence :asigim:

maksat eglence olsun aynen katiliyorum tatlim.

acaba yenisi ne zaman olcek tek goz yeterliyse devam yarismalara katilmayaohaoldumsmile

tesekkur ederim tatli gacim opuyorumnanaktan benim icin onemli olan birincilik degil eglenmekti ve fazlasiylada eglendim.

zaten bir dahada katilmayacagim galiba yarismaya felan tek gozle yarisma olmuyormus bunu anladim.
gorsellikte goz makyaji kadar onemliymis tatlim.boshayallersmile yuzumu ekleyemeyecegime gore emegime yazik olmasin degilmi?

ayrica kirpikleri aldinmi canim memnunmusun?

canım almadım daha kirpikleri..baktım burada da gerçek kıldan yapılmış kirpikler var..
bilemiyorum belki ebaydan uğraşmam, buradan alırım..yapıştırıcısı kirpik falan buradaki aynı fiyata geliyor..
sen şanslısın..vereliniortak şipping falan ödemiyorsun, kozmetik malz.lerde buranın 3/1 fiyatı neredeyse.biz burada kat kat fazlasını ödüyoruz valla..mafoldumben

anladim tatllim.

ama buradada internetten alirsan shipping veriyoruz bebegim. ben genelde kozmetik magazalrindan alisveris yapayrum tek avantaj bu dedigin gibi seker.:kedi:

:1shok::1shok::1shok::1shok: ma$allaaah hic böyle makyaj yapmayi beceremem sanirim daha eyeliner bile cekmeyi beceremiyorken nerde böyle göz makyaji mafoldumbenmafoldumbenmafoldumben
bide gözlerde güzel tabii onunda payi büyük.. mafoldumben

:1shok::1shok::1shok::1shok: ma$allaaah hic böyle makyaj yapmayi beceremem sanirim daha eyeliner bile cekmeyi beceremiyorken nerde böyle göz makyaji mafoldumbenmafoldumbenmafoldumben
bide gözlerde güzel tabii onunda payi büyük.. mafoldumben

canim cok tesekkur ederim opuyorumnanaktan
inan 2 yil oncesine kadar bende eyeliner felan cekemezdim ama evde durmadan paratik yaptikca alistim.boshayallersmiledene sende daha guzellerini yaparsin gercekten.

sevgilerimle...opuyorumnanaktan

Autmn sunset makyaji

sunsettu22.jpg

sunsettu.jpg

tesekkur ederim ama nicin kiskandinizki olumunekankayizsmile

her zaman yardima acigim makyaj konusunda sormak istediginiz birseyler olursa ben buradayim.kaydirigubbakcemile5

Sultanımınnn makyajlarını çok özlediim beeen :gitme:
Hepsi birbirindeeen güzeeeeeeeeell bayanssulusmile ohh ohh yokluğumda cozutmuşşsuunn kraliçeem aklinialirimsmile

Döndüğümdee ne yorumlar yapceem sanaa vereliniortak

Seviyoruuuum seniii a.s.

sultanım son makyajına bittim resmen aklinialirimsmile

sultanin yesin seni ham diyecokacimcoook

Sultanımınnn makyajlarını çok özlediim beeen :gitme:
Hepsi birbirindeeen güzeeeeeeeeell bayanssulusmile ohh ohh yokluğumda cozutmuşşsuunn kraliçeem aklinialirimsmile

Döndüğümdee ne yorumlar yapceem sanaa vereliniortak

Seviyoruuuum seniii a.s.

lenyyn goksu nerelerdesin kacak kuzu mirahlanmaya baslamistim allamaeyvahedigeldismileiyimisin giiz?

niye hec gelmiyorsun gozlerim yollarda kaldi:eek:bende seni ozledim gul gozlum cabuk gel buraya daha senlen cozutturacagiz:içelim:

hangisine yorum yapavcağımı şaşırdım harikasın:nazar:

:nazar:sasim sasim sasittirdim dimi leyn gece kusu?delikafadulden
bebegim gelmen yeter bos ver yorumu sen opmusem

makyaj güzel..çekim kalitesi güzel..daha ne olsun..alkisalkisalkis
yalnız biliyosun..:1rolleyes:
küprüklere bittim,delikafadulden tekrar söölim de.şutarafagitti.

gacim bidenem sagol tatlim ya bende bitiyorum o kurpuklere ama cok idiali disarida takamiyorum resimdeki halinden dahada gozel aslinda emme bakma sen takipta cikamiyorum.

X