Makyaj Ürünleri Ben de topiklendim! Naçizane bunlar da benden (By Princess of Rain)

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
makyajına bayıldım cnm renkler süper rimelinin markasını öğrenebilirmiyim ne güzel ayırmış kirpiklerini tel tel teşekkürleropuyorumnanaktan

canim o makyajimda takma kirpik kullandim ben tesekkur ederim makyajimi begendigin icin

[

ARKADASSS en yakin zamanda resimli bir sekilde gosterecegim bu bantli eyeliner isini canim takipte kal[/COLOR][/B]

takipteyim canım dört gözle[/QUOTE]

su siralar okulum basladigi icin pek ilgilenemez oldum burasiyla ama yakindir gelmesi merak etmeyin

oooy gözleri gibi yüreği de bal arkadaşımmm muhteşemsin her zaman ki gibi..
zevkle takip ediyorum seni Şeniz

canim arkadasim cok tesekkurler olumunekankayizsmileseninde son gunler oylemi?olsun gulum gittigin yerde rabbim mutluluk versin en onemlisi odur.

şekerim takma kirpiğinin fotosunu bir koysan, gözünde değilken tabiii..aklinialirimsmile
bir de markası nedir?hakkaten hoş yaniii,sana da yakışıyor..a.s

buyur tatlim marka ve resmiyle beraber ekliyorum.

074764605108.jpg

105.JPG

ahhh..teşekkür ettim prensesim..şekil şemal anlaşılmıştır..şemsiyeler alayım sana ıslanma..
marka Ardel mi?son iki harf içiçe girmiş sanki de..

her ikinizede cok tesekkur ederim canlar bu ara fazla makyaj yapamaz oldum cok yogunum ama nasil ozledim makyaj yapmayi,en kisa zamanda bir makyaj eklerim insallah

tatligacim hic bir bilgim yok ya bu konuda paketi uzerindede yazmiyor.kirpikler saglam iyi kullanildigi takdirde uzun soluklu kullanilabilinir bence

paticigim tesekkurler bilgilendirmen icin

Ablacımmm yorum yapamıyorum artık detaylı ama döndüğümde bunların acısını çıkarıcam emin ol :KK70:

Sen güzel güzel yappp ben bakınıyorummm :kedi:
Ellerine sağlık güzel gözlüü sultanımmm..

Podyum makyajını da merakla bekliyoruuumm katılıcaksın dimi ?
hele bi katılmaaaaaaaa :eek:lmaz:

oyyyyyyyy paticigim gozunde ben oldugum katilacagim insallah bidenem

goksum ozlettin kendini findik kurdum nerelerdesin ne edeysun daaa?

ozletme kendini ablacigim hos bende artik cok online olamiyorum ama katilacagim yarismaya

tatligacim hic bir bilgim yok ya bu konuda paketi uzerindede yazmiyor.kirpikler saglam iyi kullanildigi takdirde uzun soluklu kullanilabilinir bence

paticigim tesekkurler bilgilendirmen icin

Peki şekercim.sen kaç kezdir kullanıyorsun?2-3 kullanımlıksa pek değmez ebaydan almaya diye düşündümde o açıdan soruyorum..
en az bi 8-10 kez kullanılmalı yanii..

X