Makyaj Ürünleri Ben de topiklendim! Naçizane bunlar da benden (By Princess of Rain)

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
su ana kadar 4 kere kullandim dahada kullanirim sanirim dedigim gibi iyi kullanildiginda uzun omurlu temiz kullanmak lazim tatligacim.

Tamam tatlım sağol,çok yararlı oldun..opuyorumnanaktan

bak sana bir sürü şemşiye hedaye ediyim, ıslanma..yerimsenibenŞeniz

ayyyy tesekkurler loooooooo semsiyeler tam benlik bayildim vallahi almam lazim bunlardan bidene,nasil olsa buranin yagmuru hecccc bitmiy

Evet arkadaslar uzun zamandir ekleyecegim dedigim'' bantla eyeliner nasil cekilir''? Tutorial'ini sizlerle paylasmak istiyorum yalniz resimler cok kalitesiz havanin yagmurlu ve kasvetli olmasi resimlerime cok ama cok yansiyor:sinifsinif:bunun icin simdiden cok ozur dilerim.

gelelim resimlere once sirayla ekleyecegim daha sonrada birlestirdigim resimleri ekleyecegim iyi seyirler.opuyorumnanaktan

1.resimde nemlendirici kremimizi surudukten sonra bir parmak uzunlukta kesilmis banti,gozumuze yapistirmadan once elbisemize yada bir kumasa yapistirip cikartalimki bantin yapiskanligi biraz gitsin yoksa goz kenarindaki kucuk killari yolar.sempatiksalakcinnidaha sonra banti gozumuze yakin bir sekilde yapirtitiyoruz

2.resimde eyelinerimizi goz pinarindan baslayip cekiyoruz banta kadar kuyruk icin istedigimiz uzunlugu elde edene kadar bantin kenarindan yukari dogru cekiyoruz eyelineri.
kaydirigubbakcemile

3.resimde yukariya dogru cektigimiz cizginin altindaki yani goz kapagimizin bitis noktasindaki bosluguda dolduruyoruz bantiniz hafiften eyeliner olabilir telaseye gerek yok kaydirigubbakcemile5

4.resim 3.resimde doldurdugumuz bosluktaki eyeliner kuruyana kadar kucuk bir muddet bekliyoruzboshayallersmilekuruduktan sonra banti yavasca cikartiyoruzdelikafadulden

ta ta ta taaam!:lepi:iste basarili bir eyeliner cekisi( kanimca)aklinialirimsmileresimlerde zor ve oyalayici gibi gorunsede cok pratik ve guzel bir yontem.sositososito

eeeeeee biraz daha boyanalim makyaji tamamlayak hadinnnsempatiksalakcinnidaha sonra istediginiz kalemlerle boyanabilirsiniz.bu islemi far kullanacaksaniz banti yapistirip farinizi uygulayin daha sonra eyeliniri cekin yada benim gibi kalem kullanacaksaniz bu sekilde yapabilirsiniz.kaydirigubbakcemile5

makyajin bitmis hali
kaslara bakmayin oyarim hepunuzu aklinialirimsmile

birde toplu olarak ekleyeyim

simdiden beni izlediginiz icin cok tesekkur ederim.umarim yeni eyeliner cekmeye baslayanlar icin iyi bir ornek olur sevgilerimle....opuyorumnanaktan

prensesim ellerine sağlık ,resimler de oldukça kaliteli ve anlaşılır şekilde birtanem ...
anlatımın da cabasıboshayallersmileşahsen eyelınerde hala zaman zaman zorlandığım bir gerçek..
mutlaka faydalanacağım ...kaydirigubbakcemile5

Princeesim tatlım süper eğitici öğretici olmuşopuyorumnanaktan

oylemi diyorsun lattem cafem optum tesekkur ederim bidenemopuyorumnanaktan

ellerine sağlık sultanım....oldukça yardımcı oldu.....teşekkürler

rica ederim tirtilim askumopuyorumnanaktan

denene hayatim gercekten cok pratik ben bu sekilde duzgun cekmeyi ogrendim valla:kedi:

Ozaman sevgülüyle buluşurken vakitten kazanmak için bat olayına başlıyorum demektir :). Yok şu kuyruk olmadı ikisi birbirine benzemedi diye silip silip yeniden yapıyodum.

of of offffff süper olmuş prensesimmm her zamanki gibi lakin bu çok eğitici öğretici olmuş benim gibi eyelineri yeni sürmeye başlayanlar için harikaaaaaaaaaa bende kuyruk yapamıyordum bir de böyle deneyim :)))
ellerine sağlık :)bayanssulusmile

Bant olayı süpermiş, eyeliner çekmek isteyenler için..teşekkürler..
bayanssulusmile
birsey degil bidenem

güzel yöntemmiş

oyledir tatlim
zemuszemus

Ozaman sevgülüyle buluşurken vakitten kazanmak için bat olayına başlıyorum demektir :). Yok şu kuyruk olmadı ikisi birbirine benzemedi diye silip silip yeniden yapıyodum.
aklinialirimsmile
bencede en kolayi bu yontem

dene bidenesi valla cok iyi bir yontem ben bu sekild eogrendim eyeliner cekmeyi artik bantada ihtiyac duymuyorum el aliskanli oldu ama bantta eyeliner daha baska muntazam duruyor.insallah yardimci olabilmisimdir.kaydirigubbakcemile5ayrica repine bir bakiversene kiz magrenta:2:

kesin denicem prensesim kuyruk yapmak çok zor oluo yawww birini güzel yapıosam diğeri berbat oluo 2si birbirine benzemio ama arada sırada sürüyorum biraz çalışmam lazım hehehe :))))
kesin işe yarar denicem mutlaka :)

haklisin magrenta bende onceleri makyaja ilk basladigim zamanlar cok zorlaniyordum bu yontemi uygulayinca eyeliner cekmek artik cok kolay makyaj beliyorum senden ona gore.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…