Ben çok güzelim diyen mi güzeldir yoksa ben çok çirkinim diyen mi? Sizce hangisi?

Ben çok güzelim diyen mi güzeldir yoksa ben çok çirkinim diyen mi? Sizce hangisi?

• Ankete Katılan
    69

EzBuZ

Danalar girmiş bostana
Kayıtlı Üye
6 Aralık 2007
4.203
1
yorumlarınızı alıyım hanımlar

Güzelim dien güzeldir bence..
Kendine Güvenmese Böyle Bişey söylemez.
Mesela ben cok güzelimsırnaşık şeysırnaşık şey

Girdiğiniz ortamda,işte,okulda,bankada vs vs güzel olduğunuzdan bahsediliyorsa ,güzelsinizdir.Mütevazi olan ben güzelim diye ortalarda gezmez,ama güzel olduğunun farkındadır elbette.Ben çirkinim diyen bir kız da buna inanarak söylemiyordur zaten.Ya övgü bekliyordur,ya da güzel olduğunu vurguluyordur.Güzel olduğu da bir muammadır.Görmek gerekir.naniknanik Bi de gerçekten güzel olduğu bilinen ,sürekli güzelliği dile getirilen bayanları da yeni yanıştıkları insanlar'hıı ,o kadar da güzel değil! ''diye eleştirirler.naniknanik Güzelse güzel diyeceksin ,hakkını vereceksin,çamur atmaycaksın kısacası.

Ben güzelim diyene pek inanmam, kendini çok güzel zanneden bir sürü tanıdığım var ama malesef hepsi bu konuda başarısız...Bazen aralarında gerçekten güzellerde çıkabiliyor ama sayısı az..

yorumlarınızı alıyım hanımlar

kafamçokkarıştı ne dion sen bee uff kafam karıştı:tomato:

çok çirkinim diyende güzeldir çok güzelim diyende ufff:1shok: :1shok: :1shok:

işte budurşakkıdı
çirkinim diyene hiç ınanmam,öyle der sonra bekler,aaa sacmalama neren cırkın, sen cırkınsen bız napalım vs vs vs vs
abartmadıgı surece ben guzelım dıyene ınanırım, kendine guvenlıdır en azından

güzellik göreceledir..
ama güzelim demek cesaret ister..
EE o cesareti gösterebildiyse gerçekten güzeldir..

ben güzelim dien güseldir bencee
hem kendınden emındir emin olmasa böle bişi asla demezz bence
artıı kendınede güvenıodurr en önemliside bu diilmi:asigim:
mesala ben kendımı cok begenırımm:icecream:

güzellik cok fazla göreceli bi kavramdir. bana güzel gelir sana gelmez sana güzel gelir bana gelmez
yillar önce o kompleksleri üzerimden attim ben kendimden eminimdir ama bunu dile getirmen
herzmn icin karsimdaki insanlar bana nekdr güzelsin derler. yüzüme diyen olmadi ama arkamdan cirkin diyenlerde vardir.dedigim gibi göreceli bi kavram

bencede güzellik göreceli bir kavram...:1closedeyes:sana aynene katılıyorum...:icecream:

Son düzenleme:
ben de genelde güzelim derim, yani en azından çirkinim demem. ama ikisi de güzel olabilir ya karışık bir şey bu:)

tamamen katılıyorum arkadasım sana

guzellik cok karisik bir kavram cünkü:
bugun cok begendigim biriisi yarin hic hosuma gitmeyebiliyor
ya guzellik mi desem bakim mi desem bende bilmiyorum
guzellik bambaska bisey bazi insanlar vardir
bakimsizdir ama guzeldir bazi insanlar vardir bakimlidir ama yinede cirkin
bilmem anlatabiliyormuyum şakkıdı
ki kendi insiyatifime gelince
kimseye cirkinligi yakistiramiyorum

arkadaslar bir insan kendini begenmezse catlar olurmus herkez kendini begenir guzel bulura.s, birde guzellik goreceli bir kavram sana gore guzel olan biri baskasina gore guzel gelmeyebilir
aman gonul kimi severse guzel oymus he birde ben guzele guzel demem guzel benim olmayinca :dance:

Katılıyorum,aynen:)) Eklemek isterim, insanların konuşmaları, davranışları bazen güzelliğini siler götürür.Bazılarına da güzellik katar.

demek istediğini çok iyi anlıyorum.mesela çok sevdiğimiz insanlar bize çok güzel geliyo ama bir başkasına da çirkin geliyo gerçekten göreceli bir kavram..Şeniz.

Katılıyorum,aynen:)) Eklemek isterim, insanların konuşmaları, davranışları bazen güzelliğini siler götürür.Bazılarına da güzellik katar.

benim için hiç tanımasamda güler yüzlü bir insan her zaman güzeldira.s.çok güzel olupta suratsız olanlara sinir oluyorum..:icecream:

benim için hiç tanımasamda güler yüzlü bir insan her zaman güzeldira.s.çok güzel olupta suratsız olanlara sinir oluyorum..:icecream:

Bak göreceli bir kavram dedik ya, benim güzellik kriterlerimin içinde güleryüzlü olmak da var :) Suratı asık insan kimseye güzel gelirmi bilmiyorum gerçi:))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…