Ben çok güzelim diyen mi güzeldir yoksa ben çok çirkinim diyen mi? Sizce hangisi?

Ben çok güzelim diyen mi güzeldir yoksa ben çok çirkinim diyen mi? Sizce hangisi?

• Ankete Katılan
    69
bence herkezin kendine ait cekiciligi ve guzeligi vardir ama guzelde guzel oluyor hani

bence ben çok güzelim diyende ve bunu sürekli dile getirende mutlaka bi kompleks vardır.kendine güven başka bişidir.çok güzel olduğunu sürekli dile getirip durmakla alakalı diildir.çok çirkinim diyende aslında çirkin değildir belki ama sönüktür yani güzel olduğunu etrafında ona söleyen pek yoktur ve bu yüzden çirkinim diyen insan güzel olduğunu duymak için ,övülmek için bi nevi ego tatmin etmek için ben çok çirkinim der.sonuç olarak herkese göre güzellik kavramı başkadır.ve herkesi bir beğenen bulunr.

............................................

Son düzenleme:
ikisi de bes para etmez :mymeka:

guzel olan ben cok guzelım fılan dıye gezmez ortalıkta
cırkın olan da sankı marıfetmıs gıbı ben cırkınım dıye kendın ıasagılarcasına gezmez

ancak kendını bısey sanan ılgı cekme duskunu bırı ben cok guzelım dıyebılır
ve egosunu tatmıne ıhtıyacı olan komplekslı bı orta derece hatun ben cok cırkınım dıye gezerkı mıllet guzelsın desın
cunku o ben cırkınım demedıgı surece kımse ona guzelsın demez :mymeka:

yanı bu sacma kelamları ortalıkta eden kımse bes para etmez :mymeka:

(forumda sakasına soleyenler munezzeh tabı bu yazdıklarımdan :tomato:)

Lafael yeğenim, güzelim de dese çirkinim de dese çirkindir mesela lülülülülülü

bende ben güzelim diyene inanırım kendini biliyodur ve emindir belki biraz kabalık olur ama bende kendimi beğenirim ve güzel bulurum açıkcası..............

güzellik görecelidir ben benimkine göre dünyadaki en güzel kızım
ama başka birine çirkin gelebilirim
allah çirkin şansı versin ne diyim :))

bence ben çok güzelim diyende ve bunu sürekli dile getirende mutlaka bi kompleks vardır.kendine güven başka bişidir.çok güzel olduğunu sürekli dile getirip durmakla alakalı diildir.çok çirkinim diyende aslında çirkin değildir belki ama sönüktür yani güzel olduğunu etrafında ona söleyen pek yoktur ve bu yüzden çirkinim diyen insan güzel olduğunu duymak için ,övülmek için bi nevi ego tatmin etmek için ben çok çirkinim der.sonuç olarak herkese göre güzellik kavramı başkadır.ve herkesi bir beğenen bulunr.

Iste budur tam anlamda katiliyorum.....
Güzelsem el söylesin cirkinsem bey söylesin :roflol: bir denesin:eek:klava:

............................................

Son düzenleme:
çok da önemli değil güzellik kavramı herkes de farklıdır ...benim ruhum güzel cicim:)

Ben ikisinede inanmam...Görmem lazım :)

hahahhaha çok güzeldi..:roflol:Hakkaten güzellik görecelidir..Benim de görmem lazım...Ama ben çirkinim diyen de eminim bakarken güzellikler ararım..Eve:1no2:t çirkinmişsin demem yani yerimseniben Mutlaka vardır güzel bir yanı...

ya kendını guzel bulmayan kadın varmı acaba benım gorduklerım hep kendını sevmıstır begenmıstır hıc ben cırkınım dememıstır okadar guzel olmadıkları halde bence herkes kendını begenır............0

bır guler yuz cırkınlıgı ortebılır guzel olupta her fırsatta ay ben guzelmısım ...dıyenlerden tıksınırım bıraksınlarda baskaları ovsun onları ınsanın kendı kendını ovmesı gıbı komık bısey yok.......

İkisi de değil bence rölatif bir kavramdır zira

ezbuz´um güzel bir konu bu.....a.s.
ben ankette ben cirkinim diyeni aldim....
ama bence hic bir insan cirkin olamaz, Allah her insani güzel yaratmistiryerimseniben ama biz bunun farkinda degiliz bence, ben güzelim diyende ayni ben cirkinim diyende ayni, bunlari sadece benim gibi kendinden emin olmayanlar söyler:bbo:,

yani anliycagin o da güzel buda güzel ,biri kabul ediyor digeri kabul etmiyor.........yerimseniben

cok konustum yaaaatatlicadiarzutatlicadiarzu

X