Ben buna bisey yapmazsam çatlarım

Çok ayıp. Sizin durumunuz iyi diye insanları rencide edemezsiniz. Durumları yoktur belki.

"Kayinvalideme 200tl vermissin yenge hanim, sanirim ben icerde bebegi uyuttugum icin ceyrek altini veremedin, ayip olmasin diye kayinvalideme de vermemissindir bi sekilde ulastirirsaniz sevinirim 3 gun sonra gidiyoruz da" de sdfghjkgkgkjk

Burda sorun karşılık beklemem değil bana bir takım alsa gelse tamam diyeceğim. Burda sorun ben ona emek verip önemseyip bir şeyler yaparken onun beni umursamamasi. Beni adam yerine koymayip o parayı kaynanama vermesi
Ee siz de oğlunun hediyesini dayının eline tutuşturmuşsunuz. Ne farkı var?

Ya ne komik mevzular bunlar ya. Gidin verin hediyesini geri, kendinizi utandırmaktan başka bir işe yaramaz.

Karşılık bekliyorsunuz hediye verirken anladım da bu kadar öfkelenmeniz hiç normal değil.

Belki de unuttular. Cikarken bos geldiler denmesin diye cebinde olanı verdi? Sonra bi geldiklerinde yapariz diyorlardir belki de. Bosver üçüncü kisilere karsi daha umursamaz ol.

Sen bence eşine kiz, onunla hallet. Bak ders olsun sana de, görüyor musun dayını de. Bunu bi firsat olarak kullan. Bi daha kimseye bisey yapmıyorum de gec. Dayiya ne yapacam diye düşünene kadar. Eşine yap yapacagini.

Ay benim kocamın aynısı.
Ay kardeşime şunu alalım ay annem bunu sever.
Herkese yaptı yaptı.
Sıra ona gelince kimse kılını kıpırdatmadı anladı değerini.
Bu kocalar niye böyle yaa. Benimki de kardeşine bilezik taktı az çok. Doğum yapmıştım peşi sıra çocuğa pazardan alınma bı takım getirdi hadi getirdin getirdin bari ayına mevsimine göre getir de bari yedek olarak kullanayım yok o da yok. Sonra 2. Çocuğum oldu hediye hak getire 10 dklik yoldan gelip de çocuğu görmedi. Müsait değilmiş. Sünnet yaptık gelmedi doğum günü yaptık babaannede bir çorap görmedik. Çocuk 3 yaşına geldi hala müsait olamadı hala olarak.. Ha maddi durumu maaşlı çalışan eşi tamam ama hepimiz maaşlı çalışaniz bizim hanlarimiz kervansaraylarimiz yok. Ben kirada oturuyorum onların evleri arabaları var. Tamamen öncelik meselesi olarak bakıyorum ben duruma. İşine geldiği gibi neyse ki bı bilezikle kurtulduk yoksa çoluk çocuğuna da altınlar yapardık biz eşim geç de olsa anladı gibi hissediyorum ama yine de hatırlatmak da fayda olduğunu düşünüyorum.

Her yerde birbirinin aynısı olan nevresim ,bebek takımı götürmek nasıl özenmek oluyor anlamadım ki( bunlar için iki saat gezmekte tuhaf )sanırsın dünyanın en nadide eserleri ,hediye benim için böyle bir şey değil, altında yardımlaşmadır bana göre kimin ne kadar gönlünden ne koparsa yani.

Git evlerine 200 lirayı fırlat yüzüne. Sonra nasıl rezillik çıkardığını anlat bize

Aman canım başlığı okuyunca ben de bir şey var sandım Bundan sonra takmazsınız olur biter. Çocuğuma altın takın demekten başka yapacak bir şey yok eğer yapabilirseniz

Benim annem de sizin gibi herkese altın takar, pahalı hediyeler götürür. Özellikle halamın kızlarına hem altın hem hediye verdi.

Benim oğlum doğdu, bunlar geldi halamla kızları falan. Oğlumun beşiğinin yanına 20'şer lira koyuverdiler. Annem sinir küpü oldu sonra onların çocuklarının ceplerine 100'er tl koydu ve bunlar şok. Ay çok para koyma dediler. Annem de aman 100 tl bu zamanda para mı dedi bu defa onlar bozuldu hem de çok fena

Altınları dayının çocuklarına takmışsınız dayıya sadece ev hediyesi almışsınız dayı size altın takmaya mecbur değil altını kime hediye ettiyseniz onlar bebeğinize altın taksın hem adam ilk çocuğunuza zaten altın takmış. İş yerinde 2 arkadaşın bebeği oldu para toplandı 500 tl verdim her bir arkadaş için ayrıca evlerine çocuk görmeye gittiğimde yine iyi bir markanın bebek kıyafetini götürdüm elim boş gitmeyeyim diye bana bu arkadaşların karşılığını yapma gibi bir durumları da yok 3 çocuğum var ve hiç biri evlilik çağında bile değil. Karşılık bekleyecekseniz yapmayın bu sonuçta hediyeleşme

Geçmiş olsun. Ama sen altınları dayının çocuklarına takmışsın adama değilki. Dayı senin çocuklar ayıp etti ben hep hediyemi verdim onlar gelmedi de hıncını al bari

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…