Ben bu travma yi nasil atlatacam ne yapmam lazim bilmiyorum

selmacayr

Asla geçmişte yaşama; ama daima geçmişten ders al.
Kayıtlı Üye
5 Kasım 2023
248
173
27
Bebegimi 2 ay önce kaybettim ve piskolojik olarak sanki karnımda bebek varda düşecek gibi hissediyorum kendimi toparlayamıyorum ağlıyorum krize giriyorum keşke bende ölseydim diyorum napicam ben kendimi nasıl toparlayacam gülmek istemiyorum yemek yemek istemiyorum canım hiç birsey istemiyorum

Allah'ın takdiri üzmeyin kendinizi bencede psikolog desteği alın Allah yardımcınız olsun sabır versin

Daha yeni sayılır..Geçecek merak etmeyin..Allah sabrını veriyor..Ben de ilk gebeligimde yaşadım zor bir dönem ama sonra yeniden çocuklarım oldu..Devam etseydi sağlıksız olacaktı belki..Böyle teselli bulmuştum.

Geçecek kalbi durdu öldü yu kabul edemiyor insan başınız sağolsun Allah böyle takdir etmiş sizde buna tevekkül edeceksiniz.Artik bir yerden toplanma zamanı olmaz bu böyle giderse başka sağlık sorunları eşinizle sürtüşmeler hayata bıkkınlık kadere isyana kadar gider.Bakin dış gebelik olduğu anlasilamayip iç kanamadan ölen hayatını kaybedip geride evlat bırakan kadınlarda var.Beni anlayişsiz sanmayın yaşadığımız her acıyı buralara yazmiyoruz anlıyorum hemde çok iyi sizi . Hayata dönün lütfen Allah büyük güvenin ve kendinizi toplayın artık.

Komşumuzun torunu sakat doğdu o kadar zor ve yıpratıcı bir süreçti ki biz dışardan izledigimiz hâlde kaldiramadik.Kadın "keşke doğmadan ölseydi kuzum çok acı çekiyor "derdi .
Aylarca oksijen tüpüne bağlı kaldı,maddi manevî yıkıldılar,ama onu yasatmaya güçleri yetmedi .....
Olmayanda hâyır vardır, üzüntünüzü yaşayın ama hayatı eşinize, kendinize dar edip isyan etmeyin.....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…