Ben Alya Derin..Gümbür gümbür geldim:)

:nazar:Canım,güle güle büyüt güzel kızını..çok tatlı maşallah..Doğum hikayeni okurken,oğlumun doğumu aklıma geldi..Allahım bu güzel duyguyu tüm isteyenlere versin..

hüngür hüngür ağlaya ağlaya okudummmmmmmmsenağlamasenağlama içimden Allahım bana da yaşat nolur bu anları diye dualar ederken yok yok isteyen herkeslere yaşat Rabbim bi bna değil dedimkaydirigubbakcemile3 Rabbim ömrüne bahtına hayırlar versin inşallah. Rabbim sizi ona , bebeğinizi de sizlere bağışlasın:emir_bebek::nazar::nazar:41 bin kere maşallah.:lepi: mucuk mucuk öp bizim içinde emi canımŞeniz

Allah analı babalı büyütsün ......
hikayeni ne kadar da güzel anlatmışsın...
Allah isteyen herkese yaşatsın annelik duygusunu
kızın da çok tatlı maşallah

Hoşgeldin canım Alya Derinim :emir_bebek:
Gelişinle anneni,babanı ve bizleri öyle mutlu ettin ki anlatamam..
Aslında az önce annecinle sana bir şeyler yazmıştım ama sitenin azizliğine uğradı,silindi gitti...
Olsun ama artık hep bizimlesin canım...
Daha sık sık yazışıcaz seninle güzel kız...
İyi ki doğdun,iyi ki varsın ve iyiki bizimlesin..:Saruboceq:
Allah sana ailenle birlikte hayırlı,sağlıklı,mutlu bir ömür nasip etsin....:Saruboceq:
Seni seviyorum ve kocaman öpüyorum o tatlış yanaklarından..:asigim:
Annene sevgilerimi ilet,çok özletmesin kendini..:1hug:
Fırsat buldukça kaçıp kaçıp gelsin k.k ya...
:1hug:

böceğim o kadar sevindimki anlatamam, beni hatırlarsın temmuz annelerinden... valla çok mutlu oldum, ömrüde güzel olsun inşallah maşaallah çok şeker canım ya

oyy buruşuk çirkin şey ya :asigim:

Allahım uzun ömürler versin sana.
bahtın da yüzün kadar güzel olsun inş.

anneciğine de çok geçmiş olsun.
darısı tüm bebek bekleyenlerin başına ...

hayatimda hic bu kadar güzel bir hikaye okumamistim.... senağlama
her satirinda baska bir heyecan, baska bir duygu var.... :asigim:
allahim alya derini anali babali büyütsün.... :Saruboceq:
sizi ona, onu size bagislasin.... :Saruboceq:
ikinizinde iyi olmasina, hersey yolunda gitmesine cok sevindim....
allahim saglikli, huzur dolu, her ani bambaska güzel bir ömür nasip etsin alya derinimize.... :Saruboceq:

Hayatında annenin yazısı gibi karekter dolu,sana özgü,sen kokan ve senin yönetebildiğin güzellikte olsun.....Anne karnı huzurunda günler alya derin......maşallah,barekallah

Böcüğüm benim ya hoşgeldiniz analı kızlı:lepi:Şeniz

Alya Derin'imize bişeycik olmaz evhamlı analık etme ağlama nan:mymeka:

Kendine gelir güçlenir birazda büyüdümü saçını başını yolar kkcılık oynar senlesositososito:asigim:

İkinizide öperim:asigim:Şeniz

ay ne tuhaf şeyler hissettim ben okurken ya...
anne olmak istedim doğurmak falan...
maşallah maşallah :nazar: :nazar:

Rabbim size bağışlasın güzel günlerini göstersin, hayırlı evlat olsun inşallah :nazar:

:teytey:gülşahcım geçmiş olsun hayırlı olsun a.s.Allah analı babalı büyütsün:Saruboceq: maşallah çok tatlı:nazar::nazar::nazar: sevgiler canım:1hug:

Okurken Gözlerim Doldu.. Naptın Be Güzelim Sen..
Sen Orda 1 Kere Doğurdun Ama Biz :enbuyukkk: Da Saniye Saniye Takip Ettik Seni..
Resmen 9 Doğurduk Tüm Ahali kaydirigubbakcemile3
Alya'mız.. Derin'imiz.. İyiki Geldin Miniğimiz.. Annene Ve Babana Hayırlı Bi Evlat Olman Dileğiyle.. :nazar:
Allah Sana Uzun Ömürler Versin..:Saruboceq:
Yerim Senin Bakışını Ben :asigim:

Ne kadar güzel anlatmışsın :) İnsanın doğurası geliyor :) Sağlıkla huzurla büyüsün inşallah a.s.:nazar:

o kadar güzel anlatmışsın ki,resimlere de bakınca msj yazmak geldi içimden.hayırlı uğurlu olsun bebeğin.

hoş geldiniz canım:nazar:
çok güzel anlatmışsın çok duygulandım
bebeğini güle güle sağlıkla büyüt:nazar:

Oy Oy Oy Allahım annesiyle babasıyla uzun uzun ömürler yaşasın sağlıkla huzurla inşallahhh:asigim:
Maşallah 41 kere maşallah çok datlu bir kız :asigim:
Gülşahcım sende iyisindir inşallah bebemŞeniz
Vallahi senin için geliyorum KK ya son günlerde ha doğurdu, ha doğuracak - ha resim ekledi ha ekleyecek derken şükürler olsun gördük meleği..:nazar::nazar:
İyi bir evlat olması dileğiyle:Saruboceq:

X