Ben Alya Derin..Gümbür gümbür geldim:)

bikmadan okudum valla...harika bir dogum hikayesi...:nazar:
melegine massallah diyorum...Rabbim güzel kaderler versin...:nazar:
darisi biz tüm bekleyenlerin basina insallah...a.s.

Maşallah binlerce kez Maşallah..
bildiğin cadı bu kaydirigubbakcemile3
bakışlara bak ya,yeni doğmuş hali böyleyse Allah size bir ömür boyu sabır versin..
bu cadıyla işiniz var,cidden çok eğleceksiniz ailecek..hihoyyyt

hem duygulu hem keyifli bir hikaye..
uzun sağlıklı bir yaşam diliyorum Alya Derin'e..
Anneden yana çok şanslı ,babasını bilemeyeceğim ama kız çocuğu olarak babasını da parmağında oynatacağından eminim.. cinsiyetinin öğrenince düşen yüzünü ödetecektir babasına..kaydirigubbakcemile

hep mutlu kalın,Allah Korusun sizi..

Sevgiler..:teselli:

rabbim uzun sağlıklı ömür versin kırbirkere MAŞALLAH kızına .hikayeni okurken bi güldüm bi ağladım ALLAHIM bizide zamanında hayırlısıyla kurtar .

ne güzel anlatmışsın canım benim
ne tatlı bir bebişdir o maşallah ALLAHım nazarlardan korusun
kıyamam ben ona o bakışlarına benim yerime de koklarmısın:asigim:

maaşaallah.. :nazar: Allah nazarlardan saklasın bebeğini..
Allah analı babalı büyütsün,
hayırlı evlat olur inş....
darısı bizlerin başınaaa :Saruboceq:

mart annelerine de yazmıştım ama burdan da tebrik edeyim...çoooooook mutlu olun birlikte,hep sağlıklı kalın...darısı başımıza...:)))

okudukça yaşamış gibi oldum çok duygulu bir an gerçekten ben çok sulu gözlüyüm doğumdan 1 hafta önce başlar bir hafta sonuna kadar ağlarım herhalde.Bebeğin çok güzel allah nazardan korosun her gün okuyun o masuma allah cümlemize nasip etsin güle güle büyüt arkadaşım

canıııımmm gözün aydın olsun
minicik yavruna kavuştun
hikayenizi okudum... yine gözlerim dolu dolu
zaten bu sıralar bana bişey oldu herşeye ağlar oldum
maşallah allah nazarlardan saklasın kızın çooook güzel çoook tatlı :nazar::nazar::nazar:
bahtıda kendi gibi güzel olur inşallah :Saruboceq:
birazcıkda hasta olmuş, bence naz yapiyor :ecrin_bebek:
geçmiş olsun tatlım en kısa zamanda hastaneden çıkmasıni diliyorum
kendine ve bebişine çook iyi bak

ay canım benim böceğim yaa

çok duygulandım valla senağlama

canım allah anal babalı ,sağlıklı büyütmek nasip etsin sana

bebişin çok tatlı maşallah allah nazardan saklasın :nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

çok öpüyorum seni çok çok geçmiş olsuna.s.:1hug:

Maşallah binlerce kez Maşallah..
bildiğin cadı bu kaydirigubbakcemile3
bakışlara bak ya,yeni doğmuş hali böyleyse Allah size bir ömür boyu sabır versin..
bu cadıyla işiniz var,cidden çok eğleceksiniz ailecek..hihoyyyt

hem duygulu hem keyifli bir hikaye..
uzun sağlıklı bir yaşam diliyorum Alya Derin'e..
Anneden yana çok şanslı ,babasını bilemeyeceğim ama kız çocuğu olarak babasını da parmağında oynatacağından eminim.. cinsiyetinin öğrenince düşen yüzünü ödetecektir babasına..kaydirigubbakcemile

hep mutlu kalın,Allah Korusun sizi..

Sevgiler..:teselli:

derinss'e katılıyorum cadılık konusunda :eek: yeğenimin de böyle sert bakışlı fotoğrafları vardı, babası "kızım yaklaştırmayacak yanına kimseyi" diyordu, ama şimdi 15 aylık oldu bizim cadı ve eser kalmadı, herkese gülücük, öpücük, cilve.

15 ay önceye döndüm, alya derin'in anlattıklarını okurken sengözlerimebaksanab o gün, sabah kalkış, hazırlıklar, hastaneye giriş, önlük, sonda, sedye, asansöre bindiriş ve sonra kalbimiz gümbür gümbür bekleyiş... insan sıkıntılı zamanları gerçekten siliyormuş hafızasından, bu kadar zamandır sadece komik şeyleri hatırlıyor, konuşuyorduk o güne dair, şimdi bütün olarak tekrar yaşadım. çok duygulandır alya derincim bizleri Şeniz bak sanal olarak öpüyorum, yoksa senin gibi minnacık bir prensesi öpmem hee sengözlerimebaksanab

bu arada koptuğum cümle:"ben de seni seviyorum anne!" :roflol: umarım bu espri kabiliyetini ve yorumlama gücünü ömür boyu kaybetmezsin yeni üyemiz, haşin bakışlı alya derin'imiz a.s. 41 kere :nazar:

Hayatımda bu kadar güzel bir hikaye okumadım.resmen ağlaya ağlaya okudum.:çok üzgünüm:Sadece o an senin hissedebileceğin herşeyi bize o kadar içtenlikle anlatmışsın ki çok etkilendim.Hele Alya'nın anlattıkları içersi biraz sıkıcı galiba gamyoncuiremsu Allahım bana ve tüm isteyen arkadaşlarıma da böyle hikayeler yazmayı nasip etsin inşallah.Minik melek dünyaya hoşgeldin bahtında senin gibi güzel olur inşallah:nazar::nazar: darısı başımıza inşallah :Saruboceq: :Saruboceq: sağlıkla büyütmeniz dileğiyle.a.s.

alyacım hoşgeldin maşallah sana
annenle ne güzel kaynaşmışsınız :)
bu arada çok tatlı bi kızsın aferin sana babamda bana hep sert ol sert bak derdi
sanırım sende benim yolumda ilerliyorsun:)
anneciğini öp bizim yerimize
selametle..

masallah Allah anali babali buyutsun cok sirinmis kiziniz..dogum hikayenizi cok guzel anlatmissiniz pardon Alya Derin cok guzel anlatmis:)okumak cok hostu:)

Tüüü tüüü tüüü maşallah ya ne güzel bakmış öyle ya :nazar:

Allahım sana da bu mutluluğu yaşattı böcüğüm ne kadar güzel birşey dimi anne olmak...

İnşallah isteyen herkese nasip olur bu duygu...

Seni sedyenin üzerinde resmini görünce yüreğim hop etti canım ya :1hug:

Bakın hele şu zilliye büyümüşte buralara yazılarda yazmış
üstüne üstlük birde bir günlüğüne kısa bir geziye gitmiş
Ama yadırgamamak lazım anasına bak sen birde
Kızıda ona benziycek tabikiiiiii

Ağladım sevinçten mutluluktan böcüğüm
Heycanla bekledik bugünü kk deki tüm dostlar biliyorsun.
Şükür ki herşey yolunda
Allahım tüm aileni nazarlardan korusun
Saglık ve huzur hep yanınızda olsun.
Alyamızı kokluyorum senide kocaman öpüyorum.
Allaha emanet olun canım benim

Hoşgeldinn Alya Derin aramızaa sefalar getirdin...a.s.
Bu ne güzellik yarabbim o bakışlara kurban olayımm....:eek:
Çok geçmiş olsunn bir an önce iyileşir senin yanına döner inş.canımm...a.s.
Rabiim nazardan korusun sizii....:nazar::nazar:
Gözlerim dolu dolu okudum analı kızlı döktürmüşsünüz yazılarınızııııkaydirigubbakcemile5

Maşallah arkadaşım..:nazar:

Çoook duygulandım okurken,senağlama zaten sen doğumdayken de biz doğumhanenin sanal kapısındaydık..Çıkana kadar bekledik burda biliyor musun?:lepi::1hug:

Alya çoook güzel bir bebek.:nazar:.Allah nazarlardan saklasın.:nazar:.Hayırlı uzun ömrü olsun..a.s.

oyy maşallah yaa..nası ağlıyorum şimdi..pek bi sulugöz oldum zaten kaydirigubbakcemile3rabbim acısını göstermesin..darısı başımıza inşallah en kolay doğumundan..

X