Ben Alya Derin..Gümbür gümbür geldim:)

senağlama senağlama
ay ne güzel yazdın be
Allah analı babalı büyütsün
sert bakışını yerim bebişin ben yaa maşallah Allah nazarlardan saklasın

:nazar:41 kere maşallah nazar değmesin inşallah:nazar: Allah analı babalı büyütsün. Okurken hem eğlendim, hem duygulandım, çok kısa zaman da sağlığına kavuşması dileğiyle acil şifalar...... a.s. NOT: Çocuklar o kadar çabuk büyüyorlar ki , artık onun dilinden duygularını tarif etmiyorsun , karşına geçip seninle sohbet ediyorlar.Özellikle kızlara laf yetiştiremiyorsun............ :ecrin_bebek: kaydirigubbakcemile3

Canım benim çok duygulandırdı beni Alya Derin'den okuduğum anlar. rabbim inşallah o güzel anları bizlerede yaşatır. Allah analı babalı büyütsün inşallah.

senağlamaCanım 41 kere maşallah alya derinimize bu kadar içten minik alya derinin ağzından böyle güzel anlatmışsın ya biz burda senden haber almak için çabalarken senin bu anlatıklarınla seninle bir daha yaşamış olduk
Rabiim analı babalı sağlıklı büyütsün meleğini biz teyzeleri olarak onun bünyesinin güçlü olduğnu biliyoruz çabuk atlatır annesi Allahın izniyle.:Saruboceq:
Seni ve alya derinimizi çok öpüyorum hoşgeldin alya derin :nazar: :nazar:

Kocaman maşallah :nazar:
Ben ne Evliyim, ne de hamile...Ne oluyorsa sanki bana kendimi tutamadım ağladım senağlama
Öyle güzel anlatmışsınız ki....
Alya Derin'e upuzun bir ömür versin Allah'ım..Ömür boyu bir arada olun inşallah..:nazar:a.s.

Allah bağışlasın maşallah çok tatlı bi bebek :emir_bebek:
Allah uzun ömürler versin bebek isteyen herkese nasip olur inşallah
:Saruboceq:

masallah analı babalı büyüsün inş kızımız
Allah saglıklı uzun ve güzel bir ömür nasip etsin
hayırlı bir evlat olur inş

allah analı babalı büyütsün...............

hüzünlendim...........

a.s.bunlar alya derin ve sana gülşahcığım....çok ama çok geçmiş olsun canım..iyi haberlerini almak çok mutlu etti beni..maşşallah çok tatlı bir kız allah sizlere bağışlasın...güle güle büyüt yavrunu...hikayen bir harikaydı bazen güldüm bazende gözlerim dolarak okudum senağlama darısı tüm anne olmak isteyenlerin ve benim başıma inşallah..öpüyorum ikinizde ...:nazar:

41 kere maşallah allah nazarlardan saklasın sağlıklı koştuğu günleri görürüz inşallah iyi haberlerinizi almak mutlu etti beni güle güle büyütün yavrunuzu allah tüm isteyenlere versin inşallah

ayyyyy gülşahımmm geldin demek Şeniz
canım benim Allah analı babalı büyütmeyi nasip etsinnn
maşallah çok tatlııı :nazar:
ay saçıda var yaaaaa yesinler onuu :asigim:
sert bakışlı küçük böcük kaydirigubbakcemile3
ayy çok duygulandım ya senağlama

gözünüz aydın rabbim nazarlardan korusun 41 kere maşallah rabbim uzun sağlıklı ömürler versin analı babalı büyütsün inşallah...........

KOCA bır maşallahhhh
allah sızı ayırmasın mutluluklar dılıyorum yavrunuzla beraber gözunuz aydın :)

ben seni hic tanimiyorum ama alya derini bekleyenler arasindaydim cok güzel bi dogum hikayesiydi sanirim evlenmeden önce esimle verdigimiz 5yil sözünden 1.5yilda vazgecicez bu kadar güzel bi duygu bu kadar güzel anlatilabilir hosgeldin alya derin cok gecmis olsun adiyla saglikli ömürler diliyorum allahdan nazarlardan saklasin güzel allahim

hepinize çok teşekkürler canlarım..
kızım iyi..doktoruyla konuştum bir gece daha yatıralım,yarın da bugünkü gibi iyi ise yarın taburcu ederiz dedi.
maşallahı var..:nazar:
Allahım her isteyene yaşatsın çok dua ettim biliyorsunuz.

Hoşgeldin Alya Derin :nazar: :nazar: çok tatlısın nazar değmesin sana :nazar:
sağlıklı, mutlu, analı babalı, şanslı, upuzun bir ömrün olsun inşAllah..

hepinize çok teşekkürler canlarım..
kızım iyi..doktoruyla konuştum bir gece daha yatıralım,yarın da bugünkü gibi iyi ise yarın taburcu ederiz dedi.
maşallahı var..:nazar:
Allahım her isteyene yaşatsın çok dua ettim biliyorsunuz.

ooh maşallah kuzumaa :nazar:
amin tatlım aminnnnn :Saruboceq:

Canım beni şükürle rolsun sağlıkla geldiniz.a.s.
Canım benim öyle duygulu yazmışsın ki, insan hem gülüyor hem hüzünleniyor.
sen ne tatlı bir kadınsın ya,
Alya Derin de annesi gibi çok çok tatlı,:emir_bebek:
41kere MAŞAALLAH....
:nazar::nazar::nazar::nazar:
Seni seviyorum arkadaşım...

X