BELKİ SİZLERİN DUASIYLA GELİR EVLADIM / 4444 TEFRİCİYE

Canım ben de 10 tane okudum Allahım kabul eylesin inşallah maksadını muradini gönlüne gore eylesin. Tüp bebek tedavim olumlu sonuclaniR inşallah hamisss olursun hayırlı sağlıklı evlada gebe olursun sagliklica kucağına alır buyutursun inşallah :KK200:

canım 20 tane okudum...Rabbim tez zamanda hayırlısıyla kucağını doldursun..:anneadayı:sağlıkla büyütmeyi nasip etsin...Amin...:emir_bebek:Hayırlı haberlerini bizede bildir...:KK19:

Atladığım varsa teşekkür edemediğim hepinizden Allah razı olsun
Canım ben de 10 tane okudum Allahım kabul eylesin inşallah maksadını muradini gönlüne gore eylesin. Tüp bebek tedavim olumlu sonuclaniR inşallah hamisss olursun hayırlı sağlıklı evlada gebe olursun sagliklica kucağına alır buyutursun inşallah :KK200:
Allah razı olsun dillerinize yüreğinize sağlık amin canım ne güzel dua bu böyle..

Atladığım varsa teşekkür edemediğim hepinizden Allah razı olsun
canım 20 tane okudum...Rabbim tez zamanda hayırlısıyla kucağını doldursun..:anneadayı:sağlıkla büyütmeyi nasip etsin...Amin...:emir_bebek:Hayırlı haberlerini bizede bildir...:KK19:
Allah razı olsun canım çok teşekkürler.

daha 2.günüm yarıladım sayılır bayanlar sayenizde ,, Allah razı olsun ne güzel bir güç ne güzel bir kenetlenme,,,sanki üsütme yağdı dualarınız huzurluyum çok,,,Allah tekrar tekrar razı olsun hepinizin yüreklerinde olan dualar Rabbim katında makbul olsun inşallah..seviyorum KK ailesini...

5 TANE OKUDUM CANIM İNŞALLAH HAYIRLI HABERLERİNİ ALIRIZ EN YAKIN ZAMANDA ALLAH GÖNLÜNE GÖRE BİR EVLET NASİP EDER İNŞALLAH SANA VE TÜM MÜSLÜMAN ARKADAŞLARIMIZA

60 tane daha okudum canım...:KK69:Kaç tane olduysa yaz okumaya devam ederiz...:KK19:
Allah razı olsun sizden bir de bitip bitmedğiyle bile ilgileniyorsunuz Rabbim ne güzel kalpler yaratmış ,,,saymadan gidiyorum 3 tane tablo hazırladım işaret atıyorum okuna kadar 1 buçuk tamamlandıgibi daha yarısı duruyo,,,ben günde 300 - 400 okuyabiliyorum...

Allah razı olsun canım ,,,,diline yüreğine sağlık...

Allah senden de Dua bölümün deki olan ve siteye üye olmayıp da konuları gören bzıler ıcın okuyan bildiğimiz ve bilmedıgımız herkesten razı olsun.Allah ım ona el açan kullarının ellerını boş döndürmesın ınsallah.Herkese gönlünde ne varsa versin rabbim..
üye olmayıp da dedıgım ( Toplu dua lara katılmadan önce nette gezınırken başka bır forumda denk gelıp okumustum öylece...üye falan degıldım..
Ordan aklıma geldı...Belkı şu an da senın konunu okuyan da vardır kımbılır...Belkı senın belkı burda okuyanların belkı dısardan bır kere okuyanın belkı de hepsı okudugu ıcın Rabbim kabul eder kimbilir..vesileyızdır sadece biz aslında ..
Iyı aksamlar Rabbım sana ve isteyen herkese anneliği tattırsın ınsallah

Allah senden de Dua bölümün deki olan ve siteye üye olmayıp da konuları gören bzıler ıcın okuyan bildiğimiz ve bilmedıgımız herkesten razı olsun.Allah ım ona el açan kullarının ellerını boş döndürmesın ınsallah.Herkese gönlünde ne varsa versin rabbim..
üye olmayıp da dedıgım ( Toplu dua lara katılmadan önce nette gezınırken başka bır forumda denk gelıp okumustum öylece...üye falan degıldım..
Ordan aklıma geldı...Belkı şu an da senın konunu okuyan da vardır kımbılır...Belkı senın belkı burda okuyanların belkı dısardan bır kere okuyanın belkı de hepsı okudugu ıcın Rabbim kabul eder kimbilir..vesileyızdır sadece biz aslında ..
Iyı aksamlar Rabbım sana ve isteyen herkese anneliği tattırsın ınsallah
aminnnnn ben de okumuşumdur senin gibi derdini okuyup içime işlemişse,Rabbim isteyin demiş biz de öyle yapıyoruz istiyoruz el açarak yalvararak istiyoruz,,Rabbim kabul etsin inşallah.

X