BELKİ SİZLERİN DUASIYLA GELİR EVLADIM / 4444 TEFRİCİYE

Allah kabul etsin inşaallah.
bir şey sormak istiyorum, netten biraz araştırdım da kimi 4 gün kimi 8 gün kimi süresiz falan yazmış. siz biliyorsunuzdur. bu 4444 taneyi okumak için bir süre var mı?
ya da duası okunmaya devam ederken dileği gerçekleşen hiç kimseye denk geldiniz mi?
Evet süresi var şöyle " tek sayılı günde bitirilecek : 1 günde ,3 günde ,5 günde ,7 günde ,9 günde ,11 günde " zaten en fazla 11 gün müddet verilmiş Allah kabul etsin

Evet süresi var şöyle " tek sayılı günde bitirilecek : 1 günde ,3 günde ,5 günde ,7 günde ,9 günde ,11 günde " zaten en fazla 11 gün müddet verilmiş Allah kabul etsin
bak bunu bilmiyordum ben ,,çok sağol ben daha 3.günümdeyim yarılamak üzereyim ,,,inşallah çabucak biter o zaman..

Ah çok teşekkür ederim.
Bunun gibi yazılar gördüm de, bir türlü kimseye soramamıştım. Konu sahibi arkadaş da pazarlık gibi falan deyince çok utanmıştım:KK43: okumaya başladım ama sırf okumuş olmak için okumayayım bari usulune uysun istedim. Allah herkesin dualarını kabul etsin. tekrar sağolun.

Ah çok teşekkür ederim.
Bunun gibi yazılar gördüm de, bir türlü kimseye soramamıştım. Konu sahibi arkadaş da pazarlık gibi falan deyince çok utanmıştım:KK43: okumaya başladım ama sırf okumuş olmak için okumayayım bari usulune uysun istedim. Allah herkesin dualarını kabul etsin. tekrar sağolun.
canım benim ben niyetten bahsettim senle hiç alakası yok aman sakın üstüne alınmayasın ...niyetin önemini vurgulamak istedim için rahat etsin diye aman diyim senle bi alakası yoktu ..bak üzüldüm şimdi öyle düşündürdüysem,,,ben birinin yazısını görmüştüm kesin kabul olacaksa okurum tarzında yazmıştı Allah bilirtabii orasını ama o niyetle 1 günde okusan ne olcak demek istedim aslında öyle anladıysan kusura bakma canım..

TÜP BEBEKTE 2.DENEMEMİ YAPMADAN 4444 TEFRİCİYE ADADIM ONA NEFES VERECEK RABBİME,,
KİMİN DUASI MAKBULDÜR BİLİNMEZ
BELKİ SİZLERİN DİLİNDEN DÖKÜLEN DUALARLA GELİR BANA MELEĞİM,,

ŞİMDİDEN HEPİNİZDEN ALLAH RAZI OLSUN KULUN KULA ETTİĞİ DUA DAHA MAKBUL OLURMUŞ,,
RABBİM HEPİMİZİN HAKKINDA HAYIRLISINI VERSİN...

** OKUDUĞUNUZ SAYIYI YAZARSANIZ SEVİNİRİM.

DUAM ; RABBİMİN KATINDA HAYIRLI SAĞLIKLI BİR EVLAT SAHİBİ OLMAK.
20 tane okudum canım Allah kabul etsin inşallah duam tam ezan okunurken denk geldi inşallah Rabbim kabul etmiştir.

bugün 4.günüm 3000 e yaklaştım,,, Allah hepinizden razı olsun .. iyi ki varsınız tanımasam da içimin taa en derinlerine huzur veren güzel insanlar...

X