BELKİ SİZLERİN DUASIYLA GELİR EVLADIM / 4444 TEFRİCİYE

Benim de yakında tüp bebek denemem olacak ayrıca eşim azospermi ve ameliyat la sperm bulunursa ancak tüp bebek yapılabilecek inşallah sana bana bizim gibi herkese Allahım sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin
5 tane okudum biraz hastayım iyileşince inşallah yine okurum
Rabbim sana da hayırlı evlatlar nasip etsin ,,inşallah ameliyatnız başarılı geçer de kucağın boş kalmaz canım Rabbim hepimizin yardımcısı olsun.Allah razı olsun canım.

bayanhope bayanhope canım 30 tane okudum daha da okuyacağım. yazarım buraya. allahım inşallah sana salih bir evlat nasip eder hayırlısıyla.

TÜP BEBEKTE 2.DENEMEMİ YAPMADAN 4444 TEFRİCİYE ADADIM ONA NEFES VERECEK RABBİME,,
KİMİN DUASI MAKBULDÜR BİLİNMEZ
BELKİ SİZLERİN DİLİNDEN DÖKÜLEN DUALARLA GELİR BANA MELEĞİM,,

ŞİMDİDEN HEPİNİZDEN ALLAH RAZI OLSUN KULUN KULA ETTİĞİ DUA DAHA MAKBUL OLURMUŞ,,
RABBİM HEPİMİZİN HAKKINDA HAYIRLISINI VERSİN...

** OKUDUĞUNUZ SAYIYI YAZARSANIZ SEVİNİRİM.

DUAM ; RABBİMİN KATINDA HAYIRLI SAĞLIKLI BİR EVLAT SAHİBİ OLMAK.

Canım benim senin için 10 tane okudum....
Rabbim kabul etsin İnşallah...
İnşallah daha çok okurum...
Okudukça haber veririm....

11 tane okudum okudukca yazarim RABBİM hayirli evlatlar nasip etsin dualarinda benide canimunutma subat sonu mart basi ikinci tup bebek tedavime baslicam ins RABBİM hepimizin yar ve yardimcisi olsun ins

11 tane okudum okudukca yazarim RABBİM hayirli evlatlar nasip etsin dualarinda benide canimunutma subat sonu mart basi ikinci tup bebek tedavime baslicam ins RABBİM hepimizin yar ve yardimcisi olsun ins
Allah razı olsun canım ,,aynı zamanda başlıyor tedavilerimiz,,,ben tefriciyemi taamamlayınca hepiniz için okuycamm canım hepinizin isimlerini yazıyorum kağıdıma,,,Allah senin de yüzünü güldürsün inşallah.

25 tane okuduk Allah en kısa zaman da umdugunuzdan bile daha güzelini nasip etsin inşallah. Bir kaç tane eşime de okuttum inşallah buraya güzel haberlerini de yazmaniz nasip olur ...

25 tane okuduk Allah en kısa zaman da umdugunuzdan bile daha güzelini nasip etsin inşallah. Bir kaç tane eşime de okuttum inşallah buraya güzel haberlerini de yazmaniz nasip olur ...
oyyyy ne tatlısınız özellikle eşinize okutmanız çok teşekkürler :):) Allah razı olsun içinizden geçen her ne ise tez zamanda kavuşun inşallah..

X