BELKİ SİZLERİN DUASIYLA GELİR EVLADIM / 4444 TEFRİCİYE

Canım 30 tane okudum rabbim tez zamanda hayırlı evlatlar nasip etsin inşallahhhhh :anneadayı:inşallah bu haberi verirsin bizlere canım benim :emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

Benim de yakında tüp bebek denemem olacak ayrıca eşim azospermi ve ameliyat la sperm bulunursa ancak tüp bebek yapılabilecek inşallah sana bana bizim gibi herkese Allahım sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin
5 tane okudum biraz hastayım iyileşince inşallah yine okurum
IMG_20160110_161436.jpg

Canım benim bol bol oku inşallah şifa olur eşininde seninde gönül muradiniz nasip olsun

TÜP BEBEKTE 2.DENEMEMİ YAPMADAN 4444 TEFRİCİYE ADADIM ONA NEFES VERECEK RABBİME,,
KİMİN DUASI MAKBULDÜR BİLİNMEZ
BELKİ SİZLERİN DİLİNDEN DÖKÜLEN DUALARLA GELİR BANA MELEĞİM,,

ŞİMDİDEN HEPİNİZDEN ALLAH RAZI OLSUN KULUN KULA ETTİĞİ DUA DAHA MAKBUL OLURMUŞ,,
RABBİM HEPİMİZİN HAKKINDA HAYIRLISINI VERSİN...

** OKUDUĞUNUZ SAYIYI YAZARSANIZ SEVİNİRİM.

DUAM ; RABBİMİN KATINDA HAYIRLI SAĞLIKLI BİR EVLAT SAHİBİ OLMAK.
Canım benim 15 tane okudum rabbim inşaallah dualarımızı kabul eder inşaallah en kısa bebek sahibi olursun hayırlısıyla hamile olduğunun haberini alırız rabbim gönlüne göre versin

benim için dua edecek olan sizlere çok ihtiyacım var ,,,oturup 4444 tane okuması mesele değil,,,çok okumanızı istemiyorum sadece kimin duası makbul olur bilinmediği için sizlerden dua bekliyorum,,
Canım benim 15 tane okudum elimden geldiği surece okurum ben de bu duayı okuduğum için rabbim inşaallah dualarımızı kabul eder inşaallah en kısa zamanda bebek haberini alırız rabbim gönlüne göre versin
benim için dua edecek olan sizlere çok ihtiyacım var ,,,oturup 4444 tane okuması mesele değil,,,çok okumanızı istemiyorum sadece kimin duası makbul olur bilinmediği için sizlerden dua bekliyorum,,

20 tane okudum. Rabbim inşaallah en yakın zamanda hayırlı sağlıklı bir evlat nasip eder size. Amin.

Sadece 2 okuyabildim şimdilik :KK43: inş yine okuyabilirim.Allah dua larini kabul etsin insallah

Canım benim 15 tane okudum elimden geldiği surece okurum ben de bu duayı okuduğum için rabbim inşaallah dualarımızı kabul eder inşaallah en kısa zamanda bebek haberini alırız rabbim gönlüne göre versin
Allah razı olsun canım ,,,senin de gönlünden geçen ne ise rabbim tez vakitte kavuştursun,,

X