belirti çok ama kan negatif ama doktor bekle dedi:S

bambucan

kocam ve kızım herşeyim..
Kayıtlı Üye
25 Mart 2011
876
132
kızlar bizde bgn itibariyle eşimle 1 aydır çocuk istioruz.. çalışmalara başladığımzda adetime 8 gün vardı, hatta burda paylaşmıştım, o tarihlerde çok zor denildi ve aynen hasta oldum.. 23nde başladı 27.de bitti. normalde 7 gün sürerken kendimi bildim bileli, 5 gün ve çok az oldu.. 28,29,30,31 ilişkiye girdik, ramazan başından beride kayınvaldemlerde kalıoruz orda bişy yapamıoruz bi geçen hafta sonu evimize gittiğmizde 1 kezde evde oldu yani tam 15 gün geçti hastalıktan bu yana... kasıklarımda ciddi anlamda bi ağrı ve bel ağrım oldu.. ama 2 gündürde hiç yok.. gögüs uçlarımda acı var.. mide bulantım var ama akşama doğru oldığu için oruca bağlıorum açlıktan galiba diorum.. midemde yanma var oruca bağlıorum çok fena gazım var ben yine oruca bağlıorum beslenme düzeni deişti mide kafayı yedi fln die.. neyse doktora gittim ama gebelik testi demedim.. belirtilerimi söledim sadece.. idrar kan testi ve röntgen çekti bişey yok ama enfeksiyon olabilir sen şu bu ilaçları kullan dedi.. çocuk düşünüoruz deyince şuan gebemisin die sordu bilmiorum dedim, gebeysen bu ilaçları kullanma dedi.. ve o günün akşamı kahverengi bi akıntım geldi.. dedimki bi kan testi yaptırayım gebeysem ne ala deilsemde bu ilaçları kullanayımda enfeksiyonu temizleyim.. dün akşam kan testi yaptırdım ama aynen burda anlattığım gibi doktora anlattım, test negatif çıktı, ama belirgin belirtilerin var dedi, adetine nerdeyse 20 gün var daha dedi, (35 günde bir olurum mutlaka sat tan 3-5 gün atar) 1 hafta sonra yine kan testi yaptır dedi, ilaçlarıda şimdilik kullanma dedi.. bende diorumki, adet tarihime kadar bekleyim tekrar test yapmayım hasta olursam ilaç kullanırım olmazsam test yaparım.. kan testi 15 gün içinde belli olmazmı illa hastalığa yakınmı sonuç verir başına böle bişi gelen varsa bekliorum kızlar.. şimdiden teşekkür ederim bayaa uzun oldu çnk...

Kızlar nie kimse bişey yazmıo?? Kan testi için gerçekten erken olabilirmi? çıkmaması normalmi bişey deyin lütfen

reglıne daha 20 gun var canım tabıkı testın yanılma payı var bu yuzden gebeysen bıle daha kana gecmemıstır bhcg hormonu sen cok erken yaptırmıssın kımılerı reglısıne 3 gun kala yapıyoda cok dusuk cıkıyo soradan yukselıyo sora gec dollenme olabılır hersye olabılır reglı gununu bekle o gun regl olmassan o gun yaptır kesın sonuc verır. Sımdılıkte ılac kullanma benden sana tavsıye allah gonlune gore verırı ınsallah

canım çok teşekkür ederim cevapladığın için.. ben hep kan testi 2 günde olsa belli olur ve kesindir diye duyduğum için, ilişkinin üzerinden 10 15 güde geçmiş, aha dedim negatif.. deilim.. doktorda daha erken dedi karıştırdım gitti herşeyi.. bakalım nasip kısmet ama isteyince insan engel olamıo kendine daha 1 ayda stres yaptım...peki bnm belirtilerim kahverengi leke kasık ağrısı bel ağrısı gerçekten birer hamilelik belirtisimi?

Eğer yanlış yorumlamıyorsam, geçen ay gördüğünüz adetin üzerine görme olduğundan şüpheleniyorsunuz değil mi?
Yani bu siklustan değil, geçen siklustan hamile kaldığınıza dair şüpheleriniz var?

canım kısden kısıye degısır kahverengı leke yumurta catlaması belırtısı dır ılıskıden sora olduysa reglıye 1 hfata 3-4 gun kala olduysa da yerlesme derler. Ama akıntı bel ve kasık agrısı hem regl hem hamılelık belırtısıdır zaten ıkısını bırbırınden ayırd etmek cogu kısıde cok zordur. Allah hakında hayırlısı versın

merhaba kızlar bizde eşimle birlikte 2 aydır korumasız ilişkiye giriyoruz inş en kısa zamanda olur geçen ay adetim ilk defa gecikti 3 gün heyecanlandım ama geldi tekrar enson 8 temmuzda regl oldum ve o tarihten itibaren daha gelmedi acaba yine strestenmi gelmio bilmiom hiçbir belirtiside yok esasında sadece canım çok turşu istiyo o kadar bide evde yapılacak test için erkenmi daha bekleyimi yoksa yapayımı bilmiom kimseyede soramıom bana yardımcı olcak arkadaş varsa çokkkk sewinirim.tşkler

Kaç günde bir regl oluyorsunuz?
Bir de belirtilere takılmayın, mide bulantısı, baş dönmesi, aşerme hemen başlamaz, 2 aylık gebeyken başlıyor bu belirtiler...

Kızlar nie kimse bişey yazmıo?? Kan testi için gerçekten erken olabilirmi? çıkmaması normalmi bişey deyin lütfen

normal kan testi en iyi adetin 2 gün geçtiikten sonra belli oluyor.geç döllenme olabilir.doktor bana bebeğin tüplerde döllendikten sonra 2 haftada rahme düştüğünü bu süre yanılma payı olabileceğini söylemişti.bekle istersen ben de 1 hafta daha bekleyeceğim.

10 gün önce kan testi yaptırdım 1.26 çıktı.doktor şimdi birsey gözükmüyor dedi ama hamile değilsin demedi bekle dedi..1 haftadır göğüslerim şişti ve acıyor belim ağrıyor iştahım da çok açıldı.18 inde olmam gerekiyor 1 haftam var gelmezse bir daha gideceğim.Allah isteyen herkese versin.sizce hamile miyim?

üstüne görme olduğunuda zannetmiorum ya bilmiorum işte kızlar.. 5 günlük adetin ilk iki günü çok yoğun ama son üç günü kahverengimsi ve azcık şekilde geldi bu üstüne görme olabilirmi bilmiorum. normalde yedi gün ve ne çok yoğun nede az olurdu.. adet öncesindede ve bittiğindede ilişkiye girdik.. belirti çok.. ama bilemiorum işte... hamileysem anca üstüne görme olarakmı olmuşumdur yani? regl sonrası olan için daha çok mu erken bu belirtiler?hergün altıma yapmışım gibi ıslak ıslak bembeyaz geziorum.. tuvaletteyken sünüyoda gidio, yumurtamı çatlıo hamilelikmi işte anlayamadım...

Belirtiler ancak üzerine gördüyseniz anlamlı olabilir...Yeni regl dönemi için test için de belirti için de çok erken.
Akıntınıza bakılırsa yumurtlama dönemindesiniz.
Geçen adet döneminizde biyokimyasal gebelik geçirmiş olabilirsiniz belki.Regl sandığınız kanama düşük olabilir.

Testi çok erken yaptırmışsınız.Daha yumurtlama bile gerçekleşmeden muhtemelen...
Bir hafta kala bile test yaptırmak için erken zaman. Çünkü bhcg hormonu ancak emriyo rahme tutunduktan sonra salgılanmaya ve hızla artmaya başlıyor.
Bu da adet döneminin son birkaç gününe rastlıyor genelde...
Göğüsler için birşey diyemeyeceğim ama bel ağrısı ve iştah açılması psikolojik. Bunlar için yaklaşık 5 haftaık gibi hamile olmanız gerekli.

düşük olama ihtimali bana düşük gelio çnkü ilk kez çalışmaya başladığmızda ayın 11i idi. ve 23nde hasta oldum.. yani 10 günlük süre içinde hem hamile kalıp hemende düşük olma ihtimali varmı? bunu gerçekten bilmiorum..

evet cnm böle bi ihtimal varmış bende yeni öğrendim ve paylaşmak istedim yumurtlama tarihinde ilişkiye girilip eğer döllenme gerçekleşirse fetus yani bebeği oluşturacak hücreler anne rahmine yola çıkıyomuş ve en geç 1 hafta 10 günde rahime tutunma zamanı geliyomuş ve eğer rahime tutunamazsa düşebiliyomuş yani bu düşüğüde adetle sonlandırıyomuş çoğu kadın bu yüzden daha hamile olduğunu anlamadan düşük yapıyorlarmış farkına varmadan ...

evet cnm böle bi ihtimal varmış bende yeni öğrendim ve paylaşmak istedim yumurtlama tarihinde ilişkiye girilip eğer döllenme gerçekleşirse fetus yani bebeği oluşturacak hücreler anne rahmine yola çıkıyomuş ve en geç 1 hafta 10 günde rahime tutunma zamanı geliyomuş ve eğer rahime tutunamazsa düşebiliyomuş yani bu düşüğüde adetle sonlandırıyomuş çoğu kadın bu yüzden daha hamile olduğunu anlamadan düşük yapıyorlarmış farkına varmadan ...

Hamile kalma ihtimaliniz varsa düşük ihtimaliniz de var...

cnm bende seninle aynı derdi taşıyorum bende 8 temmuzda adet oldum ama daha tık yok dün test yaptım bişey çıkmadı bazen beta hcg geç döllenmeden falan dolauyı idrara geç geliyomuş o yüzden negatif olabilir dediler bence sen biraz daha bekle test için ama kan tahliline müsaitsen hemen yaptır bence

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…