14.gun kan değerim 117 HAMILEYIM KIZLARR BEBEĞİM GELICEK INŞALLAH

zenacım ne güzel bir haber bu böyle bebişkodan sonra senin hamiş olduğunu a duymak çok sevindirdi beni Allah kucağına almyı da nasip etsin inşallah çok sevindim çok kendine dikkat et ağır kaldırma iş yapma keyfini çıkar kanamaları da inşallah yerleşme kanamasıdır

hergün rüyamda hamile oldugumu görüyorum:CüvCüv: gecenin sabahı acımasız ama dedimya canlarım allah buyuk dualarım sizlerle tatlı anne adayı çok sevindim senin adına inş kızın olur ben kız hastayım küçük kara gözlü bi kız nedersin canımŞenizŞeniz

evet tatlım yarın duyucam inşallah kalp atışlarını ama işte bir korku var içimde ne bilim ya sizdede olcak tek pozitifle bitmiyo yaşlandım vallaaaa:))))

canım inşallah rabbim seni bu güzel rüyadan uyandırmaz hayırlısı olur inşallah cok sevindim darısı bize sende bizlere cok dua et lütfenn

bence 9ay boyunca yat kendine dikkat et herşey yolunda gider :lepi:

evet tatlım yarın duyucam inşallah kalp atışlarını ama işte bir korku var içimde ne bilim ya sizdede olcak tek pozitifle bitmiyo yaşlandım vallaaaa:))))

stres yok canım inşallah görceksin kesesini bızdığının

hergün rüyamda hamile oldugumu görüyorum:CüvCüv: gecenin sabahı acımasız ama dedimya canlarım allah buyuk dualarım sizlerle tatlı anne adayı çok sevindim senin adına inş kızın olur ben kız hastayım küçük kara gözlü bi kız nedersin canımŞenizŞeniz

Allah sana da nasip etsin canım buradan senin hamiş haberini d alırız inşallah

ay maşallah maşşallah sağlıkla sıhhatle rabbim kucağına almayı da nasib eder inşallah bende aşılamayla çocuk sahibi oldum seni çok iyi anlıyorum ve o kadar sevindimki test yaptıgım gün geldi aklıma o sevinç heyecan inan kendim hamile kalmış gibi sevindim

:teytey::teytey::teytey:tebrik ederim canım umut oldun bizlere allah saglıkla kucagına aldıgın günleride nasip etsin sanırım bende aynı merkezde tedaviye başlayacagım.:dance:

canım buradanda tebrik ediyorum seni sakın olumsuz düşünme doktoruna güven zaten değerin ikiye katlanmış kanamanda biter bugün yarın

hayırlı olsun canım benim Allah tamamına erdirsin. Önce kese sonra kalp atışları sonra kucağına almanı dilerim :emir_bebek::emir_bebek::sm_cool:Allah hepimizin yardımcısı olsun. Darısı hepimizin başına

zenann canim seni cok cok tebrik ederim... allah hayirlisiyla tamamina erdirir ve saglikli bebisini kucagina almaya nasip eder insallah

Canım çok tebrik ederim benim de 3 gündür kanamam var ama idrar testlerim pozitif...fisfisfis..Bu gün 9. günüm transferden sonra...

:1hug:canım cok sevındım ınsaallah keseyıde kalp atısınıda duyarsın sag salim :teytey:

tebrik ederim Zennan 'cım Saglıklı sorunsuz bir gebelik olur insallahh.. Allah isteyen herkese versin Darısı basımıza

canım benimmmmmmmmm Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsinnnnnn inşallahh :emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

tebrik edirim allah tamamına erdirsin allah bizede nasip eder inş benimde 27 kasımda transfer oldu ama tutmadı inş ikinci denememde olur sana ne kadara mal oldu ücreti peki

zenanncım tebrık ederım canım bu buyulu anın tadını cıkar allah bızede nasıp etsın en kısa zamanda

X