belirti çok ama kan negatif ama doktor bekle dedi:S

Hamile kalma ihtimaliniz varsa düşük ihtimaliniz de var...

peki şöyle diyim ozaman, diyelimki düşük oldu şuanki hamilelik belirtileri normalmi peki? yada düşüğü kan testinde göremiomuyuz? bunun olup olmadığnı anlamam için ne yaptırmam gerekiyor öyleyse?

peki şöyle diyim ozaman, diyelimki düşük oldu şuanki hamilelik belirtileri normalmi peki? yada düşüğü kan testinde göremiomuyuz? bunun olup olmadığnı anlamam için ne yaptırmam gerekiyor öyleyse?

malesef biyokimyasal gebelikten sonra olan düşük kan testiyle birkaç gün içinde saptanamazsa anlamanın imkanı yok.
Anlaşılma yolu da kanda gebelik testi, eğer 15-20 gibi gebelik için oldukça düşük, ama teoride pozitif gebelik değeri çıkarsa kimyasal olduğuna hükmedilebilir.
Şu anki belirtileriniz eğer bir önceki adet döneminizde düşük yaşadıysanız anlamlı olmuyor tabi.
Dediğim gibi, şu anki belirtilerinizi anlamlandırabilecek tek olasılık üzerine görme…

kızlar soruma cevap yokmu??

ben tam adet olmam gereken tarihte beta hcg ye baktırdım kanda çok düşük çıktı, şüpheli dendi 1 hafta geçmesi lazım adetinden o zaman net sonuç alırsın denildi.ilk gün beta hcg 17 di. 2 hafta geçmişti 15.000 lere çıktı.idrar testinde 4 gün geçtikten sonra baktım çok silik çift çizgi çıktı.bence adet tarihin gelmeden önce ilaç kullanma..bahsettiğin aynı belirtiler bende de vardı.adetimden 10 gün önce başladı.Müthiş bir kasık, bel ağrısı ve çok gazım oluyordu.sonra geçer gibi oluyo.

Son düzenleme:
X