Bölgesel İncelme Bel Kalınlığı Ve Yan Yağlar Icin Cözüm Yok mu ??

Bölgesel İncelme; Yöntemler ve Ürünler
benim de incecik belim vardı. ama 30 lara girince birden kalınlaşmaya başladı. hormonlar filan da değişiyor tabi. bel bölgesindeki yaplanma kadar da çirkin duran bir şey yok. kapkalın bel. krem filan kullandım önce, onu da bir gün sürüyorum ertesi gün uyuyakalıyorum bir şey çıkıyor unutuyorum. spor desen zaten yapıyorum. ben de bu konuda araştırma yaptım çok. sonra bir arkadaşım yeni nesil LPG önerdi. onu yaptırıyorum şimdi. hem belime, hem basenime, hem gıdıma. az gittim daha yeni ama çok ciddi olumlu etkisi görülüyor şimdiden.

bende de ayni sorun var...vucudum maalesef orantisiz, belim popoma kiyasla cok kalin. ben de hypoxi'ye baslamayi dusunuyorum, bu cumartesi denemeye gidiyorum eger memnun kalirsam hypoxi ile kurtulmaya calisicam, denemedigim spor vs kalmadi cunku:)

Genetikle alakalı olabiliyor kötü bir görüntü oluyor yahu hadi onu geçtim giydiklerin yakışmıyor .Ananem çok eskiden kalıcı yağlar olmasın vücut kendini yenilesin diye soğan suyu içirirdi bana tadı kokusu bi süre sonra çok çok kötü geliyor ama yararı oluyor. şimdi belirli bir yaştan sonra yenilenin içilenin koşulanın pek yararı olmuyor açıkcası . Çok rahatsz oluyorsanız bi uzmana başvurun derim yeni lpg seanslarını sürekli öneriyorlar.daha kullanmadım onunda yararı olduğu söyleniyor düzenli seanslar sonrasında. Belirli hareketlerde var Kalça sıkılaştırma ve popo büyütme dikleştirme egzersizleri spor hareketleri - YouTube aman hanımlar kendinize dikkat edin. çok geç olmasın :)

valla en yakın arkadaşım yeni nesil lpg ile süper ultraa fit bir hatun oldu, ben de başlıyorum ona:) öbür uygulamaları fln bilmem ama yeni nesil lpgnin yaptıklarına birebir şahidim

hayat tarzını değiştirmek gerekiyor biraz. diger tüm çözümler geçiçi. günde en az 40 dk spor yapın kızlar incecik sıkı bel için hulohop çevirmeyi ve ip atlamayı şiddetle tavsiye ediyorum.

Lpg nin eski neslinden ne hayır gördük te yeni neslini deneyelim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…