Bölgesel İncelme Bel Kalınlığı Ve Yan Yağlar Icin Cözüm Yok mu ??

Bölgesel İncelme; Yöntemler ve Ürünler
Kızlar Barbara Bortun selülit inceltici kremi tam ismini gene unuttum. Beyaz bir tüp (Diş macunu gibi ) ÜStünde tutuncu renkle şerit var. Tam ismini yarın yazarım söz unutmayacam.

bizim burda halay parfümeri var ondan aldım 52 ytldi 9 ay önce :)))))))

Barbara Bort Crema Modellante Corpo Anticellulite İzmirdeki fiyatı şuanda tüm Halay parfümerilerde 39,90 Ytl iki haftalığına kampanya yapmışlar son bir hafta ona göre ürünü sürünce kızarıklık ve yanma oluyor yanma 2. sürüşten sonra anlaşılmıyor ama her sürüşte yaşanan kızarıklıklar bittimi artık yağlarınız azalmış yada yok olmuş demektir. istediğiniz her bölgeye sürülüyor. gebeler göbeklerine emzirenler göğüslerine sürmesin. hemen hemen her parfümeride olması lazım. etkisini en az iki sürüşte gösteriyor. bende pazartesiden bu yana mide kısmımda 2 cm göbek bölgemde 3 cm civarında incelme oldu. bacaklarımda 1 cm inceldi çünkü ona 2 klere sürdüm. diğer bölgeler daha önemli çünkü :) arayıpta bulamayan olur ise ürün+kargo gönderebilirim. bu fiyat 10 marta kadar ona göre !!!!!!!! Bu Görsel Silinmiş veya Bulunamadı!

Son düzenleme:
ayaktasın bacaklar omuz hizasında açık eğil yanlara 1 2 sola 1 2 sağa her iki tarafada 10 defa
sırt üstü yatıyorsun dizler kırık eller öne uzanmış yarım mekik kafanı değil gövdeni kaldırmaya çalış 10 defa kalkmaya çalış 10. yukarda kal biliyorum kasların tutumuycak oda bu kaslarının zorlandığını ve yandığını gösterir
4 bacak üstünde dur sol bacak gergin havaya indir kaldır 25 defa 25. dur kas kendini kas kas yavaşca indir sonra öteki bacak
ve alıştıkça artır ritmini bu jımnastiği ebru şallıdan öğrenmiştim 15 gunde etkiliyo ve 10 15 dk falan sürüyo ayrıca yuruyuş yaparken üst baldırlarını hareket ettirmeye çalış kan dolaşımı için tv izlerken mesele parmaklarınla titretmeye çalış ovala bu hareketlerin bazıalrını ayaktaykende yapabilirsin mesela yana eğilmeyi bacaklarını ve poponu sallamayı
kolay gelsin

Kremin Pek Etkisinin Oalcağini Sanmiyorum Ben Bu Konuda
Spor Salonuna Gidiyorum Ve Hocalar Belden Problemliler Için Bir Hareket Verdiler Sizede Söyleyeyim çokda Basit.
Ayakta Iki Ayağiniz Bitişik Hazir Ol Pozisyonunda Durun Ellerinize Ister Bi Ağirlik Alin Ister Almayin Kollarinizda Vücudunuza Bitişik Olsun Bu şekilde Bir Sağa Bir Sola Eğilin Ama Sadece Belden!!!!
Omuzlarda Sabit Durucak Bu şekilde Yanlariniz Ve Beliniz Hareket Ediyor Ilk önce Aci Hissediyorsunuz Ertesi Gün Caniniz Yanacak Bu Işe Yaradiğini Gösterir Kaslariniz Harekete Geçmiş Demektir Ki Bu Hareketi Ilk önce 30 Kere Ertesi Gün 3 Dakika Sonra 5 Dakika Olarak çoğaltin Uzatin.
Hergün Akşam Yapmaniz Işinize Yarar Umarim

benimde bel cevresi ve göbek var ..son 6 ayda 4 kilo aldim iyice belirginlestiler yaz geliyo cok rahatsiz oluyom görüntüden kosmaya basladim bakalim faydasi olcakmi..

Ben bu hareketi yapıyorum ama tam doğru yapıyorummu bilmiyorum

Ben biraz açıyorum bacakları bu akşam da omuz genişliğinde açıp yanlara mekik çeker gibi yaptım daha faydalı olur diye belki hangisi doğruki ben yanlışm yapıyorum

pantolıon giyince yanlardan yağlar fışkırıyo bundan çok rahatsızım yoksa belim arkadan bakınca iincee görünüyoda önden bakınca pek iyi değil :1closedeyes:

60 tane yapıyorum

ayrıca mekik de çekiyorum tek başına mekiğin yeteceğini bilsem :uhm:

lütfen cevap :sm_confused:

mekikle birlikte bunu yaparsan iyi olur birde şey yapın
oklava vardır evinizde onu alın
ensenize koyun arkadan
uçlarını tutun elinizle
yoğurtçular vardı hani eskiden onun gibi
oturun bir tabureye
kalça sabit belden bir sağa bir sola dönün ayakalrınız dizleriniz bitişik şekilde
omuzlarınızla bir sağa bir sola dönün
o ağırlıklı harekette ayakta bacaklar kesinlikle bitişik şekilde bir sağa bir sola eğilin ama kalça vs hareket etmicek belden eğilin
ardından mekik çekin biraz yorucu ama bunlar tamamlayıcı ve o bölgeyi harekt ettiren hareketler ben 2 haftadır yapıyorum tabi diğer hareketlerle ve diyetle farkedilir bir incelme mevcut :) ve çok mutlu oldum giyemediğim pantolonumu giydiğime:)

arkadaşım yürüyüş ve oraya göre egzzersizler onları yap duvara vurma canının acımasından başka bir işe yaramazz

bacaklari yanlara dogru kaldirip indirerek yapilan hareketleri dene..ama yok oyle hemen vazgecmek...indir kaldir indir kaldir ..yat yere yan bi sekilde uzan ..yine indir kaldir indir kaldir...yanlara calis sürekli..ayakta ve yerde... off off iyi anlatiyom da azcik da bende olsa be yav

37 yaşındayım ömrüm bacaklarımı indirip kaldırmak duvara vurmak aklına gelebilecek ne varsa yapmakla geçti en sonunda 1 ay önce liposuction yaptırdım.:1yes2:

arkadaşlar benim normalde kilol öle fazla değil 48 kiloyum.ama basenlerim yanlarında çıkıntı oluştu yağ şeklinde başka biyerimde yok ama..sinir oldum acaba duvara vursam geçer mi:

abim evde hep spor yapar :) erkekte basen olmaz ama o bacaklarının yan kaslarını guclendirmek için şöyle bişey yapıyo : 1 litrelik su şişelerini dolduruyo ayak bileklerine şişeler öne değil ama yana gelicek şekilde bağlıyo ve o yana doğru kaldırma hereketini bu şişelerle yapıyo :) bacaklar taş gibi valla bi dene belki tutar :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…