Bölgesel İncelme Bel inceltmekte zorlananlara iyi bir çözüm...

Bölgesel İncelme; Yöntemler ve Ürünler

hehehehehee ıyyy hiç sevmem vücutçu kadınlarııı

valla bendede vat twister ama pek kullanmadım. ınanmadım yararlı olacağına. Sadece sağa sola dönmekle bel incelir mi gerçekten? Sonuçta çok bi efor harcamıyosun ki neden erisin yağ diye düşündüm. Ama benimde belim son 1 yılda baya kalınlaştı.Denemeye başlayayım bari.Tam olarak ne sıklıkla yapıcaz peki?

İncelir canım ama sen sağa sola dönmeyeceksin, omuzların sabit olacak kalçalarını çevirmeye çalışacaksın tersini yapıyorsan bir işe yaramaz dediğim şekilde dene nasıl efor harcadığını göreceksin zaten yan tarafların yanmaya başlayacak...Her gün yapabildiğin kadarını yapmakla başla sonra duruma göre kendine sabit bir dakika belirlersin ama düzenli kullanmak şart...

kızz swordfish bende aldım delta twister babam görünce bu ne pilli felan mı dedi inanamadı ne küçük bundan bişey olmaz dedi bende koydum kapının önüne kapı kolundan tutanrak kendimi sabitleyerek 5dk yaptım tıkandım karnım toktu baya çünkü ama bi kaç saat sonra yanlarımın yandığını hissettim gerçekten günde 15dk yapsam etkili olacak demekki

bende aldım netten bi anneme bi kendime bide koşumuza hep beraber yapıyoruz doğru yaptığın zaman yanlarda ki yanmayı hissediyorsunuz zaten delikafadulden

benim belden ziyade göbüşümün erimesi lazım...tibet hareketlerini yapıyorum hergün..epey bir şekillendi gibi bacaklar falan..ama göbek inadına kaldı! zayıfladım ama göbekliyim! bu nasıl şey allahım?!

soruma gelecek olursak, bu şey göbeğe de direkt etkili midir?
üstünden atar mı?
sağlam mıdır? beni taşır mı?
kargo ücreti ne tutar?

evet etkili bi ürün kargoyla birlikte 10 tl falan 3 -4 gündede geliyor annem 76 babam 80 kilo ikisinide taşıyor ama ben yarım saat tvist yaptıktan sonra yarımsaatte kalçamla sekiz hareketi yapıyorum tv de görmüştüm ilk yaptığım günlerde acayip ağrıyodu göbeğim bende zayıfım hatta çok zayıfım ama göbek desen benden önde gidiyodu iyi bakalım şimdilik sıkılaşma var en azından azimliyim ramazan sebebiyle ara vericem sanırım

ya twister bana hiç fayda etmiyo gibi geliyo gerçi düzenli yapmıyorum ama belim başka nasıl erir

kızlar twıster kullandım gercekten etkılı ama bır haftada mucize beklememek gerek
fıyatı 15 lıraydı netten sipariş verdim
2 ay kullndım hamıle kalınca bıraktım ıkı yanında lastık olanlar var onunla mekık te çekebilrsiniz
ben gunde 100 mekik çekiyordum hemde hiç zorlanmadan
alışveriş sitelerınden bakabılırsnız

bence bu tür aletler gereksiz...
aynı hareketi yerde ayakta durup omuzuna da bir sopa koyup belini sağa sola çevirirsin olur biter..
bu hareket bele faydalı tabi orası ayrı...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…