Beklenen gebelik için yaşanan belirtiler

Rica ederim kaçıncı günündesin merak ettim bende şimdi 🙂benim göğüsler gebelikte bile şişmedi son aylarda sadece.

21. Gune girdim gece yarisi itibariyle.😊 Herkeste olmayabiliyormus hassasiyet. Ama mesela benim yumurtlama baslayinca hassasiyet sizlamalar basliyor. Gebelik olmayinca normale donuyor yine. Progesteron hormonu neden oluyormus bu duruma. O yuzden insalllah bir gun azalmazsa anlayacagim ki hamile kalabildim.🥰🙏🙏

Canım benim akıntım da var yoğun baya bide kasıklarım sızlıyor sende de oluyor mu
Benimde akıntı Yumurta akı kıvamında Krem renkli yoğun Bi akıntım var canm kasık ağrım zaman zaman kalçada çekme hissi hafif baş ağrısı baş dönmesi ruh halinde ani değişim baya bişeyler var canm

Be
Bat 2 3 ocak inşallah. Aslında hiç ihtimal vermiyordm bu ay olmasını. Tek ilişki oldu yatmadım bacaklarımı dikmedim hemen kalkıp duş aldm. Fakat bu belirtileri yaşayınca acaba mı dedim. Her ay muhakkak belirtiler yaşıyoruz fakat bu ay farklı belirtilerim oldu ve ilk gebeliğimdeki belirtilerin aynısı bir çoğu. Bu ay ilişkim olmayınca umutsuzdum hiç gebelik aklıma bile gelmedi ta ki bu belirtiler başlayana kadar. Bi çoğunuz bu kadar erken yaşanmaz belirti diyeceksiniz haklısınız ama ben bi ihtimal listelemek istedim. Hakkımızda hayırlısı.
  1. Kasık ağrısı (sağ yumurtalığımda anormal ağrı) ilk hamileliğimde aynı ağrıları çekmiştim yani o ağrılara benzettim
  2. Duygusallık alınganlık sürekli ağlama isteği
  3. Az hareket çok yorgunluk (2 adım atsam bile nefes nefese kalıyorum) ilk gebeliğimde de yaşamıştım
  4. Yüzde sivilcelenme(normalde asla yüzümde sivilce çıkmaz bu ay yüzümde 6 7 adet sivilcem var ve önceki hamileliğimde olmuştu )
  5. Zaman zaman Baş dönmesi (ilkinde oldumu hatırlamıyorm)
  6. Kasıklarımda yanma
  7. Yemeklerden tiksinme. (Tat değişik geliyor.) ilkinde de oldu ama ne zaman başladı bu belirti bilmiyorum
  8. Karnım şiş sanki içi hava dolu 6 aylık hamile gibiyim
  9. Kalça ağrısı (ilkinde bundan çok çekmiştim)
  10. Göğüslerde bişey yok (ilkinde 6.aydan sonra başlamıştı şişmeye)
  11. Uyku eğilimi (uyanmak istemiyorum sürekli uyuma isteği)
  12. Sarımsı akıntı (kokusuz yapışkan)
  13. Yemek yeme isteği
Ben tek beraberlikte hamile kaldim o da korundugumuz halde gerisini siz dusunun rabbim verdimi herturlu nasip ediyor cok aglamama ragmen kabullenmeye calisiyorum

Be

Ben tek beraberlikte hamile kaldim o da korundugumuz halde gerisini siz dusunun rabbim verdimi herturlu nasip ediyor cok aglamama ragmen kabullenmeye calisiyorum
Rabbim ömür versin sağ salim kucağına almayı nasip etsin. Neden ağladn küçük bebeğinmi vardı.

Rabbim ömür versin sağ salim kucağına almayı nasip etsin. Neden ağladn küçük bebeğinmi vardı.
2 oglum var 1. Sinifa gidiyor buyuk okula git gel kucukle zor oluyor. Kucugum 3 yas ama aksi huysuz bir cocuk hayattan soguttu beni o derece yorucu. Rabbim isteyen herkese nasip etsin ama cocuk buyutmek gercekten cok zor :KK43:

X