Beklenen gebelik için yaşanan belirtiler

Soğan suyu adeti geciktirir ve aslında tehlikeli bir kür hormonları bozduğunu duymuştum herkese yaramıyo

Ben bekarken de uyguladım çok faydadını gördüm şifa niyetiyle yaptım inanıyorum ki iyi geldi de bebek için işe yaradı mı bilmem ama diğer sıkıntılarımı giderdi elhamdülillah

Ayrıca doktorlar bile tavsite ediyormuş şimdi :) kist vs olanlar için

Ben bekarken de uyguladım çok faydadını gördüm şifa niyetiyle yaptım inanıyorum ki iyi geldi de bebek için işe yaradı mı bilmem ama diğer sıkıntılarımı giderdi elhamdülillah

Evet canım benim doktorum da soğan suyuna onay verdi

Faydalı bende yaptm ama bazı uygulayanlar da ters tepmiş herkese yaramadığını biliyorum canım. Senin için şifa olduysa ne güzel bebişinde inşallah gelecektir tez zamanda 🙏

Benim de adetime 3 gün var. Normalde adetten 1 hafta önce duygusal değişim sivilce göğüs ağrısı falan olurdu. Şimdi adetten 10 gün önceden oldu. Bi de adetten max 3 gün önce hafif kaşık ağrısı olurdu. Adet günü de çok fazla olurdu o ağrı. O kadar. Bu ay resmen 1 haftadır hafif kasık ağrılarım oluyor. Hafif ama bazen bıçak saplar gibi hissedilir derece oluyor. Hemen geçiyor ama. Neden oluyor anlamadım ben de.

Allah Allah ben de hep faydasını okudum ilk defa zararlı diyeni duydum bana çok faydası oldu soğan bence doğadaki en büyük mucize
Ben soğan Sarımsak her yemeğe kullanırım nerdeyse doğal antibiyotik çok sağlıklı. Ama suyunu bilmiyorum canm o konuda aradaym

Benim de adetime 3 gün var. Normalde adetten 1 hafta önce duygusal değişim sivilce göğüs ağrısı falan olurdu. Şimdi adetten 10 gün önceden oldu. Bi de adetten max 3 gün önce hafif kaşık ağrısı olurdu. Adet günü de çok fazla olurdu o ağrı. O kadar. Bu ay resmen 1 haftadır hafif kasık ağrılarım oluyor. Hafif ama bazen bıçak saplar gibi hissedilir derece oluyor. Hemen geçiyor ama. Neden oluyor anlamadım ben de.
Bebişten olabilir enfeksiyon olabilir apandisit olabilir 🙂tek yaptınmı

Evet 2 düşüğüm var ve kızıma hamileliğimde 9 ay iğne vuruldum sonuç erken doğum yaptm kızımda yoğun bakımda kaldı ama şimdi sağlıklı yanımda çok şükür
Yaa canım benim de 2 düşüğüm oldu biliyor musun pıhtılaşma teşhisi yeni konuldu bakalım şimdi neler bekeleyecek beni Allah yardımcımız olsun

X