Beklenen gebelik için yaşanan belirtiler

Hayırlısı olsun kuzum hamilelik için önceden doktora gittin mi
Gittim canım ekimde kontrole gittim . Testler normal çıktı . 11 aydır olmuyor aslında 13 ay diyebilirim çünkü ben 2018 Aralık’ta ilacı bıraktım denedik olmadı şubatta kist çıktı onun için tekrar ilaç aldım geçici kistti hemen temizlendi zaten . Ama yinede ben martın sonundan itibaren olmuyor diye hesaplıyorum :KK43: bakalım ya . 30 yaşındayım bi de :KK43:

Bat 2 3 ocak inşallah. Aslında hiç ihtimal vermiyordm bu ay olmasını. Tek ilişki oldu yatmadım bacaklarımı dikmedim hemen kalkıp duş aldm. Fakat bu belirtileri yaşayınca acaba mı dedim. Her ay muhakkak belirtiler yaşıyoruz fakat bu ay farklı belirtilerim oldu ve ilk gebeliğimdeki belirtilerin aynısı bir çoğu. Bu ay ilişkim olmayınca umutsuzdum hiç gebelik aklıma bile gelmedi ta ki bu belirtiler başlayana kadar. Bi çoğunuz bu kadar erken yaşanmaz belirti diyeceksiniz haklısınız ama ben bi ihtimal listelemek istedim. Hakkımızda hayırlısı.
  1. Kasık ağrısı (sağ yumurtalığımda anormal ağrı) ilk hamileliğimde aynı ağrıları çekmiştim yani o ağrılara benzettim
  2. Duygusallık alınganlık sürekli ağlama isteği
  3. Az hareket çok yorgunluk (2 adım atsam bile nefes nefese kalıyorum) ilk gebeliğimde de yaşamıştım
  4. Yüzde sivilcelenme(normalde asla yüzümde sivilce çıkmaz bu ay yüzümde 6 7 adet sivilcem var ve önceki hamileliğimde olmuştu )
  5. Zaman zaman Baş dönmesi (ilkinde oldumu hatırlamıyorm)
  6. Kasıklarımda yanma
  7. Yemeklerden tiksinme. (Tat değişik geliyor.) ilkinde de oldu ama ne zaman başladı bu belirti bilmiyorum
  8. Karnım şiş sanki içi hava dolu 6 aylık hamile gibiyim
  9. Kalça ağrısı (ilkinde bundan çok çekmiştim)
  10. Göğüslerde bişey yok (ilkinde 6.aydan sonra başlamıştı şişmeye)
  11. Uyku eğilimi (uyanmak istemiyorum sürekli uyuma isteği)
  12. Sarımsı akıntı (kokusuz yapışkan)
  13. Yemek yeme isteği

merhabalar bn de size bişey danışmak istyorum burada yeniyim yardımcı olursanız çok sevinirim🙏🏻 adetime 8 gün önce lekelenme başladı peteye sildiğimde kahverengi pembemsi 4 gün devam etti sonra 2 gün kesildi sonra tekrar aynı durum devam ediyor ve adetim 3 gün gecikti adettim olmuyor ama kasıklarım ağrıyor adet olacakmısım gibi gögüslerm batıyor ama lekelenme de devam edyor ara ara hala sizce hamilemiyim aynı durumu yaşayan varmı😞

bu ümitlenme ve bekleme en yıpratan şey zaten maalesef senin de Allah sağ salim bebeğini en kısa sürede kucaklamanı nasip etsin. pko var bende 2 sene hiç korunmadık ama hiç böle belirtiler yaşamamıştım belki de beyin oyun oynuyor artık bilmiyorum.. :KK61: göğüsler biraz daha şişerse çatlıcak gibi hissediyorum ve uçlarında yeşil yeşil damarlar çıktı bir an önce kan testinde ne olucaksa olsun. çok teşekkür ederim haberdar edeceğim :KK200:
Sonucu yazarmısın canım merak ediyorum :)

merhabalar bn de size bişey danışmak istyorum burada yeniyim yardımcı olursanız çok sevinirim🙏🏻 adetime 8 gün önce lekelenme başladı peteye sildiğimde kahverengi pembemsi 4 gün devam etti sonra 2 gün kesildi sonra tekrar aynı durum devam ediyor ve adetim 3 gün gecikti adettim olmuyor ama kasıklarım ağrıyor adet olacakmısım gibi gögüslerm batıyor ama lekelenme de devam edyor ara ara hala sizce hamilemiyim aynı durumu yaşayan varmı😞

hamile değilsindir canım çünkü bende aynı şikayetlerle gittiğimde hormonlarda dalgalanma ve over kisti çıkmıştı ama önemsiz basit bişe takma kafana

X