Makyaj Ürünleri Beklenen 'Dudak Makyajı' Yarışmamız Huzurlarınızda

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

oyunuz hangi yarışmacımıza?

• 1 numaralı yarışmacımız

OY: 56 30,4%
  • 2 numaralı yarışmacımız

OY: 0 0,0%
  • 3 numaralı yarışmacımız

OY: 8 4,3%
  • 4 numaralı yarışmacımız

OY: 33 17,9%
  • 5 numaralı yarışmacımız

OY: 42 22,8%
  • 6 numaralı yarışmacımız

OY: 12 6,5%
  • 7 numaralı yarışmacımız

OY: 33 17,9%

• Ankete Katılan
    184
  • Anket Kapalı .
açıkcası biraz hayal kırıklığına uğradım.
daha yaratıcı şeyler hayal etmiştim :26:
içlerinde en yaratıcısı 1. numaralı aday gibi geldi bana
oyumu o yüzden kendisine verdim.
herkese başarılar:KK68:
kontes sen niye katılmadın yawrım köfte dudaklarını esirgedin bizden :KK57:
yorumlara baktımda,herkes farklı beklentilere girmiş,neden kırmızı felan diyen oluyor;
arkadaşlar,bu ruj tanıtımı olucak dedim bangır bangır,egzantrik bi renk beklediyseniz boşuna beklentiniz:KK37:ayrıca tonlar çok farklı,herkes kırmızı sürmemiş,tonlamaları ayırt edelim:KK68:
ayrıca katılan arkadaşlarımızın bazılarında kolaj programı yok,o yüzden bir resim ile değil,farklı farklı pozlarla yarışmışlardır...örnek 3-5-7 gibi...
katılsaydınızda farklı konseptleri görseydik hanımlar,uzaktan konuşmakla olmuyor:KK36:
katılan ve emek veren bütün arkadaşlarımızı tebrik ediyorum
bu hatuna asabiyet te bi başka oluyo canımmmm :KK37: ellerine kollarına ve iş gören tüm uzuvlarına sağlık anam emek vermişsin güzel bir yarışma olmuş :KK16::76:
kime oy verdiğime gelince dudak farkıyla 7 aldı oyumu pek sexü dudişleri var maşallah :KK17:

:KK53::KK53:yorum yapıcaktım tekrar ama banada yorum yapacağına katılsaydın o zman dermisnis acaba ????:KK53::KK53:

7 numaranın dudaklara bittim :KK69::KK69:
ama 1 numaraya oyum gitti hem dudak güzelliğine hem emeğine :KK62::KK17::KK17:
yorumunuzu yapmışsınız zaten hanımefendi:KK68:
ayrıca siteye uzun bir aradan sonra tekrar giriş yapmışsınız,bakın sitede değişti,köklü bi değişim ne güzel dimi:KK31:
ortalığı kızıştırmaya çalışıcağınıza bence yarışmanın keyfini çıkarın hanımefendi:KK31:

bu hatuna asabiyet te bi başka oluyo canımmmm :KK37: ellerine kollarına ve iş gören tüm uzuvlarına sağlık anam emek vermişsin güzel bir yarışma olmuş :KK16::76:
kime oy verdiğime gelince dudak farkıyla 7 aldı oyumu pek sexü dudişleri var maşallah :KK17:

asabimi?benmi:KK53:
ayol şeker gibi hatunum ben be:KK60:teşekkür ederim nazik düşüncen için gülom:KK54:

tekrar yorum yapmak ......"tekrar" daha önce yapılmış yine yapılacak anlamında.......
"ortalığı kızıştırmak" ne kötü bir benzetme................
(uzuuun bir aradan sonra girmişsin hanfendi akıllı ol cvp verme yoksa yine atılırısııın.. burda bizim borumus öterrrr)
nasıl iyi anlamışmıyım ?????

emeği geçen herkesin elleri dert görmesin:KK71:
hepsini beğendim:nazar:
oyum 4 numaraya gitti..
böyle yarışmalarla site çok keyifli hale geliyor.tekrar teşekkürler:KK71:

Bu bir anket,lütfen oyumuzu verelim ve içeriğin dışına taşmayan yorumlar yapalım.

vooovvv bunlarda ne böyle çok güzel olmuş... oyumu kullandım bende merakla bekliyorum :KK52:

Hazır topiğe gelmişken oy vermeden gitmeye gönlüm razı gelmedi:26:
Bütün yarışmacılara başarılar diliyorum,emeklerinize sağlık:KK54:
Bismillah deyip verdim oyumu:KK71:

kankam hayırlı olsun yarışma:KK69:

7 numaraya aşık oldum galiba:KK69: :nazar: :KK53: oyum ona gitti ama söylemeden geçemicem hepsi çok güzeldi :nazar:

günaydın bayanlarrrr bol şans tekrar herkese
6 numaralı dudakları ben internette de çok gördüm şimdiye kadar
sahibini çok merak ediyorum yarışma bitince isimleri açıklanıyor değil mi???

X