Makyaj Ürünleri Beklenen 'Dudak Makyajı' Yarışmamız Huzurlarınızda

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

oyunuz hangi yarışmacımıza?

• 1 numaralı yarışmacımız

OY: 56 30,4%
  • 2 numaralı yarışmacımız

OY: 0 0,0%
  • 3 numaralı yarışmacımız

OY: 8 4,3%
  • 4 numaralı yarışmacımız

OY: 33 17,9%
  • 5 numaralı yarışmacımız

OY: 42 22,8%
  • 6 numaralı yarışmacımız

OY: 12 6,5%
  • 7 numaralı yarışmacımız

OY: 33 17,9%

• Ankete Katılan
    184
  • Anket Kapalı .
ay 1,5 ve 6 yı özellikle çok beğendim..
oyum 5 e gitti ama.. o daha bi hoş göründü gözüme.. herkesin emeğine sağlık.. :KK69:

oyumu 1 numaraya verdim ,beni en çok cezbeden o oldu :KK19:
çok ta yaratıcı imiş kendisi ve çok muntazam uygulanmış:KK34: sadece makinanın netlik sorunu vardı ...
5 ve 6 numarayı da çok beğendim ..6 numaranın özellikle glossunun rengine bittim :KK52:
hepsi ayrı ayrı çok güzellerdi ,ellerinize sağlık hepinizin :KK16:

5 numaraya bayıldım...
dudak ayrı bi güzel,rengi ayrı bi güzel...
ahanda :KK54::KK54::KK54: bu dudaklardan bilem güzel...
oyum 5 numaraya tabiki...

Son düzenleme:
:KK52:herkes kırmızı yapmış ayol
farklı bişeyelerde uygulanabilirdi
1 gibi mesela (foto kalitesi iyi olsaydı süper olurdu)

ama ben
1
4
5
7

aarsında kaldım
düşünücimm:KK31:

ya 4 ten sonra 6 ya geçmemişmi benmi yanlış gördüm acaba?ama yinede oyumu verdim bende:KK34:

kesinlikle 1 numara en güzeli:KK16:hatta ilk gördüğümde internetten indirilmiş sandım ben:)

1
4
5
7

evet oyumu verdim bunalrdan birisine
yani 1e verdim hem görsellik hemde güzellik bakımından hak etti bence

4-5-7- de çok güzel dudaklara sahipler ve kırmzıı ruj gerçekten çok yakışmış ama dediğim gibi görsellik ve güzelliğide katarsak 1 :KK71:

açıkcası biraz hayal kırıklığına uğradım.
daha yaratıcı şeyler hayal etmiştim :26:
içlerinde en yaratıcısı 1. numaralı aday gibi geldi bana
oyumu o yüzden kendisine verdim.
herkese başarılar:KK68:

benim oyum 1 e gitti.bütün dudaklar çok güzel rujlar da harika ama 1 numaranınki ruj reklamı gibi,tanıtımı çok güzel olmuş,çok emek vermiş.e dudaklar da çok güzel.herkesi tebrik ederim bütün makyajlar harika:81:

1 ve bes numarayi cok begendim 1 cok emek vermis ellerine saglik arkadasimizin ama :KK58:oyum 5 numaraya gitti dudislerine bayildim ne kadar zarif ve asil duruyor oyle uygulamada harika :KK34:

yorumlara baktımda,herkes farklı beklentilere girmiş,neden kırmızı felan diyen oluyor;
arkadaşlar,bu ruj tanıtımı olucak dedim bangır bangır,egzantrik bi renk beklediyseniz boşuna beklentiniz:KK37:ayrıca tonlar çok farklı,herkes kırmızı sürmemiş,tonlamaları ayırt edelim:KK68:
ayrıca katılan arkadaşlarımızın bazılarında kolaj programı yok,o yüzden bir resim ile değil,farklı farklı pozlarla yarışmışlardır...örnek 3-5-7 gibi...
katılsaydınızda farklı konseptleri görseydik hanımlar,uzaktan konuşmakla olmuyor:KK36:
katılan ve emek veren bütün arkadaşlarımızı tebrik ediyorum

Benim oyumda "4" numaraya ,vatana millete hayırlı uğurlu olsun , iyi olan kazansın:nazar:

X